הפרעות אכילה באמריקה

יש לנו נטייה לכל לראות ולשמוע כמה מהר הנוער הופך מבוגר בחברה של היום, בגלל כמות המידע והנתונים שהושלכה לעברם. נראה שכולם בימים אלה כדי לקשט מבוגרים, לפעול מבוגרים, ולהיות מעורבים בדברים נוספים כמו מבוגרים מגיל צעיר יותר ויותר. ילדים ובני נוער בימינו שקועים לחלוטין בתקשורת מגיל צעיר, ויש להם גישה להזדמנויות המופיעות זר לכמה מבוגרים היום. עבור חלק, זה יכול להיות יתרון גדול ואופן להתחיל את הקריירה שלהם מוקדם או להתגבר על נסיבותיהם, ואילו עבור אחרים את המתח והאחריות יהפכו במהירות מדהים. התוצאה של תגובות השליליות אלה יכול מאוד להשפיע על החיים אלה ללא הגבלת זמן.
חסרון גובר מול של ימינו הדור הוא העובדה שבני נוער בימינו מתמודדים עם בעיות קשות מאוד שייקחו מחיר כבד על בריאותם הרגשית, הנפשית ופיזית. מחקר שפורסם על ידי דרום קרוליינה מחלקת בריאות נפש היה מידע מזעזע לגבי פשוט אחד בין התנאים אינטנסיביים המשפיעים הנוער שלנו: זה קבע כי תשעים וחמישה% מאנשים עם הפרעות אכילה הם בין גילאי עשר ו25. הסקר גם קבע כי יש שמונה מיליון אנשים באמריקה הפרעת אכילה כבדה, וכי אנשי הרוב מכירים באופן אישי מישהו שיש לו או סובל מהפרעה. יתר על כן, המחקר מצא כי יש הפרעות אכילת שיעור התמותה הטובה ביותר בין מחלות נפש אחרות.
אולי אפילו נוסף מפתיע מהתואר של אנשים הסובלים מהפרעות אכילה הוא הסיכונים שרבים לא רואים, ואיך כל כך מספר בסתיו ולכן במהירות לבעיה כזו משמעותית. בעוד טיפול הוא באופן מיידי בשוק, רק אחד מכל עשרה מאלה שאובחנו עם הפרעות אכילה מבקש ומקבל עזרה כזו. כתוצאה לסטטיסטיקה המדהימה האלה, זה הכרחי כדי ללמד ותופסים שיש אפשרויות עבור אלו הסובלים מהפרעת אכילה. בעוד נראה עונש עשוי להיות התשובה הקלה ביותר, מכריח את אדם להרגלים להשתנות או אמונותיהם על עצמם היא לא הגישה היעילה ובראשונה כדי לעזור. במקום זאת, לספק תמיכה ולהקשיב תוך עידודם לצוד שירותים מיומנים. מאז המניעה היא חיונית בבעיות כאלה, להשגיח על סימפטומים למחלות, כמו הנושאים קלים יותר לנצח לטיפול כאשר נתפסו בשלב מוקדם. זה אולי שהאדם ינסה להסתיר את דפוסי האכילה שלהם, לעומת זאת, אם יש לך בעיות יש לדבר עם האדם ולספק שלך להקל ותמיכה.
לכן זה חשוב לנו על מנת לסייע ליידע ולחנך את כל האמריקנים בנוגע לרצינות של הפרעות אכילה, גם כאפשרויות טיפול. אם אתה או מישהו שאתה אוהב מושפע עזרה בקשת הפרעת אכילה ולהציל חיים. יש הרבה שירותים חינם המאפשרים לך ללמוד יותר בנושאים אלה, ולכן אם אי פעם יש לך שאלות לנצל משאבים אלה כדי לוודא שאתה הודיע ​​באופן מוחלט.


/>ג'ף פטרסון כבר כתיבת מאמרים באינטרנט במשך כמעט 2 שנים. לא רק מחבר זה מתמחה בהפרעות אכילה, אתה יכול גם לבדוק את אתר האינטרנט החדש שלו על

נעלי סקייט זולות הסוקרת ומפרט את
הטוב ביותרetnies הזול להחליק נעלי

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top