הפרעות אכילת סימני אזהרה

הפרעות אכילה כוללות הפרעות רציניות בהתנהגות אכילה, כגון הפחתה קיצונית ולא בריאה של צריכת מזון או אכילת יתר חמור, ותחושות של מצוקה או דאגה קיצונית לגבי צורת גוף או משקל. חוקרים בודקים כיצד ומדוע התנהגויות תחילה מרצון, כמו לאכול קטנות יותר או גדולות יותר כמויות של אוכל מהרגיל, בכמה מהלך נקודה מעבר לשליטה באנשים מסוימים ולגדול להיות הפרעת אכילה. דיאטה למשקל גוף רזה יותר מהדרוש לבריאות הוא קידם מאוד ממגמות אופנה הנוכחיות, מבצעי מכירות למזון מיוחד, ובחלק מפעילויות ומקצועות. הפרעות אכילה בתדירות גבוהה שיתוף להתרחש עם הפרעות פסיכיאטריות אחרות כמו דיכאון, שימוש בסמים, והפרעות חרדה. אלה הם גם שלוש הפרעות אכילה הנפוצות ביותר. כל שלושה יש השלכות חמורות לבריאות המיידית וארוך טווח של אדם ויכולים לגרום למוות.
הפרעות אכילה מאופיינות באובססיה לא נורמלית עם אוכל ומשקל. הפרעות אכילה הן שופעות יותר הבחינו בבנות מאשר בגברים. יש גורמים סביבתיים השפעה גדולה על פיתוח הפרעות אכילה עם זאת מחקר נוסף מתבצע על חוסר איזון הורמונאלי, נגעים במוח והשפעותיהם על הפרעות אכילה. סוגים רבים של הפרעת אכילה כמו, אנורקסיה נרבוזה, דיאטת רעב, הפרעת בולמוסי אכילה, בולימיה נרבוזה, diabulimia ולילה אכילת תסמונת. נערות ונשים הן פי עשרה יותר מאשר ספק נערים וגברים סובלים מאנורקסיה או בולימיה. אבל, אל ייראו הפרעות אכילה לקבלה נפוצות נוסף בנערים וגברים. אנורקסיה נרבוזה ובולימיה נרבוזה הן הרבה אנורקסיה ובולימיה נקראת בדרך כלל. שתי ההפרעות יכולות להיות בעייתיים לספר מלבד כל חלופה כתוצאה מיש להם מאפיינים דומים. האנורקטיות לחשוב על עצמם להיות שמנים, ולא משנה מה הוא המשקל שלהם בפועל. בדרך כלל האנורקטיות לא מכירים הם תת ויכולים עדיין "מרגישים שמנים" ב 80 פאונד. האנורקטיות קרובות למוות יכולות להראות לך על גופם שבו הם מרגישים שהם צריכים לרדת במשקל.
רוב האנשים עם הפרעות אכילה ינסו להימנע מקונפליקטים בעלויות לפחות, ולכן הם בדרך כלל לעשות את רגשות שליליים לא ספציפיים ושואפים ללבוש פרצוף שמח כל הזמן לשאוף ולרצות את האנשים. טיפול יכול לגלם השגחה רפואית, ייעוץ תזונתי, וטיפול. טיפול באנורקסיה לרמוז תכנית ספציפית שכוללת שלושה שלבים עיקריים: (1) משקל שחזור הפסיד לדיאטה והקאה חמורות; (שני) טיפול בהפרעות פסיכולוגיות כמו עיוות של דימוי גוף, רדידות נמוכה, וקונפליקטים בין-אישיים; ו( שלושה) להשגת הפוגה ארוכת טווח ושיקום, או החלמה מלאה. תרופות אלו יכולות להקל בצמדים למנוע הישנות. מטרות הטיפול ודרכים לטיפול בהפרעת אכילת בולמוסי הן כמו אלה של בולימיה, ומחקרים בוחנים כעת את האפקטיביות של התערבויות רבות. זקנים רב חוששים לגבי איך לגרום לילדיהם תזונה בריאה, ולמנוע מהם משתנים להשמנת יתר או עודף משקל בזמן לא לתת להם חרדה על אוכל שעלול לגרום להפרעת אכילה. לקחת תפקיד נמרץ בהפיכת אורח חיים בריאים עבור הילד שלך. כרוך הילד שלך בהכנת ארוחות בריאות ומזינה על בסיס יומיומי.
הפרעות אכילת טיפול טיפים
1. טיפול קוגניטיבי התנהגותי (CBT) – מדגיש את הקשר בין מחשבות ורגשות על ידי המתמחה בתהליכי החשיבה של אדם
.2. טיפול בינאישית – מתמקד בטיפול במערכות יחסים בעייתיים עם אחרים
3. תרפים אימוטיב Rational – מתמקד באמונות מועילות של מישהו
4. פסיכותרפיה פסיכואנליטית – מתמקדת בחוויות העבר של אדם
.טיפול משפחתי 5. לפעמים כרוך מי שחי עם האדם עם הפרעת האכילה, כגון הורים, אחים ואחיות, ושותף או בן זוג.
6. טיפול קבוצתי מספק רשת תומכת של אנשים שיש להם הפרעות אכילה דומות.
7. קבוצות תמיכה מובלים על ידי מתנדבים שהוכשרו או מקצוע בתחום בריאות.


/>דומיניק כבר כתיבת מאמרים באינטרנט במשך כמעט 2 שנים. לא רק מחבר זה מתמחה בהפרעות אכילה, אתה יכול גם לבדוק את אתר האינטרנט החדש שלו על:

חדר חימום חשמלי הסוקר ומפרט את
הטוב ביותר

קשור Eating מאמרים הפרעות

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top