יוגה להפרעות אכילה

אולי אתה לא יודע, אבל יש יותר מעשרה מיליון גברים ונערות שהניחו נמוך עם הפרעות אכילה בארצות הברית לבדה. בעוד שרוב להיות בין שנות העשרה שלהם, יש עדיין מבוגרים רבים הסובלים ממחלה זו בעייתית.
בדרך כלל דיברו סגנונות הנוגעים בראש של הפרעות אכילה להיות בולימיה ואנורקסיה, כל הפרעות אכילה פשוט החלו כיום להיחשב כמחלות נפשיות. זה היה בעבר חשב שזה בהחלט היה פשוט מחלה פיזית, שהיה המעשה של מי שהיה חולה. במקום זאת, הוא נחשב כיום בעיה מורכבת יותר. כולל חברתי, ביולוגי, התנהגות, וגורמים פסיכולוגיים.
אבל, מה זה צריך לנסות ולעשות יוגה? ובכן, זה הפך להיות נתונים משותף-מקום שמוח רגוע וממוקד. כולל סיכוי טוב יותר של צמצום כל השפעות מזיקות של הפרעת אכילה באדם. זה מוביל אותנו ליוגה. יוגה הפכה מתודולוגיה מוכחת להפחתת דיכאון, ומסייע ליצור מחדש מצב של איזון במוחו. יוגה בצמדים שימשה לעידוד הערכה עצמית מוגברת, בנוסף ללדחוף ערך עצמי חיובי ולקרוא של גוף אלה. זה אומר שסופו של דבר ש, יוגה היא כוח בלתי ניתן לעצירה בריפוי וההחלמה של כל אדם עם הפרעת אכילה.
זה לימד כי על ידי ביטול פסק דין עצמי במישהו. יוגה תקים קשר בין הגוף והנפש, על ידי מתן אפשרות לכל של 2 רכיבים אלה כדי להפחית את ההשפעות שליליות על המחלה. אם למד אנורקסיה, יש לך לראות את ההשפעות המתישות יש לו על גופו של מישהו. פעמים רבות מורידות את רמת האנרגיה ויצירת צפיפות עצם מדי פעם. מזה יהיה השפעות שליליות ברמה פיזית של אחד שנלחם במחלה. זה כבר הראה כי שיעורי יוגה קבועים יאפשר להאריך כושר כללי, שיעזור לי להציע סיכוי להכות כל הפרעת אכילה.
מורים ליוגה וכתבים, זיהו הפרעות אכילה שלא רק בעיה פיזית סטנדרטית. במקום זה משתרע על הנפש והנשמה אלה. בדרך כלל פעמים חשבו-על להיות בעיה קשורה לצ'אקרת הראשונה. תנוחות כגון הסרטן, מלאה רוח, ארבה, יונה, ועובדים בקרב כמה משמש כדי לאזן את צ'אקרת העיקרית. יחד עם חיזוק והעלאת האומץ של מי שחולה.
מתן עמדות כמו יציבת ההארקה של ההר, עומדת שפוף, גוצה תפילה, והאלה. כל אשר משמשים כדי לעזור לשקם את חיבור נפש וגוף חזק, כדי לסייע להתגבר על כל מכשולים פיזיים שמישהו עלול להיות עובר. זה כבר חשב שכל תנוחות כיפוף גב יעזרו לקצץ משפיע דיכאון, ואילו כפיפות לפנים הם חשבו כדי לסייע רוח רגועה יותר. אז הנחה הוא שזה יכול למזער את התוצאות של אנורקסיה בגופו של מישהו ונפש.


/>המחיר קונסטנס כבר כתיבת מאמרים באינטרנט במשך כמעט 2 שנים. לא רק מחבר זה מתמחה בהפרעות האכילה
גם אתה יכול לבדוק על האתר האחרון שלה:
ביקורות פייסבוק סמיילי facesWhich ומפרט את
הטוב ביותרסמיילי לפייסבוק

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top