חרדה חברתית פוביה

חרדת פוביה חברתית הוא הפחד מחשיפה לעיון הציבור. אנשים אלה הם ההפך מאנשים מוחצנים שמתענגים באור הזרקורים של הציבור מדבר, הולכים למסיבות, ולפגוש חברים חדשים, הצטרפות לקבוצות, מדבר בטלפון, אכילה בציבור, ו / או לקשור שיחה עם העשירים ומפורסמים ב ירידה של כובע. לא, אלה עם חרדת פוביה חברתית רואים מצבים אלה ככואבים, כי הם מצפים להיות מושפלים או לשים תחת מיקרוסקופ על ידי אחרים. יש אדם שיש מצב זה תחושת הפרנויה להאמין שהמסיבה במשרד חג המולד יכולה רק להפוך את גרועה מסוימת. הם מניחים שהם לִטְעוֹת בְּהַגָיָה מילה, לשפוך ליקר ביצים, או לקבל עקב גבוה או שתיים נתפסו שבסדק מבשר רעות ברצפת העץ.

האמת היא שכולנו מרגישים קצת חרדה מהעת לעת. דוגמאות לכך תהיה מעבר לעיר אחרת, החלפת מקום עבודה, או בחירת אשתך לעתיד לדייט הראשון שלך. אלה הם רגשות נורמלים שבעוד פוטנציאל טראומטי בהחלט לא להעפיל לחרדת פוביה חברתית.

בואו נסתכל על ארבעה קריטריונים לחרדת פוביה חברתית.

* אתה להתרחק ממצבים מפחידים ככל האפשר או להשתתף בהם רק עם אי נוחות גדולה.

* אתה מכיר בכך שהפחד שלך הוא גדול יותר מאשר המצב באמת כתבי אבל לא מצליח להתאפק מחשבות המפחידות.

* כאשר נקלע למצב חברתי פחד, החרדה שלך להגדיל באופן אקספוננציאלי.

* אתה משותק על ידי המחשבה שנצפה על ידי אנשים שאינם יודע שניתן להעריך אותך בדרך כלשהי.

* יש לך בעיה מתמשכת עם שימוש בסמים ואלכוהול. נראה לי לעזור עם חרדת הפוביה החברתית שלך.

הבא בואו לבחון כיצד ארבעת אבני יסוד אלה עשויים להיראות בחיים של שרה.

שרה הוזמנה לערב קריוקי ללא אלכוהול אנונימי של האלכוהול בביתו של חבר. היא מאובנת על האירוע אבל דמויות שהיא יכולה לשכון בצללים כמו שהיא עשתה כל כך הרבה פעמים בעבר, ומי יודע אולי יקבלו טוב לצחוק או שתיים. כשהגיע שרה היא המומה לגלות כי המארח עשה רשימה של מבצעי קריוקי והיא היא מספר אחת. התחושה הראשונה שלה היא בהלם, אבל אז היא אומרת לעצמה שהיא קריוקי רק, כמה רע זה יכול להיות? אז הפוביה החברתית שלה בועטת ושבהיא מקבלת מטורפת עצבים תוהים מה החברים שלה יחשבו ותוהים אם יש לה השמלה בהיא בידור ראוי. החרדה היא פשוט יותר מדי לטפל והיא תירוצים עצמה מהצד. לאחר חזרה בבטיחות של ביתה שהיא מרגישה יותר טובה, אבל חוששת שיציאתה החפוזה אולי נעלבה מישהו. דמויות שרה אולי 5 או 6 משקאות נוקשה עלולות לקחת את העוקץ ולעזור לה לשכוח את האירועים הנוראים של הערב.

לסיכום, חרדת פוביה חברתית הוא מצב מאוד אמיתי המשפיע על מיליוני אנשים הגונים, עובדים קשה. ישנם סוגים רבים ושונים של טיפול זמין כולל טיפול קוגניטיבי התנהגות, טיפולים משלימים, ותרופות צמחיות. תרופות צמחיות לחרדה חברתית החלו לצבור פופולריות בשנים האחרונות כטיפול אלטרנטיבי בטוח והן אפשרות טיפול שווה לשקול.

 

R.D. הוקינס הוא חסיד נלהב של מוצרי בריאות טבעית ותוספים חלופיים עם מעל 10 שנות ניסיון. כדי ללמוד עוד על רכישת ביקור בריאות טבעית הומיאופתיות Remedies.com

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top