הפרעות אכילה יכולה להיות מאוד קטלנית!

חייב להיות שילוב מושלם של כל דבר בחיים לחיות אותם במלואם. כל אלמנט בחיים שלנו יש חשיבות משלה, שלא צריך להיות איזון נשמר ליהנות מכל רגע בחיים. אם האיזון המופר בין כל אלמנטים, אז מתעוררות הבעיות. זה לא רק במקרה של חיים, אבל בכל מקרה תערובת או איזון צריך להיות נוכח. באופן דומה, כאשר אנו חיים, הוא הופך להיות מאוד קריטי לשביתה ולשמור על איזון בין גורמים שונים שמקיפים אותנו. יש דברים שהם בהישג יד שלנו, שאנחנו יכולים לנהל, אך ישנם גורמים מסוימים שהם רק מעבר לנו, הם לא יכולים להיות נשלטו או מנוהלים על ידי כולם. גורמים כגון לעשות לגרום כמות מסוימת של הפרעה בחיינו. אלמנטים אלה עשויים ליצור מערבולות שיש לי אדוות בחיים שלווים בכל מקרה שלנו. אבל זה רק איך חיים הוא! כמה לקחת את זה עם קמצוץ של מלח, אבל חלק מאיתנו להגיע ממש מושפע ממציאות זו ולקבל התנפץ. הם לוקחים מקלט של גורמים חיצוניים כדי לצאת מהבלגן או המתח הזה. שהוא למעשה בריחה מהמציאות, אבל זה לא יכול להיות חיים מושלמים תמונה לגמרי. שם צריך להיות כמה עליות וירידות למעשה לממש את הערך של מה שיש לנו.

אנשים שנכנעים לעצמם המציאות הקשה, מתמכרים לסמים או ליפול טרף להפרעות נפשיות או אכילה. ישנן סיבות שונות לגידול שיעור של מחלות מסוג זה. הפרעות אכילה הן מצבים חמורים. הם גורמים נזק פיזי ורגשי כאחד. בעוד שאנשים עם הפרעות אכילה בדרך כלל מנסים להסתיר את הבעיה, יש סימני אזהרת מישהו יכול לזהות בקלות. טיפול מוקדם הופך התאוששות קלה יותר. אנשים עם הפרעות אכילה לא ניתן נאלצו לשנות התנהגויות או אמונותיהם, אבל אפשר בהחלט לעשות את הבדל על ידי הצגת טיפול קטן, המציע תמיכה ועידוד לאדם לפנות לעזרה מקצועית.

אחד המאפיינים העיקריים של אנשים עם הפרעות אכילה הוא שהם משתמשים באוכל כדי להתמודד עם רגשות לא נוחים או כואבים. הגבלת מזון משמש כדי לקבל תחושה של להיות בשליטה. אכילת יתר באופן זמני מרגיעה עצב, כעס, או בדידות. קבוצות אכילת טיפול הפרעה פתוחות עם לב חם כדי לקבל את אהבתי מהטראומה. מכוני גמילה אלה אחרי טיפול הפרעת אכילה הכולל טיפול התנהגותי קוגניטיבי שמטרתה שינוי או רפורמה בדפוסי החשיבה ושינוי תפיסה עצמית. תמיכה רפואית, המשתרעת טיפול תרופתי הנדרש לריפוי.

 

למידע נוסף אנא visit:http://www.eatingdisordertreatment.com/treatment-solutions/therapy-for-eating-disorders

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top