הפרעות אכילה – מה אתה יכול לצפות כאשר בתך אנורקסיה

רוב האנשים בשלב זה או אחר שמעו שהפרעות אכילה הן על שליטה. בקרת על מה אתם עשויים לשאול? ישנן מספר אפשרויות; אחד מהם הוא האדם מרגיש שאין לה שליטה על הסביבה שלה, אבל היא עושה יש שליטה על מה שהיא עושה או לא לשים בפיה. אף אחד לא יכול להכריח אותה לאכול, ולכן יש לה חוש נתפס מכלל שליטה.

אפשרות נוספת היא ההתנהגות המופרעת האכילה יכולה להיות דרך להסיח, מסכה קהה רגשות הבת שלך לא יודעים איך להתמודד עם. כשהיא מרדים רגשותיה דרך לא לאכול או באמצעים אחרים, היא עשויה להיות מנסה להחזיר לעצמו את השליטה של ​​המדינה הרגשית שלה.

בואו לשקול ללכת עם ההתנגדות אם תרצו, ולשתף פעולה עם הרצון שלה צורך לגיטימי שליטה. המציאות היא ששניכם רוצים שליטה על הרגלי האכילה שלה. אתה רוצה אותה לאכול; היא רוצה את ההפך והוא עמיד בפני כל ניסיון שתבצע לשכנע אותה לאכול יותר. אז, איך אתה יכול כהורה אותה ולתת לה תחושה בריאה של שליטה?

כאשר אתה מרגיש את ההתנגדות ותחילת מאבק הכוחות, מנסה לחשוב על מה בהתנהגותה ייחשב באיכות טובה. הנה כמה רעיונות לגבי מה שיכול להיראות כמו; ולעת עתה רק יודע שזה חשוב להשתמש במילה "לכבד" ואנחנו יכולים לדבר על זה עוד במאמר העתיד.

1. אני מכבד את המחויבות שלכם לאכול בריא, ואתה תהיה מסוגל לעשות יותר אפשרויות על אוכל כאשר אתם אוכלים מספיק כדי לטפל בגוף שלך.
2. אני מכבד הנחישות שלך להיראות רזה ואני מצפה לזמן שבו אתה תתמקד הקביעה כי על שמיעת קול משלך במקום מהפרעת האכילה (ED).
3. אני מכבד מחשבתית אחת שלך ואני מצפה ליום שבו החלת כי המוקד מקבל גם.
4. אני מכבד את הזכויות ולא תהיה לך יותר פרטי כאשר אני יכול להיות בטוח שאתה לא טיהור.
5. אני מכבד את הרצון לאכול עם החברים שלך ואתה תהיה מסוגל לעשות את זה יותר כאשר אני יודע שאתם אוכלים מספיק כדי לטפל בגוף שלך.

אני חושב שאתה יכול לראות מדוגמאות אלו תכונות חיוביות, אנו שמים דגש. כמו כן איך השתמשנו אלה תכונות חיוביות להצביע לה לכיוון באמצעות השלט הוא באמת עושה יש.

זה ייקח זמן, תרגול ונחישות משלך ללמוד להתייחס בתך בדרך החדשה הזאת, ואתה תראה הבדל גדול תגובותיה כפי שאתה לנוע לכיוון יותר כבוד ולתת לה תחושה בריאה של שליטה.

 

לקבלת עותק של הספר האלקטרוני חינם שלי "אכילת יסודות הפרעה להורים" לחץ כאן http://www.why-my-daughter.com/edb.html

קשור Eating מאמרי הפרעות

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top