זה הזמן לשחרר את החיה – שיניים פוביה Be Gone!

מראה וצליל של מקדחה של רופא שיניים יכול לשלוח צמרמורות במעלה עמוד השדרה. אפילו הגברים הכי קשה והכי גברי יכול להתחבא בחדר של רופא השיניים משני פחדי הילדות, או פשוט כי את הכלים של סחר של רופא השיניים יכול להיראות כמו מכשירי עינויים מימי הביניים. עבור מישהו עם שיניים פגומות, המחשבה על כל סוג של טיפול שיניים הוא נפגש לעתים קרובות עם פחד מתיש כזה שהם יבחרו הפתרון מזיק ולא נוח יותר לחיות עם שיניים לא בריאים. חששות אלה מתחילים להתמוסס, עם כניסתו של ספא השיניים.

עזרה היא בדרך!

האם זה בכלל אפשרי להיות מחייך בדרך התור אצל רופא השיניים שלך? כֵּן. לא רק שזה אפשרי, אבל עכשיו רופאי שיני חשיבה מודרניות קדימה שלבו נסוגו ספא מלא בתחומי משרדיהם. ספא אלה כמו התנאים לא יכול רק יש לך יותר רגוע כאשר הוא מתמודד עם הליך שיניים, הם באמת יכולים להרגיע ולהירגע ממך את הלחץ היומי ולהפיח בכם נמרץ ושמח. כן, ללכת לרופא השיניים יכול עכשיו בעצם לעשות אותך מאושרת. מי ידע?

יש כאלה אנשי מקצוע בתוך קהילת רופאי השיניים – בכל רחבי העולם – עם דאגה גדולה למטופלים שלהם (לאחר המתן טיפול השיניים הכי הטוב) כדי לספק חוויה מפונקת ונטולת כאבים לחלוטין, לא משנה אם מישהו מגיע עבור חזיתות קוסמטיות, או אפילו את נהלי שורש פולשנית יותר (שורש).

חלק ספא שיניים לקחת אותך דרך משטר של טכניקות הרפיה משמשות בדרך כלל במרכזי בריאות ואיכות חיים בלעדי. דברים כמו יד שמן חם עיסוי כף הרגל, עוטפת את הצוואר בריח לבנדר, משקפי הסרט VR, ארומתרפיה, ושירותים רבים אחרים שרוב האנשים לא ניסיון החיים הרגילים שלהם. יש אפילו כמה אתרי ספא חדשים המספקים את חווית הספא הכולל, להשלים עם מפלי זן, תאורה רכה, מוסיקה מרגיעה, רפלקסולוגיה, ואת והרשימה עוד ארוכה.

פוביות שיניים אינן נדירות, למעשה יש הרבה אחרת אנשים אמיצים וישרים הליכה ברחובות עם שיניים מוזנח מאוד, פשוט מהפחד של הכאב וחוסר הנוחות הצפויה של תיקון הנזק הקיים. הפחד הזה אינו מוטל בהכרח מזיכרונות כאב של ממש, אלא מן הפחד עצמו. אנשים 35 ומעלה מצוינים כמו להיות אפילו יותר רגיש פוביות שיניים. זה פשוט כי לפני התקדמות טכנולוגית שיניים מסוימת (אשר החלה בשנת ה -80 'המאוחרת) ביקורים אצל רופא שיניים היו, למעשה, חוויה מכאיבה פוטנציאלי.

אחרי שאמר את זה, זה עד כדי כך עכשיו איפה מקצוע ספא שיניים מסוים ראה אנשים להירדם בזמן מקבלים עבודה שנעשתה על כיסא הרופא השיניים, אפילו במהלך פרוצדורות פולשניות יותר כמו טיפול שורש. אז הפחד של רופאי שיניים הוא מהיר להפוך לנחלה בזכות העבר כדי ספא שיניים, ואת המתרגל המודרני הופך מודע מטופליהם צריכים בשביל נוחות. אחד ההיבטים היותר המבטיחים של טיפולי ספא אלה הוא המחיר עבור תכונות ושירותים הוסיפו אלה. רוב הם completey בחינם! כן, ברוב המקרים זה לא יעלה לך אגורה נוספת לחוות הפינוק הזה, כמו את חווית הספא להיות מוכר יותר ויותר כחלק הכרחי של ניסיון שיני positve. עכשיו זה לא תמיד המקרה, במיוחד עבור המיקומים משוכללים יותר, אבל באופן כללי לא אמור להיות מעט או ללא עלות נוספת המעורבת.

האם אתה תייר שיניים?

במאמר מוסגר, אני חייב להזכיר כי אם אתה מישהו שוקל טיול תיירות שיניים, יש כמה אתרי ספא שיניים בחו"ל כי הם באמת מדהימים. הספא המכובד יש כמה רופאי השיניים המוסמכות ביותר בעולם, ועל גבי שיש להשלים (ואני מתכוון להשלים!) נסיגת ספא ​​הן כן כוללים חבילות נופש הכוללות לטבול אותך תרבות זרה ולאפשר לך לחוות כמו גם זמן פנוי מתח נפלא אצל רופא השיניים כמו כאשר אתה רחוק מן כיסא רופא השיניים.

אנחנו קוראים לזה תיירות שיניים, שבו אתה כולל החג לתקן ולשקם את השיניים על ידי אנשי מקצוע מאומנים היטב, יחד עם אותם יעבירו וניתן להתאכסן נפלא 4 ו -5 אירוח כוכב. את העסקות הטובות ביותר זמינות תאילנד ומקסיקו, עם כמה מדינות מזרח אירופה מציעות חבילות מהממים גם כן. אני ממליץ לחקור תאילנד, מאז נקודת המחיר הוא כזה כי אתה ממש יכול לשלם עבור החופשה כולה עם הכסף נשמר מתשלום עבור הליך חזיתות רפואת שיניים קוסמטית כאן בבית.

לסיום, נקודה שאני צריך פטיש הביתה הוא זה; פוביות שיניים לא צריכות לגרום לך להימנע רופאי שיניים יותר, שכן יש מידה רבה של אטמוספרות ספא ​​דמוי כדי לשטוף את כל פחדים ולהשאיר אותך עם חוויה ללא כאבים מפונקת לגמרי. ייתכן אפילו למצוא את עצמך מצפה לביקור הבא שלך.

 

הבקר שינון ב קוסמטי שיני לבדים לגלות הרבה יותר בתוך מידע על טיפולי ספא שיניים רבים זמינה, כמו גם לעזור בבחירת חבילת תיירות השיניים הטובה ביותר.

עוד פוביות מאמרים