ההתגברות על פובית השיניים שלך

דנטופוביה נפוצה מאוד אצל אנשים. לא משנה מה לאום, גזע ודת באת, גם אם אתה נקבה או זכר, פובית שיניים עלולה כנראה להיות פובית מספר אחת של כל הזמנים.

סוג זה של פחד בדרך כלל שנכנס לך לראש של כולם אולי נראה לא מזיק לכולם. עם זאת, היא תהפוך מזיקה ברגע שאתה מתחיל מדלג ביקורים שן לגמרי בגלל פחד לא רציונלים זה. כשאתה עושה זאת, אתה מניח את בריאותכם לצרות כמו רופא השיניים לא יהיה מסוגל לתת לך בדיקות רגילות שאתה צריך כדי לשמור על בריאות הפה שלך. למרות צחצוח ושימוש בחוט דנטלי הוא מועיל, ניקוי מקצועי של השיניים הוא עדיין שונה.

לא רק בריאות הפה שלך להיות בצרות אם לא להתגבר על הפחד הזה. זה נחקר שחלק המחלה הן לעתים קרובות לגרום ידי לא שמירה הרגל פה נכונה. כאשר אתה מקבל מחלת חניכיים, החניכיים שלך יתנפחו ודלקת תתרחש גרימת החניכיים שלך כדי לקבל מנותקת שיניים וחיידקים שלך יהיה להזין את הגוף. כאשר זה קורה, יהיו זיהומים בגוף שלך כמו סוכרת, מחלות לב וכלי דם, ומחלת אלצהיימר.

דבר נוסף שיכול להיות מושפע בריאות פה עניה הוא המראה החיצוני שלך. כאשר אתה לא לטפל בשיניים שלך ולתחזק טיפול שיניים נאות, אז אתה בסיכון גבוה למחלות חניכיים עששת אשר יוביל בסופו של דבר לאובדן השן. כאשר זה קורה, את הביטחון העצמי שלך יהיה גם מושפע בגלל הדרך שבה אתה מסתכל.

לא להתגבר על הפחד שלך שגורם לאפקט דומינו מצידך. והדרך היחידה שאתה יכול להתגבר על זה היא למצוא רופא שיניים שאיתם אתה יכול להיות נוח עם. רוב רופאי השיניים לקסינגטון SC מתמחים בטיפול אנשים עם הפרעות חרדה. גישות עשויות להשתנות מנקודה ופיזיולוגית או תרגילי הרפיה וויזואליזציה כי רופא השיניים יהיו המטופל לעשות.

אם זה לא יעיל, טכניקות אחרות נמצאים בשימוש על ידי רוב רופאי שיניים קולומביה במערב כוללים רפואת שיניים הרגעה. דרך זו, תוכל להספיק ההליך מינוס החרדה שלך מאחר שאתה תחת הרגעה.

לבסוף, לדבר עם רופא השיניים ווסט קולומביה שלך על הבעיה שלך, כי הוא זה אשר יכול להבין את רוב מה שאתם עוברים ומי יכול לתת לך את התשובה כדי לפתור את הבעיה שלך ואתה יכול באמת ליהנות הנסיעה שלך אצל רופא השיניים.

בקר http://bradpitts.com לקבלת מידע נוסף.

מצאו מאמרי פוביות נוספים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top