מדוע חלק מהמתבגרים שומרים הפרעות האכילה שלהם בסוד

סיפור החלמה מהפרעת אכילה- לקרוא

אני רואה החלמתי כנצחון פרטי. עם זאת, אחרי שאני עדיין נלחם הפרעת אכילה, הרגשתי בושה ומבוכה. למה זה? מאמן חבריי ציין כי הרבה חברות כלולות חברת הפרעות אכילה מבושה, "אף אחד לא רוצה לדבר על זה. אפילו אמהות מסוימות אינן רוצות לדעת. הם רוצים לחשוב משפחתם בסדר ומסורתית, כי הם קבעו דוגמה טובה לילדים שלו או שלה. " היא צודקת. כתוצאת משפחות וההורים מהססת לדון הפרעות אכילה ואפילו יכולה להיות בהכחשה, הילד שיש לו הפרעת האכילה סובל לבד. מתבגר חלקם אפילו לא מרגיש נוח לחלוק איתך את הסוד שלהם עם חבריהם.

לוקח לאנשים המון זמן עד שמגיעים לטיפול. עד שמעזים להגיע אל רופא פסיכיאטר לצורך טיפול בהפרעות אכילה הם מוצאים את עצמם אצל רבנים, מרפאים אלטרנטיביים ובכלל מטפלים שאולי יודעים לרפא משהו אבל לא את הפרעת האכילה המחייבת התייחסות.
מאז קארן קרפנטר מתה מאנורקסיה בשנת 1983 ועל כדור הארץ התחנכה שהפרעות אכילה אכן קיימות, זה כבר נושא טאבו. אני מאמין הפרעות אכילה הם נושא טאבו קשור בבושה ומבוכה, הססנות ליידע אחרים עבור 3 סיבות:
1) אנשים עם הפרעות אכילה חשים סטיגמות, נגעלו, נורמלי. הם בהחלט לא רוצים שאחרים יראו אותם הגישה הזאת, מדי.
בדרך כלל, הם חיים באווירה מעבירה את המסר (אמיתי או מדומה) כי אף אחד חוץ מסורתי זה ממש לא בסדר. מסיבה זו, הם שומרים את המפתח לגבי הפרעת האכילה שלהם מההורים או חבריהם כתוצאה הם לא רוצים לגרום למישהו אחר את המבוכה והבושה שהם חשים. בנוסף, הם לא צריכים מורכבים המבוכה והבושה שלהם אם הזקנים שלהם לממש את לגבי הפרעת האכילה שלהם ומופיעים נגעלים.
אף אחד שני) צריך להיות החוצה המוזר אחד להעלות את הנושא של הפרעות אכילה כי לעיתים נדירות דנו. כשזה לדיון, הנושא בדרך כלל הוא שונה במהירות. למה אנשים ניתן למנוע מדברים על הפרעות אכילה?
אנשים מרגישים חסרי אונים כדי לעשות את הבדל כל כך הרבה מן המצב. כאשר הנושא הפרעות אכילה מוזכר, הוא נוטה להיות שיחה מדכאת. אף אחד לא אוהב להרגיש מדוכא. בנוסף, לאף אחד אין תוכנית הקלה של מה הם יעשו כדי לתקן את הבעיה. כל שעליך לעשות הוא כמו כשמישהו מזכיר רצח עם בסודן, אנשים מושכים בכתפיהם כי אין להם פתרון. בצמדים, אנשים רבים אינם יכולים להזדהות עם משנה בכלל. זה נראה כמו דבר אחד שמשפיע "אנשים אחרים." (הם יבינו מישהו עם הפרעת אכילה, אבל אותו אדם עשוי להיות ושמירתו בסוד).
סיבה שאנשים יותר תיקון הנושא הוא שהם עושים לא מזהים רבים לגבי הפרעות אכילה. בשל קיומה של היעדר הדיאלוג לגבי הפרעות אכילה, בורות נשארת.
שלושה) כמה מתבגרים עם הפרעות אכילה חוששים שאם הם חושפים את סודם בנוגע הפרעת האכילה שלהם, הם יהיו נטל עצום מדי למשפחות שלו או שלה. הם מרגישים שיש כבר מספיק הסכסוך או מתח במשפחה והם עושים לא רוצים שהם יוכלו להציג אותו. כדי להימנע מבזבוז משפחתם מהעול, הם מחליטים הוא גבוה כי הם להיות חזקים כדי לספק אותו לאחד משלהם.
כתוצאה הפרעות אכילה הן כאלה אף אחד לא נושא טאבו מרגיש נוח לדון בחופשיות, זה אתגר עבור מומחים לטיפול כמוני לעשות המודעות, לחנך, אני מפציר המסר שלנו בחוץ.
אני בטוח שיש אלפי מתבגרים ששומרים בלב סוד שהם צריכים הפרעת אכילה. הם סובלים בשקט. הם זקוקים לאנשים בחייהם שאוהבים אותם להושיט יד ולהגיד המתבגר 3 דברים:
1) אתה אהבת
2) תוכל לבטוח בי עם משהו שאתה נלחם ואני לא יכול לשפוט אותך
שלושה) יש לך
כמו אווירה של פתיחות, תמיכה, ויושר הוא הקל על ידי אנשים ואהובים, מתבגרים יכולים להתחיל להרגיש הרבה אחרים לספר נוחים על הפרעת האכילה שלהם. עד אנשים מוכנים לומר בכנות, "אתה תהיה מסוגל לבטוח בי בכל דבר אתה נלחם ואני לא יכול להחליט שאתה", מתבגר יכול לנסות להתמודד עם הפרעות האכילה שלהם בכוחות עצמם. התוצאות עלולות להיות קטלניות. אל תעשו את הטעות של בהנחת הילד שלך או אהוב כבר מכיר אותך לתמוך ולאהוב אותם ללא תנאי. תגיד להם!
ייתכן מרגיש מאוים על איך לסייע אדם אהוב עם הפרעת אכילה. רק זכור כי נוסף חשוב מאשר להיות הפרעת אכילה מיומנת הוא להיות תמיכה אוהבת, לא שיפוטית. כאשר הילד שלך או אהוב כרוך לך ואומר לך שיש להם הפרעת אכילה, להפנות אותם מומחה לשחזור ולבלות האנרגיה שלך לאהוב וחיזוק התמיכה שלך.

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top