הרעות חולות של אלכוהול והפרעות אכילה

בדרך כלל יש קשר בין הפרעות אכילה ואלכוהוליזם. לדוגמא, צדדים שתייה והשתייה היו דוגמאות ברורות כשהייתי באוניברסיטה. כמעט השתיינים הכבדים היו קלים להתעסק בשל סגנונותיהם מרושלים חיים ובריאות לקויה. עם זאת, הפרעות האכילה בקלות מובילה למחלה, ולכן הם היו יותר סמויים וקשים יותר לבלגן. פגשתי כמה בנות שהפרעות אכילה. אני רוצה לחלוק איתם משהו.

כמובן הפסיכולוגיה שלקחתי בהפרעות אכילה צפו בהפרעות אכילה כבעיה התנהגותית. ספרים אחרים וקבוצת הפרעת אכילה הציעו כי הבעיה הייתה מושרשת למשפחה. למרות שאני שמתי לב כמה הורים זועמים של נערות אנורקטיות, קשה היה לומר מה בא קודם. ההורים כועסים או בנות עם הפרעות האכילה.

בעוד דינמיקה משפחתית משחקת תפקיד, אני מאמין חזק בצד ביוכימיים של בריאות נפשית ופיזית. לדוגמא, תוספי אבץ יכולים לעזור בטיפול באנורקטיים. אכלנים כפייתיים לעתים קרובות חסרים של חומרים מזינים מסוימים כגון ויטמין B12, ברזל וחלבון. (טבעונים קפדני לשים לב.) אלכוהוליסטים הם כמעט תמיד חסרים בויטמינים מקבוצת B וחלבון.

במובנים מסוימים, אלכוהול יכול להיות לעתים קרובות נחשב להפרעת אכילה. שקול ניסויי אלכוהול עם חולדות. כאשר החולדות מורעבות או קבלו מזון מזין-לקוי, הם שתו יותר אלכוהול. בלי הרבה הפתעה, בני אדם לעתים קרובות לעשות את אותו הדבר.

עם החריגים של כמה ספורטאי אלכוהול, יש לי

רוב האלכוהוליסטים תיאבון ירוד. הם יצרכו "קלוריות ריקות" בצורה של אלכוהול או ג'אנק פוד לפני הבחירה לאכול ארוחה טובה. זה מכלה הוויטמינים שלהם, מה שהופך אותם אפילו יותר רעב. ובכל זאת, במקום אוכל רגיל, הם יגיעו ליותר אלכוהול. ואת ההידרדרות ממשיכה.

האם יש קשר ישיר לזה התמכרות והפרעות אכילה? מחקר אחד ראוי לציון היה אחד מעל 2,000 תאומים נקבה (ממרשם התאום מבוסס-אוכלוסיית וירג'יניה). רבים מנקבת התאומים במחקר זה, שהיו לו בולימיה נרבוזה, היה גם אלכוהוליזם. אז, זה יכול לקשור בחזרה לתאוריה של אלכוהוליזם והפרעות אכילה כמו להיות גנטי. ואלה חדשות טובות ופשוטה יותר לטיפול מאשר עם תרופות או פסיכו-תרפיה. הקלה משתי המחלות יכולה להיות פשוט כמו ויטמין ותוספי מינרלים או תזונה טובה יותר.

 

דאג סתר מחזיק ראשון של מזון ותזונה. הוא כיהן כצנחן והאו"ם Peacekeeper, השלים 5 מרתונים מלאים וטיפס הר Rainier. הוא החזיק בתואר בעיטה-אגרוף במשקל נוצה בגיל 40. הוא מתייעץ בהפחתת אלכוהול, בטן-השטחת לקוחות, לבעוט-אגרוף ותזונה. הוא מחברם של שיטוח קיבה, להפחית את התשוקה שלך ואלכוהול קורבן אחד פחות. בקר באתר האינטרנט שלו: http://www.2ndwindbodyscience.com

יותר Eating מאמרים הפרעות

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top