חרדה קשה רעה מאוד

הפרעת חרדה חמורה ודיכאון עמוק הרוב של היד במרחק זמן ביד. אין זה יוצא דופן עבור אדם הסובל מהתקף חרדה חמור מתחילה לחשוב על התאבדות ועל מחשבות חולניות אחרות.

רוב האנשים יחשבו שזה לא משהו פחות זעקה לעזרה ולעכב הפעולה שלהם כדי לעזור למישהו כזה, אבל האמת היא כי אנשים הסובלים מהפרעת חרדה קשה ינסו באמת לקחת את החיים שלהם. מומלץ מאוד לטיפול אנשים כאלה באמת בזהירות.

רוב הזמן, כאשר עממיים לשמוע כי בן הזוג שלהם סובל מתח חברתי קשה, ינסה לדחוף החבר שלהם לתוך תרחישים שהוא חרד של. זוהי טעות ענקית. גם אם אתה חושב כי על ידי דחיפת חברך באמצע האגם ילמד אותו לשחות, רוב הסיכויים שהוא עלול גם להטביע לפני שהוא לומד שחייה.

הייתי ממליץ בחום שמירת אנשים על ידי סימפטומי הפרעת חרדה חמורים תרחישי קיצון מינימום ככל האפשר. אל תנסה להיות גיבור על ידי הוספת כמה הלחץ לתוך החיים של החבר שלך, זה יכול לגרום רק יותר נזק. פעולה זו עלולה רק להגביר את רמות החרדה הקשה שלו.

למרות שרופאים רוב הזמן ירשום בנזודיאזפינים למטופליהם המודאגים, הוא לא לא הוכח לעזור לסובלי חרדה חמורים. זו הסיבה עזרה פסיכיאטרית הוא הטיף תמיד עבור אנשים כאלה, אם זה יכול להיות עזרה עצמית או סיוע מקצועי.

הסיבה לכך היא התרופה תהיה רק ​​להסתיר את הראיות מחוץ חרדה, אבל הם לא נוגעים במרכז הקושי, תוך עזרה פסיכיאטרית תתקוף הבעיה לחלוטין -. המוח שלנו

אתה רואה, זה טבעי לפחד, הוא רגש יומי שכולנו מכירים. הבעיה היחידה עם הסובל מהפרעת דחק חמורה היא שהמוח שלהם, בגלל אירוע כלשהו בחייהם, החל לטפל רוב האירועים הקבועים היום כאיום. כדי להיות יותר ספציפי, זה האמיגדלה (חלק קטן של המוח שלנו) כי הוא "מנסה מדי קשה" כדי לשמור עלינו מפני צרות, אפילו אם זה רק משהו קטן.

לכן לטיפול בתסמיני הפרעת דחק רציניים אתה חייב להשפיע האמיגדלה שלך, בשביל זה לחזור לתפקוד תקין. תרופות שרופאים רושמים (וליום, קסנקס וכו '), למרות צריך לעשות את הטריק, לא עוזרות לטיפול הפרעת דחק. זה בדיוק למה עזרה פסיכולוגית הוא זקוק.

אוקי, נשמע מגניב, אבל מה עם הכסף? הולך הרזה "לכווץ" לא רק תגרום הארנק שלך, אבל זה ייקח כמות גדולה של זמנך ברביצה על ספת הפסיכיאטר שלך. זה בדיוק למה אני מציע למטופלים שלי להיות רופא והעוזרים שלהם, וזה די קל אם אתה יודע איך.

 

אתה יכול לקרוא עוד על טיפול חרדה קשה כאן. לא בטוח מה קורה? קח מבחן חרדה זה עכשיו ולקבל דוח מידע חינם עם פשוט להבין גרפיקה פירוט של המצב שלך.

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top