הפרעות אכילה – בעיה בריאותית משמעותית עם זאת אחד ניתן לטפל

הפרעות אכילה הן אחד בין בעיות הבריאות המרכזיות העומדים בפני העולם כיום. אנשים רבים מספור ברחבי העולם מלאים הפרעות אלה הנתונים הסטטיסטיים מראים כי בעוד חלק גדול (שמונים ושש%) הם בני 20 שנים על גבי, עשר% של המקרים המדווחים הם בקרב ילדים עשר שנים ויותר צעירים בגיל. מחקרים שנעשו לאחרונה הראו כי כמות של אנשים הסובלים מהפרעת האכילה יכול להיות כמה שיותר גדול פי שלושה ממספר מושפע איידס.

יועצים כמה גם מאמין שגם ייתכן שנתונים אלה לא להראות את מלוא היקף הבעיה כמו כמה גברים לא מאובחנים במדויק או לא כמובן מאובחנים כלל.

השלוש הפרעות האכילה הטיפוסיות ביותר, אנורקסיה נרבוזה, בולימיה נרבוזה ו Binge הפרעות אכילה.

אנורקסיה נרבוזה

תסמינים נפוצים חיבוק מפגינים גירוי ושינוי לתוך פשוט בדיכאון. בנוסף בהווה, נסיגת מצבים חברתיים וקשרים ואת עד הגמר הכפייתי של טכסים נפוצה יחד עם הרגלי אכילת יוצאי דופן. אצל נשים בוגרות פיזי המחזור החודשי עלול להפוך יציב או לעצור אצל נקבות טרום גיל התבגרות המחזור החודשי יכול להתעכב או להיכשל להתחיל. אצל גברים, את ייצור הטסטוסטרון נופל רמה. אנורקסיה נרבוזה היא לעתים קרובות נושא "שליטה". זה לא לגבי האוכל עצמו עם זאת על ידי שליטה על כמות וסוג המזון מתעכל, הפרט מרגיש בניהול חייהם, זה, ככל הנראה להיות רק אומר שהם צריכים למצוא הגיוני כי מכלל שליטה. סובלים יפגינו הרזיה ניכרה כי הוא מושרה עצמי וסירוב לטפל על משקל בריא יחס כלפי אוכל ומשקל מה מעווה יראת דאגה אינטנסיבית מעלייה במשקל ושינוי לתוך מעודף משקל.

בולימיה נרבוזה

היא הפרעה כי הוא מאופיין עיסוק מוגזם עם הגוף לדאוג לגבי משקל. זה יהיה במקרים מסוימים לעקוב על אנורקסיה נרבוזה. הסובלים יכול Binge לאכול ואחר כך מנסה לטהר את המזון דרך התנהגויות מסוכנות כגון הקאות, יתר פעילות גופנית, משלשלים, משתנים תרופות חלופיות. במקרים רבים, הפרט יהיה לשמור על משקל גוף בין קונבנציונלי להשתנות על פי הגיל, המין והגובה שלהם. פחות ברור מאשר אנורקסיה ובכך עשוי נעלמו מעיניו למשך זמן ארוך יותר. שוב, ברוב המקרים של בולימיה נרבוזה הסוגיות העומדות על הפרק שוב לא בנוגע מאוד מזון עם זאת מתייחס לתחומים אחרים של החיים הסובלים. במקרים רבים הם סובלים ערך עצמי נמוך, ובדרך כלל מרגישים כועס עצמם ועל העולם הסובב אותם. בנוסף לכך, עצמי מזיק או התנהגות מסוכנת כנראה בדרך כלל מוצג על ידי בולימיות וכל "אדם" והתמכרויות חומר נפוצים.

Binge הפרעות אכילה

בעוד במחצית binging של בולימיה נרבוזה נראה זהה משום Binge הפרעות אכילה, ההבחנה ובראשונה היא כי בתוך התיק של הפרעת אכילה בולמוסית, הטיהור לא קורה ויש עלייה ניכרת בנטל של הפרט וכתוצאה מכך להשמנה. אנשים יכולים להיות מדוכאים בדבר ההתנהגויות שלהם, משקל מראה "נחמה" לאכול, ולכן להחריף את המחזור של אכילת יתר ודיכאון.

הפרעת אכילה טיפול

למרבה הצער, יש הרבה נתונים מטעים לגבי אנורקסיה, בולימיה והפרעות אכילה אחרות ואינו מבינים היטב את הסיכונים של ההפרעות מצד אחד או למעשה שהם יטופלו בהצלחה על ידי אנשי מקצוע מיומנים. בנוסף לזרם, כמו כמה אנשים שיש להם הפרעות אכילה להתבייש בעצמם שהם אינם ששים להעסיק את השירותים כי הם השגה על מנת לסייע להם.

יש מבחר של התערבויות וטיפולים שיכולים לשמש בתוך לטיפול בהפרעות אכילה, מהתערבויות חולפות דרך לפסיכותרפיה בטווח הארוכה, טיפולים בודדים ואשכול והתערבויות רפואיות במידת צורך.

היו כמה התקדמויות בכל תחומי טיפול וטיפול בשנים האחרונות, דוגמא אחת להיות שימוש מבוקר של סלקטיבי סרוטונין reuptake מעכבים (SSRI של), שהראה חיובי בסופו של דבר בתחום תחזוקת משקל. תרפיה התנהגותית קוגניטיבית (CBT) סיפקה תוצאות טובות ובחלק מהמקרים פסיכותרפיה היא הפעולה המתבקשת.

זה לא יכול להיות הכחיש כי הפרעות אכילה הן רציניות ובמקרים מסוימים סכנת חיים אך יש לזכור כי כמו כל ההפרעות, התנאים ומחלות, לפי המוקדם הם מאובחנים ומטופלים באופן מקצועי, כן ייטב התוצאה הצפויה עבור הסובל.

Cafe סופרים כבר כתיבת מאמרים באינטרנט במשך כמעט עכשיו 2 שנים. לא רק יוצר זה מתמחה הפרעות אכילה, אתה יכול גם לבדוק את אתר האינטרנט החדש שלו על:
SunCatchers סוקר וכן מובא פירוט של
הטוב ביותרחרוזים SunCatchers

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top