התמודדות עם הפרעות אכילה

בניגוד למה שאנשים רבים מאמינים, הפרעות אכילה הם לא רק על האוכל – האוכל הוא רק סימפטום למה שבאמת קורה לאדם. הפרעת האכילה יכולה להשפיע על כל אחד מכל תחומי חיים – אנורקסיה הייתה אמורה להיות כפי שתוארה "המחלה העשירה נערות" – לא המקרה יותר – הבנים ובנות נמצאים כעת בוצעו וזה כבר זוהה בילדים צעירים כמו 4/5 .

אין סיבה אחת להפרעות אכילה ושבו הורים, משפחה יכולה לתרום לתסמינים באמצעות חוסר ידע / הבנה, הם לא הסיבה. בגלל הסובל מרגיש יצאו מכלל שליטה בתחומים אחרים של החיים ואת האוכל שלהם הוא תחום אחד שהם מרגישים שהם בשליטה, בין אם זה דרך באכילה, binging, הקאה. זהו מצב מאוד חשאי ובודד ומכאן חשיבותה של משפחה צוברת הבנה, כך שהם יכולים לעזור. אם הסובל מסרב לקבל עזרה מיועץ / מטפל זה באמת יכול לעזור אם ההורים למצוא מטפל שהם יכולים לסמוך כדי לעזור להם להבין את המצב ולהנחות אותם – זה בתורו יכול להראות לילד שלהם, כי הם באמת אכפת לי ובמקרים מסוימים ההתאוששות אפשרית. באופן אידיאלי אף להחלמה מלאה שלה הכי טוב אם הילד הסובל או המבוגר מוצא מטפל שהם יכולים לסמוך ולבטוח בלעזור להם לעבוד בכל הנושאים מחזיקים אותם בחזרה ממוביל חיים מלאים. טיפול יכול לקחת זמן כפי שהוא יכול לקחת מישהו עם הפרעת אכילה בזמן לבנות אמון – חלק מתפקידו של המטפל הוא לעזור לסובל להתחיל לאהוב את עצמם, לבנות את ביטחון עצמי והערכה עצמית על ידי עוזר להם להסתכל על כל תחומי החיים שלהם – רגשית, נפשית חברתית, רוחנית, חברים, בית ספר, עבודה, …….

חשובים מאוד שהורים לקבל קצת תמיכה וללמוד על המצב על מנת לעזור לילד שלהם להתאושש ולמבוגרים הסובל משלה טוב אם בן משפחה, בן זוג או חבר לומד על המצב כדי לעזור בפרנסתם – כל אלה הם לא טיפול אישי הפעלות אבל הפעלות חינוכיות ותחילה חשובים יותר אולי הסובל עצמם במחנה. גם אם הסובל לא תמיד מודה בזה שהם בדרך כלל מרוצים מכך שמישהו היה אכפת מספיק עליהם ללמוד על מצבו. היא גם חיונית כדי לקבל את התמיכה של GP טוב ויש לי בדיקות רגילות כמו המטפל לא יכול להיות אחראי לבעיות רפואיות.

אנשים אומרים לך לעולם לא יתאוששו מהפרעת אכילה שאפשרית רק לנהל אותו. אני מאמין שזה אפשרי לשחזר -. זה לוקח זמן, סבלנות ומחויבות אבל זה אפשרי

 

קארן סלאטרי הוא יועץ, בהיפנוזה, מאמן לחיים מוסמכים ורופא מאסטר NLP ברישיון. http://anamcoachingandcounselling.com

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top