טירוף טיפול

MAD עשוי להיחשב ראשי תיבות של הפרעת פסיכיאטר כסף. משהו רבים מאיתנו חווים בדרגות שונות בימים אלה.

טירוף הוא לא מגפה חדשה בעולם, על אף שהוא התרבו עם האקלים הכלכלי הנוכחי שבו יש הרבה אנשים מתחבאים והגנה על המשאבים שלהם.

אני מציע שהבעיה הליבה בבסיס המשבר הכלכלי בעולם היא טירוף אנושי. עם זאת, באמת אין שום בעיה בכלל, כטירוף הוא רק פרי הדמיון ב, ולכן ניתן לטפל די בקלות, כפי שאדגיש במאמר זה.

תודעת העוני השוררת חשיבה הזרם המרכזי עשויה להיות נדנדה הסירה שלך, אבל החדשות טובות היא שאתה יכול לרכב על הגל הזה ומצפים לנקות אופקים לא רק כאשר שינויי הגאות, אבל עכשיו!

טירוף הוא התוצאה של חוסר ודאות, של לא לדעת מה צופן העתיד ויצירת תרחישי מקרה הגרוע ביותר במוח שלנו. לאחר מכן אנו יוצרים אמונות מגבילות ולאמת אותם על ידי להישאר ממוקד בכל האבדון והדיכאון סביבנו. התוצאה היא נבואות מגשימות את אשר לשמור למשוך ראיות חיצוניות כדי להתאים את התפיסות הפנימיות שלנו. אנחנו בסופו מתפתלים במהירות כלפי מטה, כיחידים וכחברה, וסופו של דבר אנחנו שפל מדרגה. אז אנחנו סוף סוף לוותר על המאבק, להתמודד עם מציאות ולהתחיל לבנות מחדש את האימפריה שלנו.

האם זה צריך להיות ככה? בכלל לא! הטירוף הוא מיותר לחלוטין. אנחנו יכולים לבחור לוותר על המאבק עכשיו, להתמודד עם המציאות שלנו ולהעצים את האימפריה שלנו לעכב את המתקפה של טרמיטים להציק אלה.

האימפריה היא, הפוטנציאל, היכולות והמשאבים הפנימיים שלך. הטרמיטים הם מחשבות הפחד מבוססת שלך.

עוד חדשות טובות: יש ממה לפחד! חוסר ודאות לא יכול לפגוע בך. זה הפחד שלנו של חוסר ודאות שמוביל אותנו לחשוב ולהתנהג בדרכים שגורמים לסבל.

זה רק כאשר אנחנו יכולים להיות עם החיים שלנו בדיוק כפי שהוא שיש לנו את הבחירה לשנות את כיוונו. הניסיונות חסרי סיכוי לברוח מהמציאות שלנו הם מה שמונע מאתנו לראות את ההזדמנויות ופתרונות יצירתיים שעולים מתוך חוסר ודאות.

קחו למשל את ההישגים, פריצות דרך, תגליות או התגלויות משמעותיות בחיים שלך …

מה המדינה הייתם רק לפני החוויות האלה?

אין ספק שזה היה סוג מסוים של אי-ודאות, בלבול או להציף. הסיבה לכך היא שהמדינות הקשורות לחוסר ודאות הן השער לרמות החדשות של תובנה ומודעות.

אז ללמוד לקבל את אי-הוודאות ולהיות נוחים להיות ממש על קצה אזור הנוחות שלך. אתה תגלה פורץ רעיונות ואפשרויות חדשים במידה שאתה יכול להיות בסף שמסתכל החוצה אל הלא נודע, ומאפשרים לדברים להיות כפי שהם.

היה סקרן לגבי המתנות מחכות לך בצד השני של אי ודאות האחר. קבל את אי הוודאות -. קיבל המתנה

"אדם יכול ללמוד דבר מלבד על ידי הולך מידוע לא ידוע".
– קלוד ברנרד

אומרים לי שיותר הון נעשים בדיכאונות מאשר בכל תקופה אחרת.

אני מניח שזה משום שכאשר כולם מוותר יש זן מיוחד של אנשים שמחליטים לאמץ את המציאות שלהם ולקחת את שליטה על גורלם, ללא קשר להלכי רוח נפוצה

.

אנשים אלה מקיפים את עצמם עם אנשים שיש להם הצלחת אופקים תודעה של שפע. הם מחפשים ולדון בהזדמנויות שכולם משקיפים והם נשארים יזומים. והכי חשוב, הם סומכים על ההדרכה הפנימית שלהם ולחיות מקצה אזורי הנוחות הולכת ומתרחבים שלהם.

באפשרותך לשאול: "אז איך יכול להיות נוח עם הלא נודע ומחבקים את המציאות שלי לעשות את הבדל לביטחון הכלכלי שלי"

?

התשובה היא: כי אתה תהיה שינוי איך אתה מתייחס לכסף ואיך אתה מגיב לאתגר שהחיים הציג לך עם. במקום להיתקע, אתה תהיה לשבור את דפוס חשיבה מיושנת ופתיחה את עצמך לאפשרויות האינסופיות שרגע זה מביא.

הדבר הבא הוא להבין כי מדובר בשלב, וכמו כל השלבים אחרים זה ישתנה, ובסופו של הדבר אתה תהיה בסדר.

אז אתה יכול גם להסתכל על הסוף ולדמיין את עצמך כאדם שעשה דרכו, אם בעצם, למה לא לדמיין את עצמי בעתיד כמוצלח לחלוטין. ואז, כעצמי העתיד המוצלח שלך, אתה יכול להסתכל אחורה על המצב הנוכחי שלך ושים לב איך יש לך דרך ואיך אתה רתם את ההזדמנויות שיובילו להצלחה שלך.

למעשה לעשות מעל כהדמיה ושים לב איך זה הופך את התפיסות הנוכחיות שלך. אז בזמן שאתה נהנה מהזוהר של השינוי הפנימי שלך, לשקול מה הוא הצעד החשוב ביותר הבא שלך שמוביל לכיוון ההצלחה בעתיד שמחכה לך … קח צעד ושאתה תהיה על הדרך שלך להשגת ש.

, כדי להימלט טירוף להכיר ודאות שהיא משהו שאתה לעולם לא לברוח. אז לוותר על המאבק, אומר כן לניסיון הנוכחי שלך, לכוון אל החוכמה הפנימית שלך והמוח שלך יהיה עבר למצב של הצלחה.

לבסוף, לקחת קצת זמן בכל יום כדי לספור את הברכות שלך. מרגיש הכרת תודה כנה על מה שיש לך, כמו זו היא דרך רבת עוצמה למשוך יותר של דברים טובים.

נכתב על ידי יבון Dangeli – NLP / HNLP מאמן & amp; מאמן בריאות – http://www.neuro-linguistics.net

 

יבון Dangeli

יותר טיפול מאמרים פסיכיאטר