היפנוזה להתקפות פאניקה – האם אפשר לרפא התקפי חרדה ופאניקה Forever?

האם אתה בחיפוש אחר מידע נוסף על היפנוזה להתקפי חרדה? ראשית, חשוב להבין את היסודות של התקף חרדה. התקף חרדה הוא תגובה צפויה או טבעית לאיום או סכנה. זהו מנגנון הגנה טבעי לאדם והן בבעלי החיים. זה עוזר להגן על אנשים מפני סכנה באמצעות תגובות נורמליות הכוללות נלחם בחזרה או בורח. עם זאת, לפעמים אנשים חווים התקפה, גם כאשר אין גירוי או כל הווה איום פיזי. זה יכול להיות סימפטום של הפרעת פאניקה, חרדה או אפילו דיכאון. אנשים שחווים את זה בדרך כלל חשים בחילה, כאבים בחזה, חנק, תחושה רדומה ופחד לא רציונלי אפילו שהם הולכים למות. במקרים חמורים, כמה התקפות גם טועה כמו התקף לב, אשר מוסיף יותר חרדה לסובל.

יש הרבה סיבות לכך שאדם סובל מהתקף חרדה, זה יכול להיות גנטיקה או תורשה. זה גם יכול להיות סימפטומים של התקפי חרדה או פאניקה. התקפות מסוג זה יכול להיות בגלל תופעות לוואי של תרופות או אפילו התזונה לקויה. בכל מקרה, התקפה אינה שווה להפרעה נפשית שכן הוא למעשה מופע משותף. חמישה אחוזים מהאוכלוסייה סובלים מהתקף חרדה בשלב מסוים בחייהם.

יש תרופות וטיפולים שונים זמינים. הטיפול הנפוץ ביותר הוא באמצעות תרופות. הדיכאון אנטי הנפוצה ביותר שנקבע הוא פרוזאק או תרופות אנטי חרדה כמו קסנקס. אחרי שאמר את זה, התרופה פועלת רק להיפטר מאו להפחית את הסימפטומים לספק הקלה לטווח קצרה ולא התקפי חרדה תרופה לנצח. חלק מהרופאים ממליצים על גישה טבעית יותר בטיפול בהתקפי פאניקה כמו יוגה, תזונה נכונה, מדיטציה, פעילות גופנית וחלופות טבעיות אחרות.

סובלים אחרים גם לחפש עזרה מהיפנוזה להתקפי חרדה. היפנוזה ידועה להפחית פוביות, נדודי שינה, חרדה, אכילת יתר ובעיות פסיכולוגיות ופיזיולוגיות אחרות. היפנוזה היא לא אכפת שליטה כשאתה נמצא בטראנס היפנוטי. במקום זאת, המוח שלך הוא יותר פתוח ומגיב להצעות וזה עוזר מודע להתגבר על בעיות פסיכולוגיות או פיזיות. אחד hypnotherapists המפורסם, מילטון אריקסון, שהציג היפנוזה ניאו-Ericksonian משתמש יותר בגישה של השיחה לא רשמית ואסטרטגיות אחרות במקום לשים את האדם בטראנס עמוק.

עם זאת, השאלה היא האם היפנוזה עוזרת לרפא התקפי חרדה ופאניקה. עם היפנוזה, המטפל משתמש ברגרסיה להחזיר את החולה להתקפה הראשונה אי פעם פאניקה שלה לנתח את דעתו של החולה. זוהי גישה מסורתית. יש עכשיו שיטה חדשה המכונית היפנוזה הקוגניטיבי שהיא שילוב של טיפול קוגניטיבי התנהגות וhynotherapy, הידוע גם בCBT. טיפול זה נמצא יעיל כטיפול להפרעות רפואיות כמו נדודי שינה, חרדה, אפילו הפרעה פסיכוטית התמכרות לסמים. טכניקות טיפול התנהגותי קוגניטיבי נמצאות בשימוש נרחבת לטיפול ורוב הזמן המותאם ביישום עזרה עצמית. פאניקה חוץ על ידי ג'ו בארי היא תכנית יישום עזרה עצמית חדשה שמשתמשת בCBT. שילוב של CBT והיפנוזה להתקפי חרדה יכול לעבוד פלאות אם האדם מחויב ביישום השיטה.

ובכל זאת חשוב לאסוף יותר מידע כדי לזהות ולמנוע התקפות אפשריות. אדם יכול לצפות לרפא התקפי חרדה ופאניקה כפרט לומד את הסימפטומים וסיבות להפרעת פאניקה ובצע את הטיפול כפי שהוצע.

 

האם אתה רוצה עוד מידע על הטיפול המשולב של טיפול קוגניטיבי התנהגות והיפנוזה להתקפי חרדה? רוצה 7-חלק מיני סדרה בחינם על איך לעצור התקפות פאניקה וחרדה כללית מהירות, באמצעות תכנית טבעית ורבה עוצמה בשם פאניקה חוץ על ידי ג'ו בארי? למידע נוסף על http://www.preventing-panicattacks.com. ייתכן גם שרוצה לקרוא עוד על הסימנים של התקף חרדה.

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top