הפרעות אכילה בילדים צעירים מאוד

הפרעות אכילה מתרחשות לרוב במתבגרים ובני נוער צעירים; עם זאת, ילדים צעירים יכולים לפתח הפרעות אכילה, כמו גם. מומחי בריאות רואים מגמה מטרידה של ילדים צעירים כמו 5 הפרעות אכילת פיתוח גיל. בעוד הפרעות אכילה אלה לעתים קרובות נראות דומות לאנורקסיה נרבוזה ובולימיה, הנפוץ ביותר בנערות צעירות, אבל לעתים קרובות יש אלה המתרחשים בגיל צעיר מאוד סיבות אחרות.

סירוב מזון

עם הפרעה זו, ילדים להשתמש סירוב מזון כאמצעי למניפולציה. ההתנהגות היא לעתים קרובות לא יציבה ועקבית. בעוד טקטיקה זו היא בהחלט מתסכלת עבור הורים, שהוא לפעמים קשור למקור האחרון של מתח או עצב, אבל הוא בדרך כלל לא חשב להיות איום על הבריאות.

עסקיים אכילה

עם אכילה מגבילה, ילדים צעירים מאוד לאכול מגוון רחב של מזונות, אך באופן ברור להגביל מנות. הסיבות הגורמות להפרעה זו אינן ברורות ואף ילדים מציגים את הרגלי אכילה מגבילות עשויים להיות משקל או צמיחה נמוכים לגילם, הם בדרך כלל לאכול תזונה מאוזנת, אם כי חלק מוגבל, גורם לצוות רפואי לשקול אותם בריאים ברוב המקרים. כמו ברוב הפרעות אכילה בילדים צעירים מאוד, אכילה מגבילה נראה שאין לו בסיס בעיסוק בדימוי גוף ומשקל.

סלקטיבי אכילה

תסמונת הפרעת אכילה סלקטיבית יכולה להתחיל מוקדם ככל ינקות ויכולה לחקות את הרגלי אכילה בררנים הנפוצים של תינוקות ופעוטים רבים. ילדים מציגים בררנית התנהגות אכילה בדרך כלל להתגבר על סלידתם למזונות אחרים יחסית במהירות לפני כל איום תזונתי הוא קרוב. אלה עם הפרעת אכילה סלקטיבית לאכול רק מזונות מקטגוריות צרות מאוד, לעתים קרובות אלה עשירים בפחמימות פשוטות.

הכרה בסימפטומים של אכילה בררנית ונקיטת צעדים לצמצום השלכות תזונתיות ופסיכולוגיות שליליות יכול לעצור את הילד מלפתח הפרעה במלוא מובן המילה, המאיימת על בריאותם ורווחתם. ילדים עם הפרעת אכילה סלקטיבית אמיתית סלידה מרקמי מזון מסוימים וריחות. הם מקשרים את המרקם, ריח, או שניהם עם אירוע טראומטי, שהם עכשיו לקשר עם מזון. כאשר שידלו לנסות קבוצת מזון הקשורים לאירוע, הם לעתים קרובות להקיא, שיעול, או חנק. הפרעה זו קשורה לעתים קרובות עם מצב פסיכולוגי בסיסי מעורב חרדה או אוטיזם.

הפרעה רגשית הימנעות מזון ילדים

יכולים להפגין סימפטומים של הפרעת הימנעות מזון רגשית (FAED) בשלב מוקדם מאוד בחיים. עם הפרעה זו, ילדים יכולים להיות דקים כאו דקים יותר מאלה עם אנורקסיה נרבוזה מטופל. להיות שהילדים האלה לעתים קרובות מרגישים בושה בגופם הדק ויודעים שהרגלי האכילה שלהם הם לא הגיוניים ההבדל. תסמינים קשורים באופן הדוק להפרעה טורדנית-כפייתית. פעמים רבות, ילדים עם הפרעה זו לא יודעים בדיוק למה הם לא יכולים להתגבר על אכילת הבעיות שלהם, אבל נואשות רוצים לאכול כמו בני גילם. לעתים קרובות הם נגועים בדאגה אינטנסיבית, עצב, או חרדה. הפרעות שלא טופלו, לא טיפוסיות אכילה, כגון FAED, יכולות לגרום לבעיות בריאות וחברתיות עמוקות לילד.

סיבות להפרעות אכילה בילדים צעירים מאוד

הפרעות אכילה בילדים צעירים מאוד יכולות לעתים קרובות משקפות אלה של מתבגרים ובני נוער הסובלים מאנורקסיה או בולימיה, אבל בדרך כלל באות לידי ביטוי באופן שונה בהרבה במוחו של מטופל הילד. יש לי האנורקטיות והבולימיות בדרך כלל בעיות דימוי גוף והערכה עצמית עמוקות בגלל הלחצים הרגשיים שלהם. ילדים צעירים מאוד עם הפרעות אכילה אין לי חששות דימוי גוף. הם מפגינים שום פחד מהשמנת יתר. לעתים קרובות יש להם ילדים אלה קרוב משפחה מהדרגה ראשונה או שני עם הפרעת אכילה, דבר המצביע על גורם גנטי במחלה. רבים מהם יש הפרעות חרדה ופחד פרידה מהוריהם העיקריים (בדרך כלל אמא שלהם). גורמים אחרים כוללים פרפקציוניזם, חוסר יכולת להתמודד ביעילות עם לחצים יומיומיים, ודיכאון מאופיין בנטייה לבכי.

טיפולים

הפרעות אכילה בילדים טרום גיל ההתבגרות הן חדשות לגדולה בקהילה הרפואית. כתוצאה מכך, טיפולים ספציפיים לא הוקמו ויכולים להינתן על ידי רופא הילדים המקומי שלך. עם זאת, יכולים להישאר מעודכנים הורים מודאגים ומעורבים על ידי שמירה על פגישות סדירות עם רופא הילדים של ילדם. מי שחושד תחילת הפרעת אכילה בילד שטרם הגיע לבגרות שלהם צריך להביא את הילד להערכה על ידי פסיכיאטר. הרופא הפסיכיאטרי עשוי לרשום תרופות להפחתת עוצמת החרדה הבסיסית או המצב כפייתי חשבה לגרום קושי הילד. פרט וטיפול משפחתי נחשב לטובת התא המשפחתי ואת הילד באופן ספציפי.

 

סמנתה גלוק הוא סופר עצמאי המתמחה בנושאים שונים, כולל בריאות, OB / בריאות, עסקי רופאת נשי ילדים ועוד הרבה יותר.

יותר Eating מאמרים הפרעות

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top