הפרעות אכילה – האם ילדך צריך טיפול אנורקסיה?

אחת השאלות ייתכן שאתה שואל היא, "איך אני יודע מתי לבקש עזרה ואיזה סוג של טיפול באנורקסיה צרכי המשפחה שלנו?" אם הטיפול באשפוז אין צורך, אז האפשרויות הן טיפול ביתי (איפה אתה נמצא בשליטה של ​​צריכת המזון של בתך עם לא מעט על מנת עזרה מבחוץ), שמשתף פעולה עם צוות של אנשי מקצוע (פסיכיאטר, תזונאי ורופא), או שילוב של השניים.

חלק מההורים יש הצלחה באמצעות ביתי טיפול לבד. אחרים עשויים לא להיות מסוגלים לעשות את זה עבור מגוון רחב של סיבות, ויצטרכו צוות של אנשי מקצוע המעורבים. רב יצטרכו שניהם.

כאשר בוחנים מה הטיפול באנורקסיה הוא הטוב ביותר עבור המשפחה שלך, הנה שישה דברים שיש לקחת בחשבון:

1. אם יש לך חששות לגבי בנך או התנהגויות האכילה של הבת, לשים לב ואל תניח שמדובר רק שלב. ככל חשיבת הפרעת האכילה מותר להעלות מוגלה במוחו של בתך, כך קשה יותר יהיה לעזור לה לצאת מזה. הדבר הכי חכם לעשות אם אתה מודאג היא יש לה הערכה מקצועית. עם זאת; בואו נסתכל על כמה משתנים אחרים לשקול.

2. בנך או תגובת הבת לדווח, "אבד משקל מספיק עכשיו, אתה צריך להפסיק" הוא מקל מדידה טוב לדאגה שלך. אם דרך התנהגותה היא במהותה אומר, "אמא אוקיי" והתנהגות האכילה שלה תתייצב, זה הוא אינדיקטור טוב ייתכן שלא צריך עזרה מבחוץ. אם, לעומת זאת, התנהגותה אינה משנה והיא ממשיכה להגביל ולרדת במשקל, או ממשיך לטהר, או יתר פעילות גופנית, לבקש עזרה עכשיו. אל תחכו.

3. אם הילד שלך הוא בן 8-14 שנים, טיפול מבוסס הביתה יכול להיות יעיל כי מבחינת התפתחותית הוא בגיל שבו אתה יותר בשליטה על קבלת החלטות בכלל. כשיש אוכלים בעיות אתה לקחת תפקיד פעיל יותר המנחה אותה כמו שהיית עושה כל דבר אחר. גם עם סוג זה של ההורה הוביל טיפול, מטפל או מאמן יכול להיות מועיל מאוד אם אתה נתקלת בעיות או התנהגויות אינכם בטוחים כיצד לטפל בו.

4. מתבגר בגיל 15 עד 18 שנים ונערות בגיל הקולג עשויים להיות מסובכים יותר. מבחינה התפתחותית היא עובדת על המפריד ממך לא יכול להיות פתוח באשר אתם לוקחים חלק פעיל כאלה מה ומתי היא אוכלת. במצבים אלה מטפל יכול לקחת תפקיד מרכזי כמפלגת מטרה ולשמש היועץ שלה. מה שחשוב ביותר הוא שהמטפל רואה אותך כחלק בלתי נפרד והכרחי של ההתאוששות של בתך. באופן אידיאלי, טיפול משפחתי יכול לחפוף עם הטיפול הפרטני של בתך, וכל אימון הורה שני ייתכן שאתה מקבל.

5. כל משפחה היא שונה והבדלים אלה צריכים להיות מוערכים על כל מקרה לגופו. אם אתה מנסה להתמודד עם ההתאוששות בבית ואינו מתקדם, יהיה זה נבון להתייעץ עם מטפל מקצועי בעל ניסיון עם הפרעות אכילה. ייתכן רק צריכים כמה עצות על יישום או tweaking מה שאתה כבר עושה או שאתה יכול זקוק לתמיכה נוספת עם מעורבות מקצועית יותר.

6. המשתנה החשוב ביותר בהערכה מתי לחפש עזרה והצרכים של המשפחה שלך הוא לא בגיל של הילד שלך, אבל הפתיחות שלה כדי לעזור ולשמוע את תגובתה הגדרת ההדרכה ולהגביל שלך לגבי מזון. אם היא לא רוצה לציית להגבלות תגדירו סביב אוכל, להתייעץ עם מטפל מקצועי עם אכילת ניסיון הפרעה. אני לא יכול להדגיש את זה מספיק; אם היא מתנגדת הדרכה ממך, לבקש עזרה עכשיו.

 

אם אתה רוצה אימון על איך לעזור הבן או הבת שלך עם הפרעת אכילה, לשלוח דואר אלקטרוני כדי Lynnsong (ב) wildblue.net (להחליף את בבית עם סימן, בדיוק כמו הדוא"ל הרגיל כתובות. אני מנסה לסכל את שולחי דואר זבל).

עוד Eating מאמרי הפרעות

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top