הפרעות אכילה

עבור רוב האנשים, עונת החגים היא זמן נפלא של שנה. זה בדרך כלל זמן של מפגש משפחתי, חברתי, וחגיגה – תקופה שבה משפחות, חברים, עמיתים לעבודה ולבוא יחד כדי לחלוק רצון טוב ואוכל טוב. העונה אמורה להיות בהיר, שמח, ומלא ביותר של מערכות יחסים. ובכל זאת, למי שסובל מהפרעות אכילה, זה הוא לעתים קרובות הזמן הגרוע ביותר של השנה.

טיפול דורש ייעוץ טיפול בגורמים הפסיכולוגיים הבסיסיים תורמים למחלה. לעתים קרובות אדם יטופל מבחינה פסיכולוגית, רפואי ותזונתי. משפחה וקבוצת תמיכה חזקה מומלצת. כל אדם הוא שונה וטיפול משתנה בהתאם לחומרת המחלה.

קהילות הפרעת אכילה ידועות "Pro-אנה ', (פרו-אנורקסית) וזה הוא המונח המשמש גם לקהילה שלהם ולתאר פרט. בעוד Pro-Ana משמש לתיאור אדם שהוא "פרו-אנורקסית", bulimics משתמש במונח Pro-מיה (פרו-בולימית). בהגדרה זו, אנשים המזדהים כ'Pro-אנורקסית "או" Pro-בולימית 'לאמץ הפרעת האכילה שלהם, ובדרך כלל רואים בזה בחירה של סגנון חיים ולא מחלה או הפרעה.

האכילה היא חיונית לחיים, אבל החיים הוא לא לאכילה. יש אכילת השפעה רבה על אישיות ובריאות. אבל, אכילת הדיאטה של ​​מטופל איזון הפרעה כמה זמן זה נגמר ומתישהו מטופל נמנע מלאכול. בסך הכל, הפרעת אכילה היא מחלה נפשית שבו החולה סובל מדיאטה מופרעת ההתערבויות גם טופלו על ידי התיאוריות והפרקטיקות הפסיכולוגיות.

כל יום 56% מהנשים בארצות הברית הם על דיאטות. יש לנו תעשיית דיאטת 30 מיליארדים דולרים בשנה. המבט ההיסטורי של הגוף הנשי האידיאלי השתנה לאורך השנים והשפיע על אמריקה דיאטה זו. למרות שגורמים רבים תורמים לשינוי צורת הגוף של בנות, כולל תזונה טובה יותר, התחלה מוקדמת יותר של גיל ההתבגרות והשפעות חברתיות אחרות.

לבוא עם רשימה של דברים לעשות כשאתה מרגיש לכוד על ידי הפרעת האכילה שלך, ואתה מוכן להילולה, טיהור, או לדלג על ארוחה. כמו כן, כולל כמה הצהרות השראה על אותה פיסת נייר או ספר קטן. לאחר מכן לבצע רשימה זו בכל מקום שאתה הולך ומתייחס אליו לעתים קרובות -. להזכיר לעצמך שאת יפה ולתת לעצמך הסחת דעת כדי להתגבר על הפיתוי להיכנע

הורים צריכים לפעול כמודל לחיקוי חיובי ובריא במניעת הפרעות אכילה. חוקר מדינות שהורים משחקים תפקיד מאוד משמעותי באיתור לבדוק אם ילדים מפתחות סופו של דבר הפרעת אכילה או לא. רוב ההורים להקרין באופן אוטומטי נקודות מבט לא בריא שלהם וגישות בנוגע לגופם שילדיהם להרים על. הורים עם ערך גבוה על להיות רזה או אחרות תכונות של הופעה הפיסית של אדם עשויים להיות העברת הנקודה לילדיהם עם אמונה שמראה פיזי משחק תפקיד חיוני יותר מאשר להיות מאושר ובריא.

אנשים מרגישים חסרי אונים כדי לעשות את הבדל ורחוק מאוד מהמצב. כאשר הנושא הפרעות אכילה מוזכר, הוא נוטה להיות שיחה מדכאת. אף אחד לא אוהב להרגיש מדוכא. בנוסף, לאף אחד אין שמץ של המושג מה הם יכולים לעשות כדי לתקן את הבעיה. בדיוק כמו כאשר מישהו מזכיר רצח העם בסודן, אנשים מושכים בכתפיהם, כי אין להם פתרון.


/>קראו על מגזין בריאות. גם לקרוא על תרופות ביתיות לכוויות שמש ואיך להיפטר של סימני מתיחה.

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top