הצלחת פוביה – האם יש לך את זה? הדרכים הקלות 5 עד ספר

מה נחשים, עכבישים והצלחה לכולם יש מכנה משותף? אם נחשת "מקורות הפחד" או "דברים שאנחנו למנוע" אתה בהחלט צודק. למרות שאנו יכולים להבין בקלות נרתעת מן נחשים ועכבישים, זה נראה קצת מוזר, כדי למנוע באופן פעיל הצלחה. האם לא הצליח משהו שאתה רוצה ביותר? או שמא אתה?

איך אתה יודע אם יש לך פוביה הצלחה? ראשית לשקול את הגדרתה: "ההפרעה של יכולתו של אדם להתמודד עם הישג בנוחות." שנית, להסתכל שלושה תחומים שבהם פוביה הצלחה נתפסת בדרך כלל:
?? הימנעות של השלב האחרון להצלחה
?? הצנעה של
?? אמביציה ללא הגדרת מטרה

לבסוף, קרא את חמש ההצהרות למטה. אם כל אלה נשמעים קצת מוכרים מדי ייתכן שמירת הצלחה רק מחוץ להישג ידם שלך.

# 1 זה לא באמת אני "או" זה היה מזל ….. מזל. "
הצנעת היכולות שלך או שמירה על צניעות מזויפת לא לבנות את העצמה האישית שלך, את האיכות כי אומרת שאתה מסוגל וראוי כל מה שהשגת. עצמה אישית גבוהה היא איכות יסוד להצלחה.

# 2 "אני פשוט לא מצליח להגדיר מטרה."
אי להגדיר מטרות מבטיח כי שום מטרה תושג; ובכך למנוע את הסכנות חששו של הצלחה.

# 3 "כאשר אני מקדים (כמעט עד לקו הסיום, קרוב להשגת מטרה), אני נחנק."
הדבר בא לידי ביטוי בדרך כלל עם ספורטאים כמו שהם לא מצליחים לסגור את תחרות טניס או להפוך את המכה המצמד. זה קורה כאשר אתה מקבל פנים אל פנים עם השיג משהו שעבורם כבר כמהים ועבודה לקראת.

# 4 אם זה אמור להיות …. או "מושלמת (עבודה, אדם, הזדמנות) תבוא."
אחד הלקוחות שלי אמר לי שהוא לא צריך להלל המעלות, העוצמות והיכולות שלו כי הם ידברו בעד עצמם. זוהי גישה פסיבית מה שמגביר את הסיכויים לכישלון.

# 5 "יש לי יותר מדי אינטרסים לבחור אחד" או "יותר מדי מטרות."
זה למעשה מבטיח אי-עשייה ושל שומר לך שליטה על הגורל שלך שאינו בשורה להצלחה.

עכשיו נניח שיש לך פוביה הצלחה תוהים למה יש לך את זה. זכור את חלק מההגדרה שאמרו "להתמודד הישג בנוחות?" אין זה נדיר להרגיש שלא בנוח ככל שמתקרב להצלחה כי הצלחה לעתים קרובות מסמנת שינוי. בתת מודע או אפילו במודע אתה עשוי לתהות אם ההצלחה שלך תביא אחריות גדולה יותר, יותר לחץ, חשיפה גבוהה, סטנדרטים מוגברים ביצועים או פחות שליטה של ​​זמן ואנרגיה. הצלחה עשויה להביא דרישות חיצוניות מאחרים מתוצרת עצמית וציפיות מרצון עבור החדש מוצלח אתה.

לכן, איך אתה להיפטר פוביה הצלחה? העובדה שאתה עכשיו מודע לכך היא צעד ראשון ענק. הבא, לחקור הסיבות העמוקות שלך או את ההנחות שאתה עושה סביב הצלחה שיוצרות חרדה או פחד. אתה יכול לראות כמה טיפשי הפחדים שלך הם על ידי הבאת אותם מתוך החושך אל האור. לבסוף, להתחיל להתמקד ביצירת סיפור הצלחה חדש שבו רגשות של חרדה או פחד סביב אובדן השליטה נתפסים כחלק בלתי מרגש של הצמיחה שלך צעדים הדרושים על הדרך שלך להצלחה.

 

רוצה להשתמש מאמר זה ezine שלך ​​או באתר אינטרנט? אתה יכול, כל עוד אתה לכלול סעיף להשלים עם זה.

עוד פוביות מאמרים