טיפול פוביה חברתית – כיצד לרפא את הסימפטומים באופן טבעי

האם אתה חווה סימפטומים של חרדה חברתית המכונים גם הפרעת חרדה חברתית? אם כן, הנה רשימה למצב הזה המתאר את המאפיינים של הפרעת חרדה חברתית. ברגע שלמדת את המציאות הזאת, אתה תהיה מסוגל לקבל את טיפול הפוביה החברתי האמיתי כי ירפא מצבך לצמיתות.

כמה תסמינים של הפרעת חרדה חברתית הן כדלקמן:

תמיד הרגיש מתח חרדה ומודעות עצמיות מוגזמות בפעילות היומיומית שלך.פחד מתמיד, אינטנסיבי מנוסה, וכרוני של שמסתכל עליו ומבקר אותו אותם לאחרים להיות נבוך או מושפל על ידי הפעולות שלהם.קושי לדבר בחילה או אי נוחות בבטן אחרת.פחד לדבר במצבים פורמליים או לא פורמליים, או אכילה או שתייה מול אחרים.הסמקה, הזעה, רעד פזרני, ותסמינים אחרים של חרדה.

אם יש לך את רוב התופעות הללו, זה אפשרי כי אתה יכול להיות שיש פחד condition.Your פוביה חברתי אם אינו מטופל כראוי יכול להיות כל כך חמור כי זה יפריע לעבודה או לבית ספר -. ופעילויות נורמליות אחרות

הפרעת חרדה חברתית בצורתו החמורה ביותר שלה, יכולה להיות כל כך קיצונית כי סימפטומי חוויות אדם כמעט בכל עת הם סביב אנשים אחרים. אך אל דאגה יש טיפול יעיל כי ניתן להשתמש כדי לחסל אותו לצמיתות.

לפני שאני מתחיל, הרשו לי לשתף כמה עובדות איתך. לפי הסטטיסטיקה של סקר הבריאות האחרון, כ -3.7% מכלל האוכלוסייה בגילאי ארה"ב 18 עד 54 – כ -5.3 מיליון אמריקאים – יש הפרעת חרדה חברתית בכל שנת נתונה! פוביה חברתית קורית יותר אצל נשים מאשר אצל גברים, אם כי מספר גבוה יותר של גברים מבקש עזרה עבור הפרעה זו.

כדי לקבל טיפול יעיל, הגורם של המצב חייב להיות מטופל באופן ישיר. האמיגדלה אשר הוא איבר קטן במוח האחראי על אגירת והפקת תגובות חרדה אינו מגיב לתרופות או פסיכותרפיה.

כדי להיות מסוגל לרפא פוביה חברתית ביעילות, טכניקה ממוקדת יותר יש צורך. המבנה הזעיר במוח הוא 100% אחראי על הסימפטומים של הפרעת חרדה חברתית. האמיגדלה הוא האתר המרכזי במוח השולט תגובות פחד מייצר את הסימפטומים של הפרעות חרדה כגון הפרעת חרדה חברתית.

המתג הפנימי באמיגדלה תקוע במצב "ON". זה יכול לקרות אם האורגן מופצץ ללא הרף על ידי אירועים מלחיצים, שכול או לסובלים אי פעם פיזית או נפשית התעללו במשך השנים.

כדי להיות טיפול פוביה חברתית יעיל, מנגנון זה צריך להיות לאפס. זה לא קשה להשיג. באמצעות שיטה נבדק מובנים, מדעי הזמן, האמיגדלה ניתן מחדש תוכנית כדי להיות חרדה חינם. כאשר דבר זה מושג, הסימפטומים שלך יבטיחו להירפא לצמיתות.

 

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top