הכל אודות דיכאון ומחלות נפש

דיכאון הוא הפרעת נוירולוגית שיש לו השפעה ישירה על בריאות נפשית, פיזית ורגשית. זה יכול להשפיע על אנשים בכל הגילים ויכול לנוע בין מתון עד חמור. נסיגה וייאוש הם הסימנים הנפוצים של עצב, אבל יש דרכים אחרות שבה אנשים לבטא את העצב שלהם. אם אינה מטופלת בזמן, עצב וייאוש יכולים לגרום נזק פיזי וגם נפשי, ועלולים לגרום לסיבוכים בריאותיים חמורים.

דפוסי שינה לא סדירים והפרעות אכילה הם גורם נפוץ של מצבים נפשיים שלא טופלו. אנשים שאינם במצב הטוב ביותר של המוח עלולים לסבול מנדודי שינה או שינה מוגזמת, אשר שניהם עלולים להוביל לירידה משמעותית ברמות אנרגיה. דפוסי שינה לא סדירים מגיעים לעתים קרובות עם תופעות לוואי כמו חוסר היכולת לקבל החלטות וקושי ברורים בריכוז. עצב יכול גם לגרום לאובדן משקל קיצוני או עלייה במשקל. זאת, משום שאנשים שהם עצובים לעתים קרובות נוטים לפנות לאוכל כמקור נחמה או לא אוכלים בכלל.

תחושת חרדה וחסרת תקווה יכולה לגרום לבעיות חמורות באישי, כמו גם בחיים מקצועיים. מחלות דיכאון לעתים קרובות נגרמות על ידי גורמים ביולוגיים כמו ההיסטוריה משפחתית. ילדים שנולדו וגדלו עם הורים שיש להם הפרעות נפשיות נמצאים בסיכון גבוה יותר לפתח הפרעת נוירולוגית בהשוואה לילדים להעלות בסביבה רגילה.

ילדים שיש להם הפרעות פסיכולוגיות לעתים קרובות עשר אין להציג את רגשותיהם של עצב באופן שונה. בעיות התנהגות כמו לקבל בצרות בבית הספר לעתים קרובות מדי, נסיגה ממשפחה ולהסתבך עם אלכוהול או סמים הן הסימנים הנפוצים ביותר של אומללות בילדים. חשוב לפנות לטיפול של מחלת נפש בילדים בהקדם האפשרי משום שבני נוער בסיכון גבוה יותר בביצוע סו התאבדות לתרץ בתבונה בזמנים מלחיצים.

סיבות נפוצות אחרות של ייאוש ועצבות כוללות גורמים הקשורות ללחץ כמו בעיות כלכליות, מוות של האדם אהוב, אובדן העבודה, בעיות בריאות, גירושין, וכו 'הכרה בסימפטומים מוקדם מספיק וחיפוש עזרתו של איש מקצוע היא הדרך היחידה להחלמה.

הסימפטומים של מחלת נפש הם בדרך כלל שונים בין גברים ונשים. גברים חווים לעתים קרובות נדודי שינה, עצבנות ונוטים לאבד עניין בפעילויות שהם השתמשו כדי ליהנות. התחושה של דיכאון היא יותר נראית לעין בנשים כגברים נוטים להסתיר את רגשותיהם ולא מדברים על זה.

דיכאון הוא בעיה רצינית, אבל זה מאוד ניתנת לטיפול באמצעות מגוון רחב של אפשרויות טיפול. פסיכותרפיה, תרופות ותומכת בקבוצות כל הדרכים הנפוצות ויעילות לטיפול במחל נפש. הדרך הטובה ביותר ללכת על טיפול במחלות נפשיות היא להתייעץ עם איש מקצוע בתחום בריאות נפש. מקצועי בתחום בריאות נפש הוא האדם היחיד שיכול לעזור למטופל יעיל להתמודד עם המחלה.


ויין סמית 'היא יועץ מקצועי בריאות ובלוגר הנלהב שכותב על שיטות הרפיה נפש ורווחה נפשית.

עוד Treating מאמרים דיכאון

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top