חששות חרדה חתול

חתולים הם בעלי חיים מאוד רגשיים, שינוי בשגרה או השינויים בenviornment שלהם יכול לגרום ללחץ חתול או חתולי anxiety.Adding חיית מחמד חדש למשק הבית, או אדם חדש, ביקור , או עובר לבית או אפילו איתור ארגז החול שלהם במיקום חדש יכול לעורר חתול הפרדת חרדת anxiety.Cat יכול occure כאשר אחים חתלתול מופרדים symptons מתח או חרדת חתול .Identifying בהתנהגותם, וטיפול בו, יכול לשמור רגשי בעיה מלהפוך למחלה פיזית.

כאשר ההיפותלמוס, חלק במוח החתולים, מזהה מצב סכנה, היא מפעילה תגובה כימית במוח או כדי להכין להגן על עצמה או לרוץ וhide.This היא תגובה חשובה לחתולים, למעט אלו עם חרדה כרונית, שעלול לגרום לdepression.If אינו מטופל תגובות הכימיות אלה יכולים להוביל לבעיות בריאות פיזית רבות.

תסמינים לחפש בעת זיהוי חרדת חתול הם: יללה מוגזמת, רועד, הקאות, ירידה במשקל, ביישנות, שתן marking.although חיות מחמד רב יהיו חרדים במהלך סופת רעמים, חתולים עם חרדה הוסיפה שינויים התנהגותיים.

אם אתה מודאג עם התנהגות חרדה החתולים שלך יוצאת דופן, אתה רוצה שיהיה לך להעריך וטרינר לבעיות פיזיות אפשריות, משום שסימפטומים רבים של הפרעת חרדה הם את אותם סימפטומים כמו פיזי מחלה או מחלה.

. אם בדיקות הן נורמליות ויש לו בעיה חרדה, לשאול הווטרינר שלך לטיפולים מומלצים

הדבר הראשון שיש להסתכל יהיה שינוי הסביבה, ציינו earlier.You יכול לנסות ולשחזר את הסביבה, החתול שימש לשל בילוי קורס זה הוא רלוונטי למצב , אם יש לך עבר, אתה לא יכול לחזור למקום הישן, אבל, לנסות ולהפוך את סביבת החתולים נוח כמו שזה היה פעם.

אם החתול שלך יש חרדה קשה, הווטרינר שלך אולי כדאי לשים אותו על סמים פסיכוטרופיים, כגון pheno (phenobarbital) תרופות .These נקבעו על ידי רופא או וטרינר ויכול להיות habbit יוצרים, כדי לנסות על הטיפולים נגד ראשון.

יש טיפול בשוק כי הוא מקבל כמה תוצאות מדהימות, פרומונים סינטטיים נקראים minics Feliway.Feliway פרומונים הטבעיים, המופקים מבלוטות בחתולים יש cheeks.You ראה את החתול שלכם לשפשף את הפנים שלהם על רהיטים, סימון אותות territory.Feliway לחתול שהאזור בטוח, שבו יש השפעה מרגיעה.

כמה דרכים להשתמש במוצר זה: אזור נוחות מפזר עם Feliway לחתולים אזור נוחות עם Feliway ריסוס על התנהגות טובה חתולי צווארון מרגיע פרומון חתול

אתה יכול לקחת את הגישה הטבעית: בקרת מתח לבקרת מתח חתולים לחתולים היא הקלה מהירה, בטוחה של מגוון רחב של בעיות הנגרמות על מתח ביניהם, חרדה, רגישות יתר, פחד, עצבנות, חרדת נטישה, קלקול קיבה, ליקוק מתח, אכילת בעיות, התנהגות נוירוטית, פוביות ומוצרים לחיות מחמד הרבה more.The טבעיים מרכיבים צמחיים הקשורים מרגיע את מערכת העצבים, אבל זה תמיד הכי טוב להתייעץ עם הווטרינר שלך

קבל מידע נוסף חתול בhttp://rescuedcathealth.com/review http://rescuedcathealth.com/cat

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top