הפרעות אכילה – רוצח שקט

מדע רפואי אפשר אנשי מקצוע רפואיים ושירותי בריאות לזהות את רוב, אם לא כל ההפרעות שמהן סובל אנושות היום. במקרים רבים, ההפרעות לגרום מספר רב של אנשים שזה למעשה הופך להיות ידוע, ולכן משיק תרופות נפוצות באותה מידה ידועה וטיפולים, אשר הפכו פופולרי למדי עם אנשים בקלות. כמה דוגמאות הן תוצרי הלוואי הנפוצים של חיים היום כגון חרדה ודיכאון.

העולם בו אנו חיים היום יכול ליצור כל כך הרבה מתח לאדם שהוא באמת מקדם את הפיתוח של הפרעה. מתח זה עשוי גם באופן חלקי להאשים התפשטות של הפרעות אכילה בקרב אנשים. רב אולי לא מבין עד כמה נפוץ הפרעות אכילה יכולות להיות בין אנשים, שכן הוא לא ממש הפרעה שרבים כתובת, לפחות לא בכינויו כנושאי דיכאון וחרדה מופנים.

מחקר שנערך לאחרונה הראה כי לפחות 5% מהנשים ואפילו .05% מהגברים יגשימו מאפיינים מסוימים של אנורקסיה נרבוזה בשלב מסוים במהלך חייהם, עם כמה מהאנשים הנושאים את מאפייני פיתוח למעשה מלא blown מקרה של ההפרעה. מספר גדול יותר של נשים, לפחות 3%, עשוי להתבטא מאפיינים של בולימיה בשלב מסוים במהלך חייהם. בולמוסי אכילה, לעומת זאת, נותרת הפרעת אכילה הנפוצה ביותר של כל, להיות נוכח בלפחות 2% מכל המבוגרים החיים בכל זמן נתון.

מה הוא מדאיג, עם זאת, היא העובדה כי מספר אנשים הסובלים מהפרעות אכילה השונות נראה שעולה לאט אבל בעקביות לאורך השנים. מאז ראשון שתועד והוקם כהפרעה, מקרים של אנשים הסובלים מצורה אחת של הפרעת אכילה או אחרת יש פי שלושה ויותר במספר. זה די מדאיג מאז חל התפתחויות עצומות בשיטות טיפול של הפרעות פיזיות ונפשיות השונות הידועים לאדם, ובכל זאת מספר אנשים הסובלים מהפרעות אכילה מופיע להיות במגמת העלייה, במקום ירידה.

ברוב המקרים, הפרעות אכילה מופיעות להפגין יותר נפוצה בנשים מאשר בגברים, כפי שמוצגים על ידי מחקרים בתחום, שבו רק כ -10% מכל החולים שאובחנו עם הפרעות אכילה הם גברים. יש הטוענים, עם זאת, כי נתון זה אף פעם לא יכול להיות מאומת באופן מדויק, שכן הוא למעשה קבע כי יש אנשים הסובלים מהפרעות אכילת כשרון של להיות לגמרי חשאי על זה ויכחישו שיצטרכו אותו, הרבה פחות לבקש עזרה להפרעה שלהם, אשר הוביל רופאים ואנשי מקצוע רפואיים לשער כי ייתכן שבפועל יהיה אחוז גדול יותר של אנשים עם הפרעות אכילה, כי הם נעדרים, ובכך, שלא טופל.

סטטיסטית, היו הרבה יותר אנשים שיצאו וביקשו עזרה רפואית בטיפול במחל מין חולים או מועברות במגע המיני מאשר אנשים שיש להם הפרעת אכילה.

רוב האנשים הידועים שהפרעות אכילה בדרך כלל מתחילים מפגינים את זה בערך בזמן של גיל ההתבגרות או אפילו בבגרות מוקדמת. מצב זה החמיר על ידי העובדה כי המעבר בין גיל ההתבגרות והבגרות כרוך במיוחד עם הרבה מתח לאנשים שעוברים תקופה. אמנם אין אינדיקטורים ברורים על מה אירועים מיוחדים לעורר את ההתפתחות של הפרעת אכילה באדם, שהוא בדרך כלל מיוחס למקרים שבו האדם נתון למתח וחרדה הרבה, כמו במקרים של אלימות, סכסוך אינטנסיבי, גדול לחץ פיזי, לחץ חברתי המתפתח וגם חוסר תמיכה רגשית מאנשי האדם מצפה לתמיכה מ.

 

אם אתה רוצה לדעת יותר על הפרעות אכילה ומה אפשרויות שאתה צריך לטפל בו, אתה יכול לבקר בקישור זה http://eatingdisordertreatmentoptions.blogspot.com/.

קשור Eating מאמרים הפרעות

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top