הפרעת אכילה השמנה

הפרעת אכילת השמנה מאופיינת שיבושים חמורים אכילה והתנהגויות. המנהג של הפרעת אכילה ניתן לצפות כמנגנון הישרדות. במקרה של השמנה, כמה גורמים שהם הבסיס הקשורים הפרעת אכילה השמנה כוללים:

הערכה עצמית נמוכהדִכָּאוֹןתחושות של אובדן שליטהתחושות של חוסר ערךחששות זהיםבעיות תקשורתחוסר יכולת להתמודד עם רגשות

שמן, התוצאה של הפרעת אכילה השמנה, היא מצב רפואי שבו עודף שומן בגוף צבר, בגוף, עד כדי כך שהיא עלולה להיות השפעה שלילית על בריאות, המוביל לקיצור תוחלת חיים. השמנת היתר היא גורמת למניעה המוביל למוות ברחבי העולם, עם הגדלת שכיחות במבוגרים ועכשיו גם אצל ילדים, והרשויות רואות בה אחת בעיות בריאות הציבור החמורות ביותר של המאה ה -21.

בנוסף להשמנה קשורה למחלות רבות, במיוחד:

מחלת לבסוכרת מסוג 2קשיי נשימה במהלך השינהסוגים מסוימים של סרטןאוסטיאוארתריטיס או המכונה לעתים מפרקים ניוונית כמו

כתוצאה מכך, השמנת יתר נמצאה להפחית תוחלת החיים והיא נגרמת לרוב על ידי שילוב של:

הִתְנַהֲגוּתקלוריות תזונתיות מוגזמותחוסר פעילות גופניתסביבהגורמי תורשהחילוף חומריםתַרְבּוּתמחלה פסיכיאטריתמצב חברתי – כלכלי

קלוריות כמובן לספור כשמדובר לעליה במשקל. משקל וניהול איזון של מספר הקלוריות הנצרכת עם מספר הקלוריות שהגוף מנצל או כוויות.

עם זאת, התנהגות והסביבה לשחק תפקיד גדול המוביל לאנשים להיות שמנים ובעלי עודף משקל. אלו אזורים הגדולים לפעולות מניעה וטיפול. לדוגמה, ההחלטה לרכוב או לנהוג במקום הליכה-בשל חוסר sidewalks- נחשב גורם סביבתי. בעוד צופה בטלוויזיה יותר מדי או עבודה מול המחשב הם התנהגויות בלתי פעיל. שינוי התנהגויות ו / או יצירת סביבות אשר עושות את זה קל יותר לעסוק בפעילות גופנית עשויים לסייע במניעה ולהקטין להשמנה. אלו הן כמה דרכים כדי למנוע השמנה.

לקבלת מידע נוסף בנוגע השמנה הפרעות אכילה, השמנת יתר, טיפולי בהשמנה לבקר הפרעת אכילה השמנה.

 

מרי א ויסמן, מ.א. הוא סופר / חוקר מחויב לסייע לאנשים להכיר ולשנות התנהגויות האכילה שלהם לרדת במשקל על ידי לימוד הרגלי חיים וסגנון חיים בריאים.

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top