טיפול בדיכאון עם פסיכותרפיה

דיכאון הוא מחלת נפש thats הופך נפוצה בימים אלה. כ -17 מיליון אמריקאים בוגרים סובלים ממחלה זו. זה נורמלי להרגיש עצוב על ניסיון חיים רע, לתחושות אלה להפחית בעוצמת ככל שחולף זמן. עם זאת, אם רגשות שליליים אלו נמשכים גם אם כמות ניכרת של זמן עבר, ואם אלה משפיעים על הפעילויות היומיומיות של אדם, היא נחשבת כבעיה רצינית.

שיטת ריפוי אלטרנטיבית אחד משמשת לטיפול בדיכאון היא טיפול פסיכולוגי. זוהי גישה לשינוי ההיבטים קוגניטיבי-התנהגותי, בין-אישיים, ופסיכודינמית של אדם. פסיכותרפיסטים מיומנים להעריך את הגורמים מצביים שגורמים להתנהגות מדוכאת ולסייע לחולים להתמודד עם גורמים אלה, סופו של דבר מוביל עד להתאוששות מלאה.

פסיכותרפיסטים לעבוד על המטופלים שלהם על ידי זיהוי הבעיות מאחורי הרגשות השליליים הראשון. הם מאתרים שהבעיות הללו ניתן לפתור בקלות. הם מלמדים את המטופלים להציב יעדים ריאליים ולשפר את רווחתם הנפשית ורגשית שלהם. מומחים אלה גם לעזור לזהות הצלחה או שחזור באמצעות רגשות דומים חולים היו בעבר.

דיכאון לעתים קרובות מלווה בתחושות של חוסר תקווה וחוסר אונים כלפי מצב. חולים בדיכאון נוטים להכליל מצבים לתמיד קורה ולא יקרו קטגוריות. הם נוטים להיות מאוד פסימיים לקראת המטרות והחלומות שלהם, וכתוצאה מכך בחשיבה מעוותת. פסיכותרפיה, כשיטת ריפוי אלטרנטיבית לטיפול בדיכאון, עוזר לחולים לטפח השקפה אופטימית יותר בחיים.

ישנם גם מקרים שבם מטופלים בדיכאון לא יכולים לזהות באופן מלא את הסיבות לדיכאון שלהם. פסיכותרפיה, כשיטת ריפוי אלטרנטיבית יעילה, בוחנת את המחשבות והתנהגויות למדו שתורמות לדיכאון בחולים. פסיכותרפיסטים לעזור להם לשפר את האינטראקציה חברתית ולהבין את עצמם טובים יותר. מומחי פסיכותרפיה גם לעזור לחולים בדיכאון להיות מעורבים יותר במילוי פעילויות.

הוא האמין כי פסיכותרפיה העקבית יכולה לעזור להפחית את האפשרויות של מקרים חוזרים ונשנים של טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר. התמיכה ממשפחה והחברים לשחק תפקיד מכריע בהחלמת אנשים. כל אדם במערכת התמיכה יכול לעודד את המטופל להמשיך ולקבל טיפול פסיכולוגי ולשכנע אותו או אותה בתוצאות יוצאות דופן ששיטת ריפוי אלטרנטיבית זה מספקת. מערכת תמיכה זו גם מסייעת לחולים לתרגל טכניקות התמודדות וכישורי פתרון בעיות.


/>אם יש לך שאלות, בקר אותנו בwww.allthingshealing.com לפרטים ותשובות מלאים.

קשור Treating מאמרים טיפול בדיכאון אצל פסיכיאטר

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top