הילד עצבני או שיש לו הפרעת חרדה?

חרדה אצל ילדים

עצבים או סתם מקרה? – ליטל עצבנות אחד – יהיו מקום משותף, אחד קצת שום מומחיות יכולה אותם זמן לאורך ילדות קשר לנסיבות, זה עשוי להיות טוב מאוד גם "נקודת אור" או הפרעה חמורה. טקטוק הוא רק לטווח קצר ובדרך כלל עובר די מהר. צעירים שיש להם הפרעת עצבנות תגלה סימנים ואינדיקטורים שווים ביישנות, דאגה, עצבנות הוא בדרך כלל עשוי למצוא תירוצים לא ללכת למקומות או אנשים.

תינוק או ילד שחוויות לדאוג מן זעזוע פתאומי או מפחיד (לא מזיק) מצב או "מפלצת" מנחם בקלות. במקרה של בני נוער עם פוביות או בעיות חרדה, זה לא כל כך פשוט.

כמה שרק אחד מכל עשרה בני נוער עשויים להיות מושפעים הפרעות חרדה NY, מתח, עצבנות, פוביות, ו- OCD. הפרעות אלה יכולים להיות קשורות לאחרים דומים לבעיות אכילה, דיכאון ובעיות התנהגות קריטית. בבדיקות מקיפות הוכיחו שילדים או מתבגרים מהשמאל להסתדר בלי העזרה מתאימה הרבה יותר סביר יותר לבצע גרוע בבית הספר או קרב כדי לשמור על חברים ולעתים רחוק בסופו של דבר שיהפוך שימוש בסמים.

למרבה המזל, עם טיפול נאות ילדכם ניתן ללמד להתמודד ולטפל בסימני ממר רחמים זה ולהוביל אורח חיים מסורתי שוב.

הפרעת חרדה כללית כאשר פעוט יש GAD, הם הולכים לדאוג יתר על המידה די הרבה בעיות דומה לביקורת, לאהובים וחיי משפחה, מערכות היחסים ובית הספר. הם תמיד יכולים לחפש חיזוקים.

הפרעת פאניקה

תפקוד פאניקה מזוהה לאחר שבועות של הרגיש לא נעים, משהו לא מציאותי, זעת עצבנות טבעית, עצבני ורגשות של משתגע בלי שום מטרה נראית לעין ולאחר מכן מינימום של 30 ימים לדאוג בפאניקה שוב.

תכנית טיפול בילדים – ללא חרדות

הפרעת חרדה חברתית תפקוד עצבנות חברתי, או פוביה חברתית, מביאה דאגה וחרדה על תנאים ופעולות דומות הולך למקום חדש או אפילו ישן, מפגש עם זרים ויש להם להתראיין על ידי מאמן או הורה.

הפרעת חרדה- פוסט טראומה (PTSD)

צעירים נאבקו להקים טראומתיים, או PTSD יכול לקבל את הסימפטומים לאחר חווה או עדים לאירוע נורא טראומטי.

היכולת לזהות הפרעות חרדה

ילדים בין 18 חודשים ו- SA מומחיות פחית מיושנת שלוש שנים, כאשר זה נורמלי באמת להרגיש עצבנות כלשהי כאשר אבא או אמא משאירה בצד שלהם. יכולות הורות חכמות יכולות להיות מנוצלות לטובתם כאן.

פוביות ספציפיות

פוביה שנבחרה היא פחד לא רציונל של עצם או מצב נבחרים, אולי עכביש, או ביקור אצל רופא השיניים, או אולי לשחות. אחרים יכולים לכלול רעם, מפלצות, הכהים, גבהים, מחטי הליכים רפואיים.

תפקוד לקוי אובססיבית כפייתית (OCD) כבר ראה אצל ילדים בגיל צעיר מאוד אך בדרך כלל יהיה משטח בערך בגיל עשר שנים. אם בנשים אז שלה לעתים קרובות במהלך גיל ההתבגרות, אבל על כל, בנים יראה סימנים של OCD לפני גיל ההתבגרות. OCD מבוססת על אובססיות הסובל מרגיש שהם צריכים לבצע טקסים ושגרות לנסות לסייע החרדה שלהם.

תסמינים וסימנים של חרדה

המלנכוליה טווחי ריכוז יכולים להניף – טרחה לו בבית ספר – לא רוצה ללכת תיכון – עצמי פגיעים או מחשבות גרועות – בכי תדיר – ייאוש – נדנדות במצב רוח – התאמות בהרגלי צריכה – כעס / זעם נדנדות – מרגישות חסרות ערך או לחוץ – נסיגה מבני זוג ועל החיים חברתיים – חוסר האנרגיה -. ערך עצמי נמוך

למרבה המזל, עם התרופה המתאימה מתאימה טיפול קוגניטיבי התנהגותי או "תרופת המחזה", הילד שלך יכול ללמוד לנהל ולטפל בסימני הנגע האכזרי הזה ולהוביל חיים סטנדרטיים שוב.

—–

מצא href="http://www.tnoathanoar.co.il/category/%d7%97%d7%a8%d7%93%d7%94/">

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top