חרדה סוף, פאניקה, מתח, פוביה או פחד – כיצד למגר חרדה

ודא לפני שימוש תרופות צמחיות כי אינך נמצאים שום טיפול תרופתי ארוך טווח אחר. אם אתה להתייעץ עם הרופא הראשון. בהזדמנויות אחדות, זה יכול לגרום לבעיה. כמו כן, אם יש לך דיכאון מג'ורי, בבקשה לדבר עם רופא ראשון. זה יכול להיות יותר טוב בשבילך כדי לקבל הנחיה רפואית מתמדת. צמחי מרפא אינם מיועדים לשמש תחליף לתרופות מרשם. אבל הם יכולים להפריע להם. לפני שתוסיף צמחי מרפא כמו הפריעו, קוהוש השחור או קאבה קאבה למשטר התרופות היומי שלך, לדבר עם מומחה רפואי מוסמך. אתה גם צריך לדבר עם הרבליסט כדי לברר מה המינון הוא הולך להיות מתאים לך; ו / או לדבר עם רופא.

נסה להשתמש בשילוב של PureCalm, MindSoothe ומצב הרוח טוניק. PureCalm משמש התקפי חרדה, מתח ופאניקה. MindSoothe משמש לטיפול בדיכאון. Mood טוניק משמש כדי לסייע עם רוח בריאה ומאוזנת וכדי להקטין תחושות של דיכאון. אם אתה חווה חרדה כללית, אז עדיף להשתמש PureCalm. זה צריך להספיק בפני עצמה. אם דיכאון סבלך מדי, להשתמש MindSoothe ו / או מצב הרוח טוניק. אם אתה רוצה להשתמש רק מוצר אחד, ואז ללכת עם MindSoothe. אם אתם סובלים מחרדה ודיכאון, ואז PureCalm ו MindSoothe יחד יהיה שילוב טוב. אתה יכול להשתמש Mood טוניק גם עבור תועלת מרבית, אבל זה לא הכרחי. PureCalm, PureCalm היא תרופה הומיאופתית כי נראה לעבוד כמו תרופות נוגדות דיכאון ללא תופעות לוואי. מניחים כמה טיפות במים או מיץ. זה לא רק abates פאניקה, היא מפחיתה תדירות ההתקפים.

שני Relagen ו Anxius תרופות אורגניות לדיכאון, חרדה, ומדגיש כי אתה צריך לפחות להסתכל לתוך. Anxius היא תוכנת All-in-One מוצר אורגני כי הוא כנראה אחד הטוב ביותר בשוק.

קאבה Kava- קאבה קאבה ידוע להרגיע ולשפר את מצב הרוח; המינון הערה חשובה מאוד, קאבה קאבה חייב להילקח עם ייעוץ רפואי כדי למנוע נזק לכבד.

5-HTP הוא תמצית צמחים אורגניות הממיר לתוך הסרוטונין במוח. סרוטונין מסדיר מצב רוח, התנהגות, שינה ותיאבון; 5-HTP הוא מועיל לאלה עם רמות נמוכות של כימיקל זה.

נוסחא Seredyn, מוצר זה מכיל שלושה מרכיבים פונקציונליים לצמצם תסמיני חרדה, L-Theanine, חומצת אמינו למצוא תה ירוק, עבור רוגע, ריכוז נפשי משופר; תמצית פסיפלורה אשר מרגיעה בראש חרדה, פאניקה, והוא שימושי במיוחד לאלה עם תסמיני גמילה מסמים נוגדת חרדת מרשם, הידוע גם השפעת סם הרגעה ובירידות כטיפול נדודי שינה, במיוחד כאשר שנת מרגיז חרדה. לשתות כוס לפני השינה כדי לגרום לך מנומנם. וגם, תמצית ולריאן, הוכח מדעית כי להקל נדודי שינה אצל חולות חרדה. תגובות נדירות כגון עייפות, שכרות, קלקול קיבה, וחוסר מנוחה, יכולות להתרחש, אבל אם אתה מקל על המינון היומי המומלץ תגובות כאלה צריכים להיות מוגבלות למקרים נדירים מאוד. במוסף אורגני Seredyn ניתן לרכוש באינטרנט, יחד עם שפע של מידע על Seredyn.

מוצר צמחים בשם K-אישור לפעוטות רגועים כבר מועיל עבור ילדים רבים.

מכל עשבי התיבול המרגיעים, אולי אף יותר פופולרי קמומיל. אם נלקח כמו תה, המשמש עיסוי, או התפזר באוויר, קמומיל, ואת התמציות השונות עשו ממנו, לספק דרך בטוחה ויעילה כדי להירגע אחרי יום גדוש פעילות בעיר. צמחי מרפא פופולריים אחרים כוללים: Ashwagandha, ג'ינסנג, זרע Zizyphi, Iligustrum, GLA, catnip, קוהוש שחור Bugleweed, ו הפרע

.

תה צמחים יכול גם להיות מאוד מועיל לסובלים חרדה. נסה להוסיף קורטוב של לימון תה ירוק מרגיע את עצבי שלך, או לנסות תה קמומיל להרגיע ולהירגע, או כוס עלי מנטה להשקיט את העצבים שלך לתועלת שני העיכול והרפיה. תה אחר כולל: צרי לימון, אשר הוא צמח הדרים טריים, משתמש כדי להקל מתח, עצבנות, והבלוז. אם הינך בהריון, הנקה, או נטילת תרופות לטיפול בחרדה, דיכאון, או בעיה בבלוטת התריס, להתייעץ עם הרופא לפני נטילת צמח זה.

כמו כן, מוסקט שניתן להשתמש בהם כדי לקדם לישון

 

על ידי ג'ון Horrax. דרכים טובות יותר כדי לרפא חרדה, מתח, פאניקה, פחד, או לחץ פוביה כאן: http://www.johnsreview.net/beatanxiety.html

עוד פוביות מאמרים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top