הפרעות אכילה זה להרוס הדיאטה של ​​שרירן

מחקר עכשווי להפרעות אכילה בקרב האחווה בניין גוף מיוחס ביותר הפרעות עם תוכניות דיאטה החטיאו את מטרה. גורם די אדווה, מחקר שנערך באוסטרליה בחודש אפריל האחרון הציע שרוב תוכניות בניית הגוף שאומצו על ידי בוני גוף ברמה בינוניים ומתקדמים בדרך כלל להידרדר להפרעות אכילה לאחר מספר שנים.

מה קורה ולא הוא שכאשר הדיאטה אינה מסומנת ואת החשיבות של מזון הופכת להיות בולטת מדי, הרגלי האכילה הפכו שליליים על ידי ועל ידי, תיחום גם הרווחים שהם חיברו כדי להקל על המקום הראשון. למשל מעשי שמדגימה זאת כאשר אדם, מרוצה בעבר באכילת שתיים או שלוש ארוחות ביום מצטרף תכנית בניין גוף. כאן, הוא או היא מוצאת שזה מאוד חשוב לאכול אחרי כל שלוש שעות, אם כי כמויות מינימליות מומלץ, יום אחד.

הדבר הראשון שקורה הוא שמהירות חילוף חומרים מוגברת, בלעכל כמויות קטנות של מזון פעמים רבות ביום, והארוחות הפכו תכופות. כל זה מאוד רצוי בשלב זה. אבל בתוך שנה או שנים, האוכל הפך לחלק חשוב מאוד בחייו של השרירן. הוא חושב שאוכל, ישן למזון, מתכנן למזון תמיד, מתעורר לאכול, רץ הביתה לבשל, ​​וכן הלאה וכן הלאה. ואכן זו היא דרישה של אורח חיים מבנה גוף, לאוכל הוא הדלק שבאמצעותו רווחים הם גירוי והן הקלו.

אבל די מהר, כמה בוני גוף לפתח הפרעות. הפרעת האכילה הראשונה והנדירה ביותר היא לאכול הרבה יותר מדי קטנה שהוא אידיאלי, כדי לתדלק אימוני אימונים ולבסס את צמיחת שריר. אכילת ארוחות קטנות ונדירות היא בעיה, בעיקר מתאפיינת ברמות או העדר התיאבון נמוכים. חילוף חומרים נמוכים הוא בדרך כלל הסיבה.

אבל ההפרעה הנפוצה ביותר היא אכילת יתר. כמה בוני גוף מקום הרבה יותר מדי דגש על אכילה שהם אוכלים כמויות עצומות של מזון בישיבה, לאכול כל כך הרבה פעמים במהלך היום שהמזון הופך להיות התמכרות. הם ספירה בקרוב רופפת של צריכת הקלוריות, הם מפסיקים אכפתיות על דיאטות מאוזנות, המיקוד והכוונה בלעדית הופכים האכילה של מזון, כל מזון, בכל העת. החבר'ה האלה יתחילו לאכול מייד לאחר שסיימו את הארוחות הנוכחיות, הם יאכלו כמויות ענקיות ואילו במקומות ערווה ואז ללכת הביתה רעב, מסוחרר לנעול את הדלת לעצמם ולהיכנס לקצת אוכל אמיתי.

כשזה קורה, גז דיאטת מבנה הגוף הידרדר להפרעת אכילה, שיש לבדוק כל דבר אחר את כל הרווחים שנצברו הולכים לאיבוד עליון האכילה. בוני הגוף יהיו גם להגיע לשומן, לגדולים או בלתי כשיר מדי. דיאטה יש לראות כדרך לספק לגוף את הכמות האידיאלית והסוג של קלוריות ולא רק אכילה שגרתית. יש הרבה יותר לדיאטה שהאכילה, משהו בונה גוף צריך כל הזמן לבדוק, שמא המיקוד הולך לאיבוד.

 

דיין פלטשר הוא מומחה פיתוח הגוף וכושר הפורה ביותר בעולם, וכיום הוא העורך הבכיר לBodybuildingToday.com. אם אתה מחפש יותר טיפים פיתוח גוף או מידע על אימוני משקולות, או בתוספים, אנא בקר בhttp://www.BodybuildingToday.com, אתר רשות פיתוח הגוף וכושר עם מאות מאמרים בחינם זמינים כדי לעזור לך לעמוד ביעדים שלך.

מצא עוד Eating מאמרים הפרעות

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top