חרדת התקפת טיפול – כיצד לטפל בחרדה

אם אתה חושב שאתה, או מישהו שאתה מכיר, סובל מהתקפי פסיכיאטר או הפרעת פסיכיאטר, אז אתה רוצה לדעת משהו על טיפול התקף פסיכיאטר. זה לא מחלה מדומה, ואינו אומר שאתה "משוגע" וצריך להיות נעול.

הדבר הראשון שאתה צריך לעשות הוא לדבר עם רופא המשפחה שלך והוא או היא תחליט אם יש לך בעיה רפואית שגורמת תופעות הללו או אם זה התקפי פסיכיאטר. יש כמה מצבים רפואיים ופסיכולוגיים שגורמים להתקפי פסיכיאטר כתופעות לוואי. מה קורה עכשיו תלויה בחומרה של ההתקפות, אבל בדרך כלל היית להיות מופנה למומחה -. מטפל או יועץ

אם המצב הוא חמור, אתה יכול להיות שנקבע תרופות נוגדות דיכאון. סיבה לכך הוא דיכאון הוא לעתים קרובות חשב להיות הסיבה הבסיסית של התקפי החרדה. אף אחת מתרופות אלה יכול לשמש לטווח ארוך, הם נקבעו לפעול כסוג של קב לעזור מספיק שליטת רווח הסובל להתחיל עם הטיפול.

קיימים מספר סוגים של טיפול המשמשים בטיפול בחרדה. כולם מנסים למצוא את שורש הבעיה ולאחר מכן לטפל בזה. הם נעים בין טכניקות התמודדות פשוטות כדי להשלים תכנות מחדש.

כאשר התקפי החרדה הם קלים יחסית, טיפול מורכב ברובו ללמוד כיצד לשמור על קור רוח. קיימות טכניקות כגון ללמוד כיצד לשלוט בנשימה שלך, כיצד להחליף מחשבות שליליות בחיוביות, והמדיטציה, לדוגמא, שבו אתה יכול להשתמש בם אתה מרגיש שהתקפה מתחילה. הם יסייעו לעצור את ההתקפה או לפחות להפחית את השפעותיו אם אתה לא יכול לעצור את זה. מטפל או יועץ יעזור לך ללמוד אלה.

ישנם שינויים שאתה יכול לעשות לאורח החיים שלך, מדי – למשל, להימנע ממזון ומשקאות שמכילים הרבה קפאין, סוכר וחומרים ממריצים אחרים. אתה צריך גם לקצץ באלכוהול וסמים, או לגזור אותם לחלוטין. הם לא יעזרו לך להימנע מההתקפות בכל – למעשה, הם עושים דברים גרועים יותר. תרגיל מומלץ גם. סיבה לכך הוא שאתה נושם עמוק יותר במהלך פעילות גופנית והחמצן המוגבר עוזר לך להרגיש יותר חיובי ואופטימי, ואילו גם עוזר לך להישאר רגוע. אל תדאגו, זה לא אומר ששאיבת ברזל שעות על גבי שעות. טיול בפארק במשך כחצי שעה ביום זה מספיק כדי לייצר תחושות של רוגע ותחושת רווחה שעברה זמן רב לאחר האימון הסתיים.

 

לדעת איך לטפל בחרדה לא צריך להיות תהליך מסובך. כל מה שאתה צריך לעשות הוא לבקר בhttp://www.takemypanicaway.com/l/Panic-Away

href="http://www.tnoathanoar.co.il/category/%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%94/">

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top