הידעת כי נטילת שמן דגי הדיכאון הופכת נפוצה יותר?

היום אנחנו הולכים לדבר על שימוש בשמן דגים לדיכאון. זה באמת יהיה יותר ויותר נפוץ לטיפול בדיכאון עם שמן דגים. נמצא במהלך מחקר בארה"ב כי אכילת דגים פעמים או יותר בשבוע כפי שעשו בימים ההם עזרו עם אוכלוסיות בריאות נפש. סכום הירידה של דגים אנחנו אוכלים בימים אלה הוכיח עד במחקרים כמו שכיחות גוברת של דיכאון.

אתה לא רק צריך לקחת שמן דגים לדיכאון, אתה צריך לקחת את זה כדי למנוע דיכאון. גם אתה צריך את זה כדי למנוע שינויים במצב הרוח אשר משויכים סכום נמוך יותר של DHA במוח. זה כבר נמצא כי כמויות נמוכות של DHA צמודות רמות סרוטונין נמוכות אשר מקושרות שוב לדיכאון והתאבדות. זה מתחיל להיות מדכא.

כמה חוקרים כעת בטיפול בילדים צעירים עם מנות גדולות של חומצות שומן אומגה 3 כדי להילחם ADHD ו ADD, ואני יכול להוסיף במידה מסוימת של הצלחה. הילדים נמצאו כפחות חסר מנוחה וריכוזם משופרים על ידי שלושים ושלושה אחוזים. אני מצטט זה: ריטלין צוטט כגורם שבץ והתקפי לב כי הרגו כמה ילדים. סוף ציטוט.

חומצות שומן חיוניות נחוצות לבריאות שלך. הגוף שלך לא יכול לייצר אותם, אנחנו צריכים לקבל אותם מהמזון שאנו אוכלים. אתה יכול לאכול שתיים או שלוש ארוחות דגים בשבוע, אולם עם הרמות הגבוהות של זיהום באוקיינוסים היום, זה יהיה יותר מועיל לקחת תוסף שמן דגים.

אמהות צעירות צריכות לקחת אומגה 3 בקצב שוטף כדי למנוע הדיכאון שלפעמים מכה לאחר הלידה. חומצות שומן אומגה 3 גם לסייע להגביר את התינוקות המערכת החיסונית כמו גם אלרגיות לעצור כמו אסטמה ואקזמה וכו בקר באתר שלי היום כדי לברר על תוספת שמן דגים גיליתי שאני רוצה לחלוק איתכם.

 

גורדון הול הוא מתלהב משום מה שמאפשר לך וכולם לחיות אורח חיים בריא, והוא סוקר נלהב של תוספי שמן דגים. כדי לגלות אילו תוספי גורדון ממליצה לאחר בהרבה החל מחקר מקיף. בקרו באתר האינטרנט שלו עכשיו ב: http://www.elite-fish-oil-supplement.com

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top