חרדה חברתית פוביה – כל מה שאתה צריך כדי לתפוס על מכות זה

חרדת חרדה חברתית, או סתם פוביה חברתית, יכולה להיות דאגה של אירועים חברתיים ואינטראקציה עם אנשים אחרים, במיוחד זרים. אנו נוטים כל מה שיש זה במידה מסוימת, ובכמה דרכים, זה תגובה טבעית. עם זאת, הוא תגובה טבעית שעשויות לצאת מכלל שליטה, עד לנקודה שבה הוא מתחיל לשלוט בך, ולא אתה שולט בו. זה גם מחודש – ככל שאתה להימנע ממצבים חברתיים באמצעות פחד, מפחד יותר אתה הופך. בטקסט זה, ניקח מבט בארבע דרכים הגיוניות, כי אתה יכול להתגבר על חרדת החרדה החברתית שלך.

1. הרפיה

אחת בכל ההיבטים המצערים הנוספים של חרדה החברתית הוא שזה מתקשר עצמו לאנשים שונים. זה עושה את זה נורא קשה להם להירגע החברה, כי בתורו גורם לך להרגיש אפילו הרבה עצבים וחולים בנוח. ללמוד להירגע, או לפחות שיש את היכולת להישאר העצבים שלך לרמה סבירה, ולכן הוא יכולת חיונית מאוד ללמוד.

אמנם זה יכול להיראות כמו משימה בלתי אפשרית כאשר עצם המחשבה מצבים חברתיים גורם לך לרצות לברוח ולהסתתר, זה ייעשה, עם פרקטיקה מעט מאוד. הדרך המהירה ביותר להירגע, ולהביא חרדת הפוביה החברתית שלך למטה הנהלה, עם טכניקת נשימה פשוטה. על ידי התמקדות הנשימה שלך, במודע להאט אותו ובכך שאתה פשוט נושף עבור מורחבת ממה שאתה נושם, תתחיל באופן אוטומטי להירגע. עם הזמן, הרבה מעגל חיובי יכול לפתח. ככל רגוע שאתה מרגיש סביב אנשים שונים, הרבה רגוע הם יכולים להרגיש סביבך, לעזור לך להרגיש יותר בנוח בתורו.

2. שפר את ההערכה העצמית

חוסר ערך עצמי הוא אחד בין הסיבות ביותר כי אנשים מאובנים של מגע חברתי. זה כאילו הם בעצמם מפוחדים שישפטו על ידי אנשים שונים, ונמצא כי הוא פגום או חסר באופן כלשהו. אם חרדת פוביה חברתית הוא סימפטום של ערך עצמי נמוך, זה ובכך הוא חכם כדי לתבל את זה כדרך ככל האפשר. האמצעים כדי לנסות לעשות את זה יכול להיות דרך המפגש להתגבר על אתגרים. הם לא צריכים להיות מרכזיים – משתתפים בקורס, למידת יכולת החלפה, או אפילו לעבור אירוע חברתי יהיה מספיק כדי לנסות לעשות את זה. כמו ההערכה העצמית שלך גדלה, ולכן תהיה היכולת שלך לערבב בחופשיות עם

3. דגש כלפי חוץ

באופן פרדוקסלי, את ההערכה העצמית שלנו היא בשיאה פעם אנחנו שוכחים את עצמנו לגמרי, ולהפוך את תשומת לבנו כלפי חוץ. חרדה פוביה חברתית היא תוצאה של התמקדות מוגזמת על עצמי, מה שמוביל מודעות עצמית חריפה. על ידי הפניית תשומת הלב שלך כלפי חוץ המתמחה אנשים שונים, אתה מתחיל להרגיש יותר נוח עם עצמך. לפתח סקרנות בריאה לגבי אנשים אחרים, להעלות אותם שאלות, וגבוה יותר מכל, ללמוד להקשיב. זה לוקח המון לחץ מחוץ מכם, ואתה במהירות תרוויח מוניטין כמו להיות חברה מרתקת ומרתק!

4. נפש חזרות

לבסוף, אתה יכול לבנות באירועים חברתיים ללכת בשפע חלקה נוסף אם לחזור עליהן מראש. חרדה פוביה חברתית היא בדרך כלל תוצאה של אמונה שדברים יכולים ללכת קשה לפני שהם אפילו כבר קרה. הבינו איפשהו כי תוכלו להירגע בשקט יחד עם העיניים עצומות, ולשלם לכל דמיון הזמן שלכם, כמו הרבה פרטים כפוטנציאל, דברים חברתיים הולכים בדיוק השיטה שאתה רוצה אותם. בעשותם זאת, אתה באופן משמעותי להגדיל את הסיכויים שלך זה קורה בחיים האמיתיים.

עם להתבונן, חרדת פוביה חברתית יכולה תוכה, והדברים החברתיים הקלים יכולים להיות. זה כל ההוויה לגבי בשליטה להאמין בעצמך, לחץ כאן כיום שתגיד נוסף

 

סופרי חדר כבר כתיבת מאמרים באינטרנט במשך כמעט 2 שנים. לא רק יוצר זה מתמחה פוביות, אתה יכול גם לבדוק את אתר האינטרנט החדש שלו על:

סטי מצעים סגולים

עוד פוביות מאמרים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top