חרדה, פחדים ופוביות בכלבים וחתולים

זה עונה שוב לכלבים & amp רבים; חתולים להתחרפן עם פחד כאשר פוני פתאומי ורעשים חזקים נשמעים מרועם ובומים של זיקוקין, לעתים קרובות לעורר חרדה קלה עד חמורה, שגרמו סימנים כגון ריר, צעדה, מתנשף ומסתור. בנוסף כמה יהיה מאוד חסרי מנוחה או ההפך, מאוד שטוח הן נפשי והן פיזי; הם עשויים להיות להתבכיין או נוהמים; ייתכן שיש להם אישונים מורחבים או ביטוי מזוגג; הם עשויים להחזיק אוזניהם שטוחות גב או להיות ריר מוגזם; הם עשויים אפילו להיות הרסניים, אגרסיביים, נובחים בלי סוף הרשימה נמשכת ונמשכת.
כל אלה סוגים של התנהגות מצביעים על אפשרות שהכלב שלך מתפתח פוביה כלפי הרעש באופן כללי. לכן צריך להיזהר שהכלב שלך עלול להתחיל להתנהג באופן דומה לרעשים אחרים או אם לא הם פתאומיים או בקול רם. שמיעתם של כלבים היא הרבה יותר רגיש מאשר בני אדם, הן בטווח ונפח. מחקר מצביע על כך שרעש חזק עלול לגרום לכאב של ממש לאוזני בעלי החיים.

לספק מקלט בטוח, דן, למשל כלוב מכוסה, תיבת ארון או קרטון, אתר אותו במקום חשוך ומאובטח, אבל לוודא שכלב משמש למרחב היטב מראש – בוא לעזור לכלבך להחליט היכן כוח זה להיות. כלבים שמנסים להסתיר בארונות הפתוחים מיני המקומות חריגים ביותר, אפילו תחת bath- אם זה שומר אותם להרגיש בטוח. וילונות סגורים ותריסים ברגע שהוא נופל כהה כדי לשמור את הבזקי אור ולעמעם רעשים. להסיט את תשומת לבו על ידי משחק עם צעצוע אהוב או מספקים לו טיפול או ללעוס חדשים. הימנע מהשארת הכלב לבד במידת האפשר. זכור את כלב מבוהל הוא לא רציונלים.

עבור חלק מכלבים, נסיעה במכונית לייצר רבה של חרדה. שילוב של פחד ולא הבין מה קורה יגרום להזיל ריר, רועד, או אפילו הקאות בכמה כלבים וחתולים. בבני אדם, אנו מתייחסים לזה כאל מחלה מכונית או בחילה בנסיעות; עם זאת, מחלת אמיתית היא תוצאה של בעיה באוזן פנימית. חלק מהכלבים לעשות באמת יש בחילה בנסיעות, ועבור בעלי חיים אלה הם צריכים להיות מטופלים תחת פיקוחו של וטרינר. עבור רוב הכלבים, לעומת זאת, המחלה היא אך ורק על-תגובה לפחד והחשש של רעש המכונית, התנועה, וכו 'אתה יכול להתרגל חיית המחמד שלך לסביבת המכונית ראשונה, ולאחר מכן, כאשר המכונית פועלת ולאחר מכן נסה נסיעות קצרות מסביב לבלוק. חלק מבעלי החיים עדיין צריכים משהו כדי להרגיע אותם.

יש בית מרקחת וטרינרי אינטרנט כגון www.vetpharmacy.co.uk היצע גדול של פתרונות כגון פרומונים וCalmers. ניתן לרכוש פרומונים כגון מפזר DAP (התוספת), ריסוס DAP, צווארון DAP לכלבים ומפזר Feliway (Plug-in) וFeliway ריסוס לחתולים. יש גם Calmers רב זמין, כגון scullcap & amp; ולריאן, Zylkene, אבקת Vetzyme מתח, חרדה ורגוע-Eze. כל אלה זמינים למשלוח מיידי שירות יום העבודה הבאה DHL ב, כלומר, אתה יכול לנחם את בעל החיים שלכם במוקדם ולא במאוחר. כבית מרקחת מקוונת יש צוות של צוות מסור ומנוסה שזמינים למידע נוסף על כל המוצרים הנ"ל.

מסקנה:
חרדה, פחד ופוביות יכולים להיות מטרידים מאוד עבור חיית המחמד שלך וכך ההנחה הברורה היא שאתה תנסה כל דבר כדי לעזור לחיות מחמד שלך דרך הניסיון עם המינימום של מתח.
צדדים זיקוקין להתרחש בעיקר בחודש נובמבר, כך שאם חיית המחמד שלך מושפע קשות על ידי אותם זה יהיה />
פרטים ליצירת קשר:

דוא"ל: vets@lexonuk.com
Tele: 0800 0241 329


/>עבור חלק מכלבים, נסיעה במכונית לייצר רבה rel="nofollow">

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top