הפרעות אכילה – 3 סוגים

ישנם שלושה סוגים עיקריים של הפרעות אכילה; אלה הם אנורקסיה נרבוזה, בולימיה נרבוזה והפרעת אכילה מוגזמת. הפרעת האכילה לטווח מועסקת להסביר כל דפוסי אכילה כי הם אובססיבית וארוכות טווח. בתוך 20 עד 30 השנים האחרונות או כן חלה עלייה ניכרת את מספר האנשים מוטרדים הפרעות אלה. בואו נעיף קצר להעיף מבט 3 גרסאות.
אנורקסיה נרבוזה היא הפרעה שבה אנשים להרעיב את עצמם במזון, כתוצאה יש להם כמיהה נלהבת להיות רזה. הפרעה זו נוטה להיות בעל השפעה על נשים בגיל עשר בעיקר, תופיע יחד עם זאת יש גם השפעה על גברים, וזה רציני ובאופן כללי גם קטלני. כמחצית אנשים עם אנורקסיה שיש להם טיפול בבית חולים עדיין נאבקים עם ההפרעה סובלים מתסמינים במשך זמן רב לאחר מכן.
תכונה אחת של סובלים נראית מחסור של הערכה עצמית. בולימיה נרבוזה, בולימיה נרבוזה, לפעמים מקוצרת בולימיה, יכול להיות הפרעה שבה לאנשים יש מושב אוכלי בולמוסי; זה יכול להיות בדרך כלל לאחר מכן על ידי אותם להיוצר חולה. הקאות עצמית המושרה זה בגלל רגשות אשם על שלא אכלו ולכן הרבה. אנשים עם בולימיה נוטים לסבול עיסוק טבעי עם הגוף שלהם, וכמו חולים אנורקסית להם פחד מעלייה במשקל. אנשים הסובלים עם בולימיה יאכלו כמויות אדירות של מזון בניסיון להפחית את הלחץ, ולאפשר להם להתמודד עם רגשות של חרדה. Binge הפרעת אכילה כרוכה התקפי אכילת יתר מזון עתיר קלוריות על בסיס יומיומי, אך לא כמו הסובל מבולימיה, הם לא עושים את עצמם להקיא. אנשים עם הפרעה זו לא מפתיע, הם בדרך כלל מעודף משקל.
הפרעה זו הוכרה לראשונה לפני כ -45 שנים; אבל זה רק בתקופה אחרונה שזה היה נתפס כבעיה נפוצה. מחקרים הראו כי אכילה מוגזמת נראית בתורשה, ובכך זה נראה כאילו יש קשר גנטי. החדשות די המדאיגות הן כי ההפרעות אכילות שלוש הגדולות – אנורקסיה, בולימיה, ו binge הפרעת אכילה, מדווחות להיות על העלייה בכל ימי העולם.

סלסטין הייז כבר כתיבת מאמרים באינטרנט במשך כמעט עכשיו 2 שנים. לא רק יוצר זה מתמחה הפרעת אכילת
אתה יכול גם לבדוק על האתר האחרון שלה:
שירים על ביקורות DemandWhich וכן מובא פירוט של
הטוב ביותרתווים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top