טיפול רוז פטריה

יש יותר מפעם אחת מחלה שיכולה המוטרדת ורד וכל אחד נחשב זיהום פטרייתי. טחב, רוז חלודה ושחור ספוט הם זיהומים פטרייתיים נפוצים שיכולים להיות מטופלים בקלות עם קוטלי פטריות.

רוז פטרייה, או זיהומים פטרייתיים נפוצים בתחילת במזג אוויר חם או לח מניעה היא אולי החלק החשוב ביותר של טיפול עבור ורדים. ישנם כמה אמצעי זהירות אחד יכול לנקוט כדי למנוע עלה פטרייה ובזמנים מניעים הוא לא אפשרי במקרים אלה עלו פטרייה חייבת להיות מטופלים.

אמצעי זהירות
מתן שפע של מים הוא הצעד הראשון בקידום צמחים בריאים יחד עם זרימה ודשני אוויר טוב. שמור ורדי גזם ולהימנע הרטבת העלים שלהם כמו זה יכול לעודד מחלה. פיק את כל הישן גבעולים ועלים.

אם צמחים אחרים להראות סימנים בגינה שלך של מחלה זו עלולה להיות להתפשט ורדים באמצעות חרקים. חרקים בעצמם הם נשאים של המחלה. ברגע שיש לך הבחין פטריות בגינה שלך להתחיל טיפול בלי חיפזון.

שתילה ורדים באזורים שטופי שמש ומתן הרבה מים יהיה ללכת דרך ארוכה כדי למנוע עלה פטרייה המתרחש בה.

פטרייה רוז טיפול
פטריות באיכות טובה בדרך כלל יעיל עלה
פטרייהטיפול אם נתפס מוקדם. אם הפטרייה נשאר מוגלה זה יכול להיות קשה לשלוט וקשה לחסל. פטרייה רוז תחליש צמחים כמו המאמץ נלקח להילחם נגד המחלה מקשה להם לצמוח ולייצר פרחים. פונגיצידים המכילים גופרית טובים על השליטה פטריה.

אם אתה מוצא פטרייה על הצמחים שלך להתחיל עם הסרת כל העלים היבשים כמו זה יספק שטח קטן יותר כי עלה יש להילחם נגד המחלה. זה יכול מכן להתרכז צמיחה חדשה.

רוז אבק טחב
טחב אבקה גדל על פני השטח של כל שטחים ירוקים כגון עלים וגבעולים. זה יכול לשרוד רק על צמחים בריאים כפי שהוא דורש חומרים מזינים ניזון הצמח הפונדקאי. עם הסימן הראשון של טחב לטפל הוורדים שלך עם פטריות על פי ההוראות.

עלים צעירים יתחילו להתקפל ולמות וייתכן שלא לגדול לגודל המלא שלהם.

רוז שחור ספוט
כתם שחור הוא מחלה נפוצה בקרב ורדים נגרמים על ידי Rosae diplocarpon שנקרא פטרייה. זה מתאפיין כתמים שחורים בצד תחת של העלה. בסביבות כתמים שחורים אלה העלה יצהיב ולבסוף ליפול ואם אינו מטופל בכל דף בודד יהיה להשיל. הוורד יהפוך חלש מאוד ויהיה ככל הנראה למות.

חשוב להסיר כל עלה חולה מהקרקע ולשרוף אותו. אין לשים אותם לתוך ערימת קש. כתם שחור טיפול צריך להיעשות האביב בעזרת פטריות אשר פותחו במיוחד. הטיפול צריך להמשיך דרך עונת הגידול עד הכפור הראשון.

רוז חלוד או ראסטי כתמי
רוז חלודה נגרמת על ידי פטרייה ממשפחת Phragmidium. חלודת פטרייה היא מסוגלת לשרוד חורף על צמח מארח להדביק הצמח באביב. נבגי רוז Rust נישאים באוויר מופצים על ידי הרוח.

רוז Rust הראשון מראה על החלק התחתון של העלה ויוצר pustules כתום בהיר. כפי שהוא מתפשט ומפתח העליון של העלה מתחיל לייצר צהבהב כתמים כתומים.

זה חשוב להסיר את כל הנופלים נגועים עלים מהגינה שלך לחלוטין. טיפול נדרש עבור כל שיח ורדים עם פטריות שפותחו במיוחד.

Botrytis Blight
סוג זה של הפטרייה משפיע בעיקר פרח ניצנים אשר ריקבון ואז למות. זהו אפרפר לשחור בצבע גדל ממש מתחת לראש של בלום. על מנת למנוע פטרייה זו מלהתפשט יש צורך להסיר את הפרחים.

בראון כיב פטרת
יש פטרייה זו היכולת לצרף לכל חלק של שיח ורדים כי הוא מעל פני הקרקע. יש לו את הכוח להרוג צמח ורד אם אינו מטופל. כיב בראון מייצר נגעים סגולים או אדום על ורד חדש גבעולים במסעדה עלה מבוגרים נובע נגעים אלה הם לבנים אפרפרים.

פונגיצידים כי הן מעוצבים במיוחד עבור פטרת בראון כיב עובדים טוב, אבל צריך להינתן אך ורק על פי הוראות.

זה גם אפשרי לטפל ורדים עם פתרונות תוצרת בית כגון תערובת של סודה מים לשתיה או סבון כלים מדולל במים. מניחים בתוך בקבוק תרסיס ולרסס את האזורים הנגועים היטב. חזור על תהליך זה עד שאתה רואה תוצאות.

 

בוב לילנד הוא מתלהב גידול רוז. בקר על הטיפול של ורדים לקבלת עצות נוספות על טיפול ורדים.

עוד Treating דיכאון מאמרים