הפרעות אכילה – דברים שאתם צריכים לדעת על הרגלי האכילה הגרוע שלך

הפרעת אכילה מאופיינת רגל אכילה לא סדירה. זוהי הפרעה שבה תוכלו גם לאכול פחות או לאכול יותר ממה שאתה צריך. רגל אכילה רעה יכולה להשפיע על הבריאות שלך בסופו של דבר, אם אינו מטופל באופן מיידי.

כל רחבי העולם, הזכר והנקבה סובלים רגל אכילה רעה. עם זאת נשים הן אלה שיש להם את השיעור הגבוה ביותר של מקרים מדווחים, כעניין של עובדה 5-10 מ'נשים בארצות הברית יש הפרעת אכילה, בהשוואה לגברים שפשוט ממוצע 1 מ'. נתון זה גבוה בארצות הברית לבדה, על אחת כמה וכמה אם נכלול מדינות אנגליות אחרות.

רוב אנשי מפתחי הפרעה זו פשוט משום שהם בדרך כלל משויכים סקסיים או בריאות טובה להיות רזה רזה. כאשר למעשה, הוא היפוכו הגמור של האמת, אתה יכול להיראות טוב כמו המודל של המגזין, אבל אם אתה כבר להקיא או הקאה בכל פעם שאתה אוכל אז זה לא לפצות גם אם אתה נראה טוב, במיוחד אם אתה בסופו של דבר בבית החולים.

נראה טוב וסקסי זה לא אומר שאתה צריך לאכול פחות, רק כדי להיראות רזה. אחרי הכל, יש דרכים אחרות כדי להפחית במשקל ולשמור על הדמות שלך מלבד אינו אוכל כמו שצריך. אלפי אנשים מתים בכל שנה מהפרעת האכילה שלהם, ואלפי עדיין ימותו בגלל בורותם וחוסר כבוד עצמי.

בני נוער הם אלה אשר מושפעים מלבד נקבות. לעתים קרובות הם קורבן של יותר מדי מודעות עצמית, במיוחד עם הגוף שלהם. כפי שהם עוברים התבגרות ושינויים פיסיים אחרים, בשילוב ידי לחץ חברתי עמיתים, ולכן הם נוטים יותר לנפול לתוך רגל אכילה רעה. ברגע שזה יקרה, תצטרך את כל העזרה שאתה יכול לקבל.

בולימיה נרבוזה ו אנורקסיה נרבוזה הן דוגמאות רגל אכילה גרועה שיכולה להיות השפעה על הבריאות שלך פיזית ועל החיים חברתיים. אם יש לך להיות אובססיבי מדי עם המשקל שלך, כי אתה כבר לרדת במשקל מאוד, או השגרה שלך יש כבר שינויים וחשובים ביותר כאשר תפקודי הגוף שלך הוא כבר לא מתפקדים כפי שזה היה אמור להיות. אז זה הזמן להתייעץ עם איש מקצוע.

למען האמת, הפרעת אכילה היא לגרום על ידי בעיות פסיכולוגיות, מצב שבו דרך החשיבה שלך היא קצת מעוותת. רגל אכילה רעה היא למעשה תוצאה של מחשבות שליליות וחוסר ביטחון סביב גופך. זוהי אינה מחלה שאתם רוכשים ממישהו, על ידי מגע או קשר פיזי. זוהי בעיה נוצרה על ידי אמונות טועות רגל אכילה לא סדירה, משהו שאתה יכול לתקן אם אתה רוצה גם.

זכור כי רגל אכילה רעה אם אינו מטופל או הפסיק מייד, ייתכן שתהיה קשה לשבור מאוחר יותר. אז אם אתה רוצה להיות מוגן מפני הפרעת האכילה שלך, ולאכול כרגיל אז אתה צריך לחפש טיפול מידי טיפול נאה מייד.

אל תנסה לטפל בעצמך, מאחר שזה עלול לחזור אליה כבומרנג ולהפוך גרוע. זה הדבר האחרון שאתה צריך, כדי להיות חכם ולמצוא מייד עזרה.

 

ייעוץ גילפורד.