הערכה פסיכולוגית ובברכתו בתיקון בעיות פסיכולוגיות

הערכה מתייחסת איסוף מידע וניתוח זה. פסיכיאטר לעתים קרובות מקבל מידע מאלה שסובלים ומכינים אותו. הוא אז מסוגל לשים את זה יחד כדי להבין את הבעיה ואת לקבוע את הסיבות. הדבר נעשה לאורך זמן כדי לאסוף מידע מדויק, מבלי להוסיף לחץ על הפרט.

?

מה יכול מד הערכה פסיכולוגית

הערכה משמשת כדי לקבל מידע על מחשבות מכתיבי התנהגות לא נאותה או לא להיות מסוגל לעמוד בסטנדרטים מסוימים. המטרה היא לגלות מדוע קורים דברים מסוימים. לדוגמא, הערכת יכולת הורות בוחנת את הקשר בין הורה וילד. על פי הערכות, על מנת לספק תרופות אשר תביא לשיפור היחסים. לעתים קרובות ילד שרוי בדיכאון עשוי להעלות את הצורך להערכה כזו. בתרחיש אחר, עבור אותם ילדים שיש להם בעיות קשב וריכוז, הערכה נעשית יכלה להבין ולזכור כדי לבוא עם פתרונות שיכולים לטפל בבעיות של למידה.

? מה כדלקמן הערכה

ההערכה היא לעתים קרובות ואחריו טיפול בבעיה הבסיסית. לעתים קרובות למבוגרים, כיווני להצביע על דיכאון או הפרעה דו קוטבית. לפיכך טיפול הפרעה דו קוטבי מיושם. הטיפול עוזר לאדם להבין מה גורם לבעיה, כך שיוכלו להתמודד עם מצבי הרוח שלהם. טיפולי דיכאון והפרעות הקשורות לעתים קרובות כרוך בשימוש בטיפול התנהגות קוגניטיבי, שבו נעשים ניסיונות כדי להדגיש בעיות עיבוד נפשיות והחלפותיהם במחשבות מציאותיות יותר כתחליף. לעתים קרובות המאמצים לערב מקבלים הפרט להבין דברים ולהראות להם מה הגורם הבעיות יכול להיות. לאחר הערכה פסיכולוגית לעתים קרובות מספר מפגשים נדרשים לקבוע את הפעולה הנכונה. השימוש תרפיה התנהגותית קוגניטיבית, ניתן לעשות זאת בד בבד עם תרופות שעוזרות בהקלה על תסמיני כמו חרדה, נדודי שינה ותסמינים אחרים כמו בדידות או תחושות של חוסר תקווה.

ג'ף Waplak הוא סופר תוכן מנוסה לאור על פיתוח עסקי. בקר ב http://stevensonwaplak.com לדעת יותר על depression טיפול ו אומנה .

קשור Psychiatrist מאמרים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top