טיפול בדיכאון וחרדה עם דיקור סיני

כל מי שחווה התקפי דיכאון או החרדה יודע איך זה יכול להיות מתיש. אפילו מפגש קל או קצר עלול להשפיע לרעה על יחסיו של אדם בבית והעבודה, ועלול להוביל לכאב פיזי, וחוסר יכולת לחשוב בבהירות ולהשלים משימות יומיות.

תרופות נוגדות דיכאון הם בין תרופות התרופות הנפוצות ביותר שנקבעו בעולם. יש, עם זאת, דרכים טבעיות לטפל ביעילות ולמנוע דיכאון וחרדה. דיקור סיני ותמיכה תזונתית מספק לגוף את אבני הבניין הדרוש לתפקוד מוח בריא ותמיכה במצב רוח. דיקור עובד על ידי גירוי מסלולי אנרגיה זעירים בגוף שנקרא "המרידיאנים". שינוי בזרימת האנרגיה במרידיאנים, מייצר תגובה כימית רחבה התפשט בכל הגוף. "מרגיש טובים" כימיקלים הנקראים נוירוטרנסמיטורים ואנדורפינים משתחררים, הפועל לאיזון מחדש או לאכלס מחדש את הכימיקלים הספציפיים נחוצים לבריאות נפשית וגופנית אופטימלית.

המטרה של דיקור ושיטות רפואה מזרחיות היא לזהות את הדפוסים של חוסר הרמוניה שבבסיס בגוף ולאזן מחדש את הגוף כולו. דיקור סיני מטפל בשני סימפטום ואת הסיבה, מה שהופך את זה מאוד יעיל בטיפול במגוון רחב של מחלות. פעמים רבות, דיכאון והחרדה בשל אי ספיקה או חוסר איזון של סרוטונין, מוליך עצבי במוח. עליות דיקור ויתרות רמות הסרוטונין, ומתנתק ומפנה 'מסלול לחץ' בגוף. מתח, רגשי וסביבתי, יכול לרוקן את רמות הסרוטונין בגוף, כמו גם את חומרי מזון הדרושות ליצירת סרוטונין. על ידי הפחתת תגובת הלחץ, הגוף מסוגל לשמור על רמות תזונתי ומוליך העצבי בריאים.

בדרך כלל, סדרה של טיפולי דיקור במשך התקופה של כמה חודשים היא הכרחית לתוצאות אופטימליות. משך טיפול משתנה בהתאם למורכבות של הדפוסים של חוסר איזון הבסיסי, כמו גם את משך זמן שאדם כבר חווה את הסימפטומים. השלמה עם חומרים מזינים ועשבי תיבול המזינים ולאזן את המערכת האנדוקרינית יקצר את משך הטיפול, כמו גם. טיפולי תחזוקה של פעם בחודש, והרגלי תזונה ואורח חיים טובים יכולים לחסל דיכאון וחרדה לטווח הארוך. רופא דיקור רישיון יקבע את תכנית הטיפול הטובה ביותר עבור הצרכים האישיים של כל אדם.

 

קאתי ויאון, AP, DOM הוא רופא דיקור ודוקטור לרפואה מזרחית. היא מתרגלת שיטות דיקור וריפוי תזונתי ברפואה מונעת מרכז פלורידה באורלנדו, פלורידה.

<רוחב אובייקט = גובה "425" = "355"><שם param = ערך = "http://www.youtube.com/v/hDvAsp3ySEo?fs=1" "סרט"> <שם param = ערך "allowFullScreen" = "true"> = = "Application / x-shockwave-flash" <להטביע src "http://www.youtube.com/v/hDvAsp3ySEo?fs=1&rel=0" סוג width = הגובה "425" = allowfullscreen "355" = "true "AllowNetworking =" "> פנימי

ד"ר. צ'ארלס קיום "חוזר לעצמנו: Rethinkng כיצד אנו מבינים וטיפול בדיכאון ב". ד"ר קיום הוא פרופסור חבר באוניברסיטת אריזונה מחלקה לפסיכיאטריה, במכללה לרפואה. הוא גם פרופסור חבר בארי וג'נט לאנג בבית ספר ג'ון ודוריס נורטון למדעי משפחה והצרכן באוניברסיטת אריזונה.ברוח רעיונות ששווים להפיץ, TEDx הוא תכנית של אירועים המביאים אנשים יחד כדי לחלוק ניסיון כמו TED המקומיים, באמצעות התארגנות עצמית. באירוע TEDx, וידאו TEDTalks ורמקולים חיים לשלב לעורר דיון וחיבור בקבוצה קטנה עמוקים. אירועים מאורגנים עצמיים אלה מקומיים, הם ממותגים TEDx, כאשר x = מאורגן באופן עצמאי אירוע TED. כנס TED מספק הדרכה כללית לתכנית TEDx, אבל אירועי TEDx בודדים באמצעות התארגנות עצמית. * (* בכפוף לכללים ולתקנות מסוימים)
דירוג וידאו: 4/5

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top