טיפול בנדודי שנת דיכאון עם דיקור סיני

אודות
דיקור />הדיקור הסיני הוא אחת מהשיטות הטיפול העתיקות ביותר, שהתאגדו מיפן האתנית, סין וקוריאה; שבמחטים דקות מאוד מוכנסות לתוך חלקים מסוימים של הגוף, המכונה נקודות לחץ, כדי למנוע או להפחית את כל סוגי מחלות וכאבים מהגוף. טיפול בדיקור בעיקר מבוסס על איזון הכוח של הגוף הפנימי או צ'י או אנרגיית חיים על ידי שיפור ההרמוניה הרוחנית, רגשית ופיזית.

שיטות דיקור

מרכזי דיקור להשתמש בסדרה של טכניקות נפלאות לרפא את כל המחלות בגוף. הטכניקות המשמשות הן כמו טיפול בדיקור עם או בלי מחטים. עבור מטופלים שאינם פוחדים ממחטים, טכניקות דיקור המחט המתקדמת פחות הוכיחו להיות מאוד מועיל. שיטות אלה כוללות כוסות רוח תרפים, Ultrasonopuncture, מוקסיבציה, וטיפול בליזר רך, עשרות וAcutron, וכו '


דיקור />זוהי הצורה הנפוצה ביותר של דיקור משמש, לאחרונה, בארצות הברית. דיקור סיני משמש לאף, העין, אוזן, גרון ובעיות, בעיות נשימה, בעיות במחזור דם, התמכרות, הפרעות במערכת העיכול, הפרעות בדרכי השתן genitor, הפרעות במערכת חיסוניות, רגשי והפרעות פסיכולוגיות, שלד ושרירים והפרעות נוירולוגיות וירידה במשקל.

דיקור סגנון יפנידיקור בסגנון יפני משתמש במחטים דקות וזעירות עם פחות גירוי בגוף ובאופן כללי לעבוד קצת לאט יותר מאשר בשיטות האחרות.

הדיקור קוריאני יד />רוב המטפלים קוריאנים להתמקד ביד הטיפול; טכניקה זו יכולה לשמש בנפרד או עם טכניקות ריפוי ידניות אחרות גם כן.

4.
דיקור אוזן />דיקור אוזן, המכונה גם טיפול אוזניים, מבוסס על האידיאולוגיה של רפואה הסינית מסורתית. טיפול אוזן משמש באופן נרחב למצבים רבים, כוללים טיפול בהתמכרות, השמנת יתר, שליטה בכאב, הפרעות במצב רוח, ותנאים אחרים.

נדודי שינה ו
דיכאון />נדודי שינה היא הפרעה שמונעת מאנשים מקבלים כמות נאותה של שינה לאורך 27/7 תוחלת. חרדה ודיכאון להוביל למספר מחלות נפשיות ופיסיות באנשים, גורמים לבעיות בחי חיים הרמוניים ובריאים.

דיקור סיני לטיפול בנדודי שינה, דיכאון וחרדה

דיקור סיני לזרימת דם לקויה הוא שיטה מועילה. בדרך כלל, זרימת דם לקויה גורמת לכאבי ראש כרוני, מיגרנה ובחילה. בדיקור במחטי טיפול מוכנסות על נקודות שונות של מרידיאן ובכך לצמצם את כל הסוגים של מחלה. עם זרימת דם משופרת המשופרת על ידי דיקור סיני, אחד הוא גם נהנה עם הכרה חדה יותר, ריכוז טוב יותר, שינה מועשרת, רגשות חיוביים ותוססים על חיים וגם מפתחת תיאבון בריא.

אקופונקטורה היא חיונית מאוד לטיפול בנדודי שינה, דיכאון, וחרדה. דיקור סיני מפחית אנרגיה חסומה בנימי ורידים. זה משפר את האיתות המורכבת למוח, מה שגורם בשינה רגועה ומתאימה כזרימה החלקה של אנרגיה מרפאה את כל הסוגים של דיכאון וחרדה במהירות רבה.


/>Josephajain יש מתואם עם האתרים: –

תרופות נוגדות דיכאון
נדודי שינה דיכאון

<רוחב אובייקט = גובה "425" = "355"><שם param = ערך = "http://www.youtube.com/v/dcAZRHnYIxc?fs=1" "סרט"> <שם param = ערך "allowFullScreen" = "true"> = = "Application / x-shockwave-flash" <להטביע src "http://www.youtube.com/v/dcAZRHnYIxc?fs=1&rel=0" סוג הרוחב = גובה "425" = allowfullscreen "355" = "true "AllowNetworking =" "> פנימי

מהו דיכאון? מה הם הסימפטומים שלה? מה היא הביולוגיה מאחורי זה? איך ניתן לטפל בזה – לרפואה או על ידי טיפול התנהגותי קוגניטיבי? מה מניח בעתיד של דיכאון?סרט של 10 דקות, לראיין שלושה החוקרים הידועים ביותר של ישראל בתחום המורכב על המחלה, עם השימוש בגרפיקה ואנימציות מובנות בקלות.הסרט הופק על ידי לשכת המדען הראשית של משרד בריאות הישראלי במסגרת של נוירון ERA-Net, ארגון כלל-אירופי שמקבל מימון במסגרת התכנית השישית למחקר Framework (FP6) של האיחוד האירופי. זה מסופק כשרות לציבור.למידע נוסף על: http://www.neuron-eranet.eu


מצא עוד Treating מאמרים דיכאון