הפרעות חרדת הבנת לחימה עם ספרי חרדה

חרדה יכולה להיות סיבה לדאגה עבור מישהו אם זה משפיע על היכולת שלו לעבוד כראוי ולחיות את חייו בצורה בריאה. אחד חייב להיות מודע למה כרוך ב הפרעת חרדה לדעת אם מישהו סביבו סובל מהפרעה או לא. בדרך כלל, חרדה היא לא כזה דבר רע לקרות בפרופורציה הנכונה כי זה באמת עוזר לנו להתרכז טוב יותר על עצמו את המשימה בהישג יד ביצועים טובים יותר. עם זאת, כאשר החרדה מתחילה להגיע לשיא זה יכול להרוס הרס על החיים על האדם על ידי ביצוע אותו ללא יכולת לעשות כל משימה כראוי.

התסמינים של הפרעת חרדה כללית כוללים כבד נשימה, הזעה, מתח שרירים, רעד, עצבנות ונטייה להיכנס לפאניקה כמעט ללא כל סיבה. האדם סובל פחד בלתי מוסבר ולא רציונלית של הלא נודע דבר המאלץ אותו לחשוב שמשהו לא בסדר הולך לקרות. עם זאת, אחד לא צריך לדאוג בקשר לזה, כי יש מספר שיטות טיפול היעילות ותרופות באופן משמעותי על המצב. אחד כזה תרופה חלופית היא להרגיע את הנפש אשר היא תרופה הומיאופתית לטיפול בבעיות הקשורות חרדה בצורה יעילה.

עם זאת, חשוב לקבל ייעוץ מקצועי על התאמתו של כל תרופה כזו ולקרוא ביקורות האינטרנט של תרופות כדי לברר פרטים נוספים על זה. בדרך כלל, תרופות נוגדות דיכאון ו בנזודיאזפינים משמשים לטיפול בהפרעות חרדה, אבל יש להם תופעות הלוואי שלהם גם כן. זו הסיבה מדוע יותר אנשים נוטים ללכת על תרופות חלופיות ושיטות טיפול בימים אלה. עם זאת, את החשיבות של טכניקות התנהגותיות קוגניטיביות לא יכולה לזלזל בטיפול בהפרעות חרדה.

בעזרת יצירת מערך מושכל בטכניקות הפסיכותרפויטי רלוונטיות ומומחי תרופות לקוות לטיפול בחרדה בצורת שתמנע התקפי של החולה במצבו לאחר הטיפול הושלם. אם החרדה נותרת למכשירים שלה, היא יכולה לרכוש פרופורציות מפוחדים להוביל התקפי פאניקה שהן אחת התוצאות הרצויות רוב הבעיות קשורות חרדה. הישנות התקפי חרדה יכולה להוביל לפאניקה הפרעות בקרב אלה הסובלים מחרדה וזה אפילו יותר גרוע בהשוואה.

התקף פאניקה היא אפיזודה אינטנסיבית של פחד או בהלה שבו האדם מרגיש כמו לאבד את השליטה בו וסובל כבד נשימה, זעה, מפרכס הלמות לב. פרק זה יכול להימשך בין בין עשר דקות עד חצי שעה על עזרה רפואית ממוצעת ומיידי מומלץ. ישנן תרופות מסוימות אשר יכול לשמש להרגעת האדם במהלך התקף חרדה אבל בדרך כלל אחד יכול להכין רק כדי לנהל את התרופה כשהוא כבר עבר התקף חרדה.

אם הפרעת פאניקה קובעת, אפשר גם לפתח אגורפוביה אשר ידוע בתור הפחד סובל מהתקף חרדה. כדי לעצור את מעגל הקסמים הזה של תנאים מונחי חרדה במסלול שלו, אחד חייב להתייעץ עם מומחה בערכאה הראשונה של התקף חרדה ולהיות מוכן לעבור טיפול מלא, כדי למנוע את הישנותם של התקפי חרדה למנוע את הבעיה מלהפוך משהו גרוע. ישנם מספר ספרי חרדת עזרה העצמית שנכתבו על ידי מומחים אשר יכול להיקרא על ידי אלה שנפגעו חרדה ליצור תחושה חיובית ושיפור מצבם.

עם זאת, אין תחליף לטיפול סטנדרטי במונחים של טיפול התנהגותי קוגניטיבי עבור בעיות קשורות חרדה. יש להודות עובדה זו על ידי אלה הסובלים מהפרעות חרדה אשר יכול לעזור לקבל החלטה נבונה על בחירת הטיפול. ישנם מומחים רבים כמו ג'ו בארי אשר פיתחו טכניקות משלהם לטיפול בחרדה בהצלחה. אפשר למצוא את הטכניקה של ג'ו בארי באתר פורטל פאניקה ולעשות שימוש בו לטיפול בחרדה.

עם זאת, כל טענות כאלה לא ניתן לקחת על ערכם הנקוב כי האינטרנט מלא של טענות כאלה ואחד חייב לקרוא ביקורות ולאחר מכן להתייעץ עם מומחים רפואיים לפני שתחליט לנסות כל שיטה כזו של טיפול. הדבר נכון גם עבור השיטה לינדן של טיפול אשר לפופולרי גם באינטרנט. חשוב עבור בני המשפחה ההרוגים להבין כי האדם זקוק לתמיכה הרגשית המוחלטת שלהם לראות דרך כתם אפור זה מה שיכול לעזור לשפר את מצבו טוב יותר ולצמצם את האפשרות של הידרדרות מחודשת המצב.

מאמר מאת בת 'קמינסקי של AnxietyDisorderCure.com, אתר עם התקפי חרדה הטוב ומהו מידע טיליה השיטה באינטרנט.

 
Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top