הפרעות אכילה

בהוליווד, שבו המצלמה-כמו הילולה עצמו-מוסיפה £ 10 לפני שתוכל לומר Twinkie, הפרעות אכילה הן דבר שבשגרה. ג'יין פונדה הייתה בולימית מגיל 12 עד 35, ומודה כי בשלב מסוים היא הקיאה 20 פעמים ביום. סאלי פילד התחילה התקף של שלוש השנים שלה עם בולימיה בגיל 20, דרבנה, היא אמרה על ידי התפיסה שכולם אז היה טוויגי, חוץ ממני. אליי שיד, כוכב משחקי המלחמה שב -11 רקד עם תיאטרון הבלט האמריקאי, שתפותח בעתיד בולימיה וכתבה שיר צורב 1991, דיוקן של בולימית, שבו היא תיארה את "להתפיח / העור / מתוח כל כך הדוק / ​​על הבטן שלה היא חוששת / זה יהיה קרע. "

בתו של עצם פט בון הדובדבן אמר כי בעיצומו של המצור של שבע השנים שלה עם בולימיה, היא הייתה אוכלת עד שבקושי יכל לעמוד על רגליים. צריכת קופסא של סופגניות, שקית עוגיות, חצי ליטר סלט מקרוני וחצי גלון של גלידה בהסבה לפעמים ארבע פעמים ביום. ויש עוד דוגמאות רבות של כוכבים רבים אחרים כמו קארן קרפנטר פטי קטל, שפיתח אנורקסיה בולימיה 25 ולאחר מכן.

בסופו של רוב האנורקטיות וbulimics למצוא שנאבקו עם המחלה שלהם הוא דומה למרתון אינסופי.

לפחות 80 אחוזים מהאנורקטיות גם בולימית. למרות שאנורקסיה מוגדרת כהרעבה עצמית, רוב האנורקטיות גם בולמוסי על אוכל, ומעקב על ידי טיהור. הקאה זה, בין אם באמצעות הקאה או משלשלים, יש השלכות לטווח ארוך נורא ו. טיפול לא חייב לעצור רק פעולות אלה, אלא גם לטפל בתופעות הלוואי הפיזיות רבות. לעתים קרובות, זה רק אחרי תופעות לוואי אלה הפכו כל כך בולטים שהקורבן לא יכול להתעלם מהם, כי הוא / היא מבקשת עזרה. חמש שנים היא הסכום הממוצע של זמן עד שקורבן של בולימיה מבקש עזרה. זה עלול לקחת לינג זה להפרעה לייצר סימפטומים של מצב של סכנת חיים.

הערכה היא כי 40 אחוזים מכלל הנשים אמריקאיות מנסים לרדת במשקל. במהלך 30 השנים האחרונות חלה מגמה מסומנת לכיוון אידיאלי דק יותר ויותר מציאותי של היופי של נשים. בהמשך לכך, לחץ המופעל על נשים צעירות כדי להגביל את צריכת מזון, דיאטה כדי שהם יוכלו להשיג את הרזון האולטימטיבי.

רוב הניסיונות בטווח ארוך שוקלים אובדן להיכשל. אתה יכול להוסיף אנורקסיה, בולימיה, אפילו דיאטה כרונית לרשימה התרבותית-המחלות התרבותיות המודרניות של היום, המערערות את המערכת החיסונית ולגרום לנכות ומוות הארוכה. בעולם של היום בגיל העשרה, דיאטה היא תחביב, וצום מנהג נפוץ. אובססיה להיות רזה יותר, מתבייש בשביל להיות בני נוער סובלים מעודף משקל -. זכר ונקבה-מסכן את בריאותם על ידי הולך על דיאטות מסוכנות שתימשכנה זמן רב מדי

 
אחוזים

לפחות 80 של האנורקטיות גם בולימית.

מצא עוד Eating מאמרים הפרעות

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top