המיתוס של חוות דעת רפואיות

כוחה של חוות דעת רפואיות הוא כל כך חזק שהשוק בתוכה הוא פועל כללים מיוחדים שכיחולו רק על רפואת . במכירת כל מוצר או שירות בשוק החופשי, ספקים חייבים לתקשר הטבות לצרכנים ומזמינים אותם לפעול על הבחירות שלהם. השוק הוא אפוא ניסיון ליידע ולהשפיע על צרכנים לרכוש. אין הנחה שהם יהיו; זה הבחירה שלהם ואת המידה שבי קונה בודד הוא פונקציה של האמונה שלהם שהמוצר או השירות שענה על הצרכים שלהם.

המקצוע הרפואי והמוצרים ושירותיה ייחודיים בשוק מאז תמיד כאשר אדם מבקש עצה, הרופא מייעץ להם את הבעיה ואת הפתרון, לעתים קרובות ללא שואל את המטופל אם הם רוצים לרכוש את הפתרון. רכישה במקרה זה פירושו הוצאות זמן, מאמץ או כסף. רופא עשוי לומר: "אני שולח אותך למומחה בכליות זה; כאן הוא המידע. נא לשים בדרך החוצה ". הם לא אומרים 'אני מאמין מומחה הכליות יפתור את הבעיה שלך; תן לי להעריך אותך ההטבה, כך שתוכל לבחור אם להשקיע בהזדמנות זו ".

רופאים מתוחמים כמובן על ידי הפרוטוקול של המקצוע שלהם ורק לעתים רחוקות להציע פתרונות או חקירות מחוץ למודל allopathic. וריאציות קיימות וכמובן רצון קיים בחלק מהחולים רבים לרופא לקחת אחריות על הבחירה של מטופל שכן הוא הניח שהרופא יודע יותר על בריאותו של פרט ממה שהם יודעים על עצמם. יש גם הנחה על ידי מטופלים רבים שהרופא יודע הכי טוב ולא צריך להיחקר ולכן אנחנו יכולים לשער שחולים רבים ידחו את ההזדמנות להיות ביקשו חוות דעת משלהם.

טענה זו לא אומרת שעצתו של רופא היא לא נשמעה, מועיל או פוטנציאל להצלת חיים. הנושא משמש כדי להדגיש את כוחם של המיתוסים תרבותיים וחברתיים בבחירות בחיים שלנו. מיתוסים הם הנחות הבלתי מעורערים שמשפיעים ומגבילים את הבחירות שלנו. הם כל כך עמוקים, עד שלעתים קרובות אנחנו לא מטילים ספק בהנחות שהם מכתיבים. כוחו של המיתוס מוצג בדוגמא זו, כלומר את הכח והרצף של פועל תחת חוות דעת רפואיות. מיתוסים להונות אותנו להאמין שיש דרכים סט של עושה או אמונה בדברים. הוא מניח למציאות קבועה שבתוכה יש דרכים עדיפות לחשוב, להרגיש ולפעול. קיומי, זה מיתוס, הכחשה של היצירה המשותפת שלנו והטבע המבולבל של קיום פנומנלי שלנו. מיתוסים לגרום לנו לוותר על אחריות לבחירה של איך להיות בעולם שלנו. על ידי בחינת כוחם והטבע נמצא בכל מקום, יש לנו ההזדמנות לבחרה חיים המבוססים על חופש ואחריות ולא התאמה, קונסנסוס ואדישות אפשרות.