חרדה התייחסה באמצעות לינדן השיטה

השיטה לינדן טוען שהוא יכול לשים קץ פרעות החרדה שלך. הרבה מידע באינטרנט גם קובע כי הוא יכול גם לחסל OCD שלך, PTSD, GAD, או אגורפוביה. ייתכן עכשיו תוהה אם זה באמת עובד, כי אתה כבר מנסה הרבה תרופות וטיפול שניתן על ידי הרופא שלך, אבל שום דבר לא נראה לעבוד. בשלב זה, אתה עלול להיות קרוב לוותר ופשוט לקבל את העובדה שאתה צריך לחיות עם ההפרעה לנצח. התקפי חרדה וחרדה הם מתישים ולהפוך אותך לתוך התנהגות חרדתית ומפוחד. גם אלה אנשים סביבך להיות מושפעים. בשלב זה, אתה צריך להיות פתוח העובדה שיש עדיין תקווה במצבך.

שיטה זו פותחה על ידי צ'ארלס לינדן. הוא היה קורבן קודם של חרדה הוא חולק מניסיונו על איך הוא נלחם את חרדה. הוא גם עבר שיטות טיפול כמה בדיוק כמו הרבה אנשים אחרים סובלים מחרדה; למרבה הצער, כל הטיפולים לא יועילו ולא לספק תוצאת הבטיח. במקום לוותר ולחיות חיים מלאים של חרדה, למד ואסף מידע על חרדה ואז נוצר דרכים בביעור התקפי חרדה.

הוא כינה את התוכנית "שיטת לינדן" ושיתף אותו עם אנשים רבים מעל לפני 12 שנים. מוקדים הוקמו בבריטניה, גרמניה, דנמרק, וארצות הברית, וכבר סייעו יותר מ -130,000 חולי ברחבי העולם.

השיטה לינדן היא יותר מסתם ספר. הוא מציע תרופה מובטחת עם ערבות כסף בחזרה מלאה. כאשר אתה רוכש את השיטה לינדן, היית תוצע תמיכת 12 חודשים ללא תשלום על ידי מומחי שיטה לינדן, שהנם פסיכולוגי יועצים מוסמכים. כמו כן, יש מלא כסף 12 חודש בחזרה להבטיח מה שאומר שאם זה לא יעיל, אתה מקבל את כספך בחזרה.

השיטה מנצלת את העובדה כי הגוף יש מרכז הבקרה הטבעי משלו נגד חרדה. כדי לחסל את החרדה ביעילות, השיטה תוקפת את הגורם העיקרי ישירות של הפרעות חרדה, אשר הוא איבר קטן נמצא במוח וקרא האמיגדלה. איבר זה אחראי על העיבוד של הזיכרון של תגובות רגשיות.

חרדה מתרחשת בגלל רמת חרדה הגבוהה בגוף. זה קורה כאשר האמיגדלה עושה עיבוד ואחסון של זכרונות עם רמות גבוהות של חרדה. לכן, השיטה לינדן תלך ישירות האמיגדלה לנקות את הזיכרונות עם רמות גבוהות של חרדה.


סבל הפרט מפני חרדה עלולים לחוות מירוץ הלב, רעידות, בחילה ותחושת אי נוחות. כדי למנוע זאת, מומלץ לנסות the לינדן שיטת של ביטול חרדה.

מצא href="http://www.tnoathanoar.co.il/category/%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%94/">