הפרעות אכילה ובני נוער

שני הסוגים הנפוצים ביותר של הפרעות אכילה הן אנורקסיה ובולימיה. אנורקסיה מזוהה על ידי פחד עז להפוך לשומן, ולכן פחד של אכילה. יש אנשים עם אנורקסיה דימוי גוף מעוות. יש להם פחד עז מעלייה במשקל כזה שהם בקושי אוכלים ולהיות מסוכנים דקים, במודע מרעיב את עצמן מחוץ לפחד לא הגיוני להיות כבד. למרות האנורקטיות הן דקות מאוד, הם רואים את עצמם כשומן. האנורקטיות רבות גם על פעילות גופנית ועלולות להקיא או להשתמש בחומרים משלשלים כמנגנון לשליטה במשקלם. אנשים עם אנורקסיה להשקיע סכום עצום של זמן ואנרגיה מתמקדים בנשארים רזה. למרות האנורקטיות לאכול מעט מאוד, הרבה תשומת הלב שלהם הוא על האוכל שלהם. הם בדרך כלל אוכלים רק מספר קטן של מזונות דלי קלוריות בטוחות, לחתוך את האוכל שלהם לחתיכות קטנות, לאכול לאט מאוד מרגש את האוכל שלהם סביב הצלחת שלהם, ולבשל לאחרים ולא לאכול את עצמם. במשך זמן אנורקסיה יכולה לגרום לאנמיה, בעיות לב, כבד ונזק לכליות, התבגרות מתעכבת וstunting צמיחה. , האנורקטיות שלא טופלו שמאל סופו של דבר יכולות למות.

בולימיה מזוהה על ידי אכילה מוגזמת חוזרת ואחרי טיהור. כמו הילדה עם אנורקסיה, בולימית היא אומללה עם הגוף שלה ואובססיה עם הרזיה. היא דיאטות ותרגילים אבל סופו של דבר נכנע לתשוקתה לאוכל. היא הילולות על מזון, ולאחר מכן מרגישה כל כך אשם שהיא פוטרת את גופה שלה על ידי הקאה יזומה, או הקאה. היא עשויה גם להשתמש בחומרים משלשלים ופעילות גופנית מוגזמת להישאר רזה. סופו של דבר, מחזור הבולמוס-טיהור זה הופך את דרכה של שמירה על המשקל שלה. הבולימיות גם עיסוק באוכל ומשקל, יש לי דימוי גוף מעוות, להוטים על אכילה (במיוחד בציבור) ומבלה הרבה זמן בחדר האמבטיה. שלא כמו אנורקטית, משקל הבולימיות הוא בדרך כלל ממוצע, מה שמאפשר לה להסתיר את מצבה. במשך זמן בולימיה יכולה לגרום לכאב גרון, אמייל שן נשחק, פנים נפוחים, בעיות עיכול, התייבשות, סחרחורות, חולשה בשרירים והתכווצויות, ראייה מטושטשת ווסת לא סדירה. בנוסף, הוא לוקח אגרה על איברים חיוניים.

שתי הפרעות אכילה אלה הם נפוצים בקרב בני נוער זה חשוב ללמוד הורים ללהכיר את הסימפטומים של אנורקסיה או בולימיה כך סיוע שניתן להציע לבני הנוער לפני שיהיה מאוחר מדי.

בעוד רוב המקרים של אנורקסיה או בולימיה נוער כרוך נערות, נערים הם גם מאוד רגישים ללחצים של חברה כדי להיחשב נאה. זה יכול להיות קשה יותר לזהות אנורקסיה או בולימיה בבנים, כי הבגדים שלהם נוטים להיות baggier, מסתתר סימנים ברורים של המחלה שלהם.

אחת הדרכים הטובות ביותר לעזור לבני נוער להימנע מהפרעת אכילה הוא לזכור להציע חיזוק מתמיד של העובדה שהם בסדר בדיוק כמו שהם. מחמאות ודיונים על דימוי גוף יהיו ללכת דרך ארוכה בסיוע לבני נוער קיבלו שהם כל כך שהם לא לשים את בריאותם בסיכון.

פעמים רבות הפרעת אכילה תלווה הפרעות פסיכיאטריות אחרות, כמו דיכאון או חרדה. אם הורה חושב שהילד שלהם עשוי להיות אנורקסית או בולימית, יש לפנות לרופא הילדים. טיפול כולל בדרך כלל ייעוץ תזונתי, פסיכותרפיה וייעוץ משפחתי. רופא הילדים יכולים לבחון, להעריך ולעזור לתאם טיפול. בדומה הפרעות אחרות, אבחון מוקדם וטיפול מציע את הסיכוי הגדול ביותר של הצלחה.

ברגע שאנורקסיה או בולימיה הוא אישר, יש להיזהר על ידי הורים שלא להקצות את האשמה או לעשות הילד שלהם להרגיש אשם. בולימיה ואנורקסיה הן הפרעת אכילה שיכולה להשפיע על חברים מכל סוג בכל חלק של העולם. הילד לא צריך להרגיש מנוכר ממשפחתם או קבוצות חברתיות. אנשים שמכירים את בני נוער המושפעים צריכים לעשות מאמץ נוסף כדי להפוך את בני הנוער מרגישים מקובל, בברכה, וחופשי מכל אשמה.


/>ד"ר מרשל ג 'ליטמן הוא רופא ילדים בסן דייגו שהיה בפועל במשך 35 שנים. הוא גם חבר בקבוצה הרפואית רופאי ילדים.

מצא עוד Eating מאמרים הפרעות