טיפול בהפרעות אכילה

אנשים הסובלים מהפרעת אכילה, יהיו זה אנורקסיה, בולמיה או אכילה מוגזמת, זקוק לעזרה כדי להתגבר על מצבם. אף אחד לא באמת יודע איך אנשים רבים בארה"ב הפרעת אכילה כרבה לא מאובחנים, אבל הוא האמין כי בערך 18 עד 20% מאלה שאינם מקבלים טיפול עלולים למות, ואילו לאלה שמקבלים טיפול, הסטטיסטיקה 2-3%.

אחת הבעיות העיקריות הוא אבחון וזיהוי כאשר למישהו יש הפרעת אכילה. בשלבים האחרונים זה יכול להיות ברור עד כאב רק על ידי ההיבט הפיזי, אבל זה עלול להיות מאוחר מדי. הפרעות אכילה יכולות להימשך שנים רבות בלי שזה יהיה ברור. התמונה הקלסית של נערה צעירה רעבה היא השתקפות אחת בלבד של הפרעת אכילה קיצונית אבל עבור רבים מראה של משקל גוף נמוך מוצדקת עם סיבות שנשמעים הגיוניות.

עוד היבט קשה הוא הכחשה שיכולה להיות רק להתגבר כאשר האדם מקבל את מחלתה שלו או – ואז יש הנכונות לקבל עזרה. חברים ובני משפחה לשחק חלק חשוב באמת כאן כפי שהם אלה שמבינים שיקירם הוא בצרות. וזו גם אחת הסיבות לכך שיותר מודעות להפרעות אכילה היא צורך.

בשנים האחרונות כמודעות גדלו, והחלק גדול מזה הגיע מסלבריטים שיצאו להכיר את מחלתם, יש לנו צברו ידע ולכן טיפול התקדם מאו האבחנה השגויה הקודמת או האכלה בכפייה. אתה צריך להבין שמערכת היחסים למזון בהפרעת אכילה הוא סימן, ומשקפת את התוצאה, של מצבים פסיכולוגיים אחרים.

מרכזי טיפול זמינים – כמה יש לעקוב אחר רשומות ניכר, אחרים הם חדשים יותר אבל עם אנשים בעלי הכשרה מקצועית. למרות שעם וריאציות בודדות על פי הספר של פסיכותרפיה, טיפול יכלול:

הערכה ראשונית להקמת אבחנה. זה כולל (אך לא רק) היסטוריה של המטופל, מצב נוכחי שכולל היבטים פיזיים כגון משקל, מסת גוף ואת הנוכחות של היבטים אחרים כמו דיכאון, חרדה, התמכרות לסמים, או בעיות אישיות.רוב הפעמים תוכלו למצוא צוות רב ממושמעים של אנשי מקצוע הכוללים דיאטנית / תזונאית, מומחה לבריאות נפש ורופא. מרכזים מסוימים יעבדו גם עם המשפחה.בהתאם לאבחנה שזה יכול להיות: טיפול אשפוז, מה שאומר שביקורים מתוכננים למרכז ונופל לתוך תהליך שהוקם להתאוששות. או תהליך טיפול מגורים אשר מספק סביבה מבוקרת וטיפול ישיר לטיפול. סופו של דבר זה מוחלף בטיפול במרפאות חוץ.כפי שהוזכר יש בתי ספר שונים של פסיכותרפיה שהוכחו כיעילות ומשך הטיפול משתנה מכמה חודשים לכמה שנים; ולא יהיו לי לא כל החולים באותה תקופת החלמה.ייעוץ תזונתי בדרך כלל מוצג – הפרעות אכילה להתבטא במערכת היחסים למזון. 

יש הרבה אנשים, נשים וגברים צעירים, צורך ליהנות מאכילת טיפול בהפרעה להחלמתם. אתה יכול למצוא מידע נוסף ועובדות בהפרעות אכילה בhttp://eating-disorders-facts.com

מצא עוד Eating מאמרים הפרעות

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top