הפרעות אכילה חמורות דורשות הדרכה ותמיכה מומחיות

לאכול נכון הוא סימן של חיים בריאים. אנשים אוכלים מאוזנים להישאר בריאים לחיות חיים טובים. שמירה על איזון זה בחיים הוא אחר מאוד חיוני במטבוליזם שהוא בבסיס כל פעילות ורווחה של הגוף שלנו מקבלת מופרע והמערכת כולה הולכת לזרוק. זה מראה עד כמה זה חשוב כדי להכות ולשמור על האיזון בין הרגלי האכילה הבריאים ומובילת חיים טובים. משוואה זו ישימה בכל תחומי החיים. כמה גורמים בחיים מצליחים להפריע את האיזון הזה. טראומות, מתח, מעל ציפיות מעצמנו הן שם כמה. דימוי עצמי מעווה יכול להזיק מאוד זה. אנשים לא תופסים משקל הגוף שלהם כפי מידתי נוטים לאכול פחות להסתכל רקיק דק ובכושר. אבל במציאות הם מקבלים אנורקסית.

אנורקסיה נרבוזה או פשוט אנורקסיה היא מחלת נפש של הרגשה כל הזמן מעודף משקל אף שאחד רזה מדי. הוא מופנה כפחד לעלות במשקל. זוהי הפרעה נפשית מאוד מסוכנת אם אינו מטופל בזמן. המילה אנורקסיה נגזר צירוף המילים ביוונית פירושו חוסר רצון לאכול. מילה זו בעצם משלבת אנורקסיה נרבוזה, מכונות פשוט כמו אנורקסיה, היא סוג אחד של הפרעת אכילה. יתרה מכך, היא גם הפרעה נפשית. אנורקסיה היא מחלה אשר חורגת מחוץ שליטת דיאטה. אדם הסובל מאנורקסיה לעתים קרובות בתחילה מתחיל עם דיאטה כדי לרדת במשקל. אחד הסוגים הדומים של הפרעה הוא זלילת הקאה. בכך האדם לא יכול לקבל שליטה על אכילת כמות נכונה. הוא / היא להתמכר יתר וזמן קצר לאחר מכן האשמה משתלט ואז הם זורקים הכול כדי למנוע את הצטברות קלוריות.

מרכז הטיפול באנורקסיה שיתפשר לתקן את תפיסת דימוי העצמי של אנשים הסובלים מהפרעה זו. לאחר התפיסה כלפי עצמו משתנה הרבה דברים ליפול במקום. אכילת Binge טיפול הפרעה גם עובד על בסיס דומה. המומחים הקליניים לטפל תזונה נכונה בעיתוי נכון וגם להתמודד עם שינוי התפיסה העצמית באמצעות הפעלות טיפול פסיכולוגיות. אחד הכלים הבסיסיים המשמשים להילחם נגד הפרעה זו היא פסיכותרפיה. טיפול קוגניטיבי התנהגותי, אשר מלמד את המטופל להחליף מחשבות והתנהגויות שליליות עם הבריאים, משמש לעתים קרובות. בין גוף לנפש ואת להורדת לחץ אחרת טכניקות, כגון יוגה, טאי צ'י, מדיטציה, עשויות לסייע לחולים להיות מודעים יותר לגוף שלהם ויוצרות דימוי גוף חיובי יותר.

 

למידע נוסף בקר: http://www.eatingdisordertreatment.com/

עוד Eating מאמרי הפרעות

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top