חרדה חברתית ובידוד חברתי מרצון ומכפייה

 חרדה חברתית, בידוד חברתי, הפרעת אישיות סכיזואידית

חרדה חברתית

1. Autophobia הוא פחד להיות לבד, או מבודדים מאחרים. זה לעתים קרובות משטחים כאשר אדם מרגיש שהם התעלמה, או לא אהובה. זה לפעמים מזוהה עם שנאה עצמית. ניתן גם לקשור לתוך סיוט של להיות לבד במצב מפחיד (כגון להיות לבד בבית עם פורצים.)

2. חרדה חברתית הוא אינטנסיבי אי נוחות הקשורים להיות בסביבת אנשים אחרים, ומחשש השיפוט השלילי או הערכה. הוא מאופיין על ידי מחשש אינטנסיבי של מבוכה חברתית, ביקורת שלילית, בושה, השפלה או להידחות. אלה להוביל תחושות של חוסר ביטחון, אמונה חזקה כי הפרט הוא בעיקרון לא מתאימות.

3. בידוד חברתי הוא העדר כמעט מוחלט של מגע עם בני אדם אחרים. לפעמים זה נכפה – למרות – זה עשוי להיבחר, ההשפעה על האדם הוא בדרך כלל שלילי. זה יכול להוביל תחושות של בדידות, פחד להיות עם אחרים, או הערכה עצמית נמוכה. לאורך זמן, הוא יכול לייצר נזק נפשי חמור.

4. הפרעת אישיות סכיזואידית (SPD) היא הפרעת אישיות חייבים להיות מאובחנים על ידי רופא או פסיכולוג. היא מאופיינת על ידי חוסר עניין יחסים חברתיות, נטייה לכיוון אורח חיים בבדידות, דיסקרטיים, קרירות רגשית, ניתוק, חוסר דאגה לצרכים הרגשיים של אחרים, אדישות. אנשים רבים עם האבחנה הזאת להפגין בו זמנית עולם פנטזיה עשירים, משוכלל ופנימיים באופן בלעדי.

הטיפול הרבה פעמים בעייתי מכיוון שאנשים אלו אינם מכירים בכך שיש להם בעיה. המפגש באנשים אלו נוצר כשאר הם נכנסי לתוךף משבר נפשי שבא לידי ביטוי במצב של דיכאון, חרדה או אפילו בפסיכוזה. לאחר חלוף המשבר אנשים עם הפרעת אישיות כגון זו אינם מעוניינים בדרך כלל במשך הטיפול.

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top