הפרעות אכילה ופרפקציוניזם

במשך שנים רבות אני קיים עם החיה של פרפקציוניזם. היה לי מושג שבעיה זו לא הייתה חלק בלתי נפרד מהאישיות שלי, אבל במקום זה דרך מסוכנת של חיים שיכולים להרוס את החיים שלי. אני בשום אופן לא אמור שפרפקציוניזם היה בין הנושאים המשמעותיים שלא הייתי מסוגל להשתחרר מהמאבק שלי עם אוכל.

בעולם של פרפקציוניסט "טוב מספיק" הוא בלתי נתפס. לפרפקציוניסט יש בהחלט לא משנה כמערכת יחסים רומנטיות מספיק, בית נאות, משקל מספיק טוב, כיתה נאותה, מפגש חברתי נאות או ביצועים מספיק כאלה. כל דבר קטן צריך להיות מצוין או פרפקציוניסט יהיה שום דבר מit.This הוא אורח חיים במיוחד בוגדני:

בתור התחלה "שלמות" לא חי. כולם מציג ייחודי "ללא רבב" ומה שנראה מושלם בשבילי לא יהיה אידיאלי עבורך בלפחות. בשלב הבא, רודף אחרי מושלמותה יכול לשדוד בודד של שקט נפשי, קשרים וכל כך הרבה דברים נפלאים וחוויות שאינו תואמים את המכל "המושלם" שלך.

אז אם אתה מגיע לרכוש תכנית דיאטה ללא רבב, אתה אף פעם לא יכול להיות מאושר עם כל דבר קצר של תת-תזונה. אם יקרה לך להיות אך ורק תוכן עם הפעילות הגופנית המושלמת, סביר להניח שאתה לא לעשות שום דבר. אם אתה לא יכול ללבוש את מספר שתיים הג'ינס שלך, ייתכן שעדיף להישאר בבית, לצפות בטלוויזיה, לאכול ומרגיש נורא.

תאמינו לי, אני הייתי שם, וזה ממש לא דרך לחיות. התברר לי בדרך, לאחר המאבק בהפרעות אכילה והתמכרות לאוכל במשך זמן רב, כי "התמדה" היא חיונית בהשתחרר מקרב מזון. בשלב מסוים התבררתי לי שזה לא היה כל כך חשוב איך עשיתי כמה דברים, אבל במקום שיש לי לעשות את זה ושמרתי על זה שרסק את הגב של הפרעות אכילה.

אני צריך להחליט שהגוף שלי היה "מספיק טוב" בדיוק כפי שהיה (כן עם עודף משקל) כדי לטפל בזה היטב וגם קצת כיף.

אני צריך לקבל את ההחלטה שאכילה בריאה ושחרור משקל לאט לאט היה "מספיק טוב"

הייתי צריך לקבל החלטה שהולכת למרכז הבריאות וכושר קומץ של פעמים בשבוע ולצעוד את עצמי היה "מספיק טוב"

הייתי צריך לקבל את המציאות שאני הולך להחליק למעלה, עדיין שעושה תקלות עדיין היה "מספיק טוב"?

בסופו של הדבר הגיע למסקנה שרודף שלמות יכול למנוע ממני העקביות לטובה. שני אינם עומדים אי פעם. אז אם אני באמת רוצה להשתחרר מהפרעות אכילה, שהיה לי להרפות מהרעיון של שלמות, ולהבין איך לחיות עם "מספיק טוב".

כהנוצרי האפשרי יש לך קנה את השקר שמושלמותה משווה לקדושה. זה פשוט לא נכון ..

אלוהים requiresHoliness וזה יכול להיות מתורגם כמרדף למצוינות, אשר גם הוא בחלק מהמקרים המתורגמים כשלמות. עם זאת, יש הבדל משמעותי: המטרה של הקדושה היא תמיד לרצות את אלוהים ולהיות יותר כמותו. מרדף זה מביא אהבה, שלום, שמחה וכל חלק אחר של הפירות של הרוח בחיינו. המרדף הזה יסתיים בגן העדן, וזה מביא את השינוי מתמשך בנו על פני האדמה הזאת. כמו כן: יכול פשוט להיות מתורגלת קדושה באמצעות הכח של רוח הקודש בנו. אנחנו לא מסוגלים לעשות את זה בעצמנו.

בחיפוש לשלמות המטרה היא מהנה בעיקר את עצמנו ולהרשים אחרים. מטרה זו מביאה קיבעון, נוירוזה וחרדה בחיינו. יתר על כן: שלמות היא משהו שאנו שואפים לכוח שלנו, שהוא במקרה הטוב מוגבל ופגום, ולכן התוצאה היא מסופקים ואובייקטיבית לא ניתן

.

אז, אתה יכול לנסות ולעשות כל דבר הכי קרוב למושלם שרק אפשר ועדיין להיות רחוק מלהיות קדוש.

בקורס שלי לנשים נאבקות עם בעיות הקשורות מזון, אני מתחייב שבוע מסביר איך כל קישורי פרפקציוניזם להתמכרות לאוכל. אני גם מדבר בכנות על המאבק שלי מאוד משלו בתחום זה ולחלוק רעיונות שתעזרו לך להשתחרר מהחתירה למשהו שאינו קיימים.

אני מעודד נשים לקחת שנה, פרפקציוניזם ברור משם, להחליף אותו בעקביות, ולמצוא את הבדל עצום זה יכול להביא לחייהם.

אם אתה רוצה ללמוד יותר על איך להפסיק זלילה בעצמך אז אולי כדאי לך להעיף מבט בתכנית בשם "נשים נאבקות עם מזון". תכנית באינטרנט זה לנשים שמתמודדות עם נושאים הקשורים מזון, כגון בולימיה, אכילת יתר כפייתי, ואכילה מוגזמת disordercan ללמד אותך איך לעצור את האכילה מוגזמת או להפסיק בולימיה ל.
טובאתר eatingsdisorders

 

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top