הדרך להצלחה – להתגבר על הפוביה של נהיגה שלך

לרסק! לאחר שנפצעתי, התחלתי לאט, לנווט, המרוסקת, רשת המתכת שלי, לצד הכביש. הייתי בהלם, כפי התחלתי לרעוד. למרות פיזית ללא פגע, כיום סימנה את ראשיתה של הפוביה שלי של נהיגה.

עבור רבים, נהיגה היא חצי תקן של היום. יש לנו נטייה לנהוג למקום התעסוקה שלנו, או לשלם זמן עם חברים. יש לנו נטייה אפילו תניע מעבר לפינה לשוק המכולת. אם נהיגה היא אחת בכל הפוביות שלך, איך אתה יכול להתגבר על זה? מה ייעשה כדי לשחזר לך חופש וניידות?

מבודד ככל שאתה חושב שאתה, פוביה של נהיגה הוא לא בלתי מתקבל על הדעת. מדי כמה אנשים מרגישים שהם צריכים להסתיר כי הם סובלים מחרדה זו. במשך חודשים לאחר התאונה שלי, לא יכולתי לשבת במושב של כוח מניע. הייתי carpool, ללכת, או סתם להישאר בבית, אם אני לא יכול להגיע אל היעד שלי באמצעים אחרים.

הרגשתי כל כך לקוי. אם אתה לא חיית בעיר, תוכל להרגיש מבודד מחברה רחבה יותר.

ראשוני, לספק לעצמך רשות להחזיק פוביה של נהיגה. זהו הצעד הטבעי פעם סבל תאונה טראומטית. אתה היית נתונות במהלך טון של מתכת, בעקבות התרסקות מחרידה. נכון לעכשיו אם כי לא לגרום עבור פוביה של נהיגה, מה הוא?

לפני שיש לנו נטייה להסתכל כמה תשובות הדילמה של הפוביה של נהיגה שלך, בואו נעיף מבט על הגורמים.

? אולי אתה קלסטרופובית, ודאגה שום דרך מילוט, צריך תאונה אחרת להתרחש.

? אולי אתה מפחד משגים של הנהג השני שעשוי להסתיים תאונה נוספת.

? אולי אתה מרגיש המום תמרורים, רמזורים, מבוך של נועז מכוניות.

לכן הרבה דברים יכולים לגרום לך לפתח פוביה של נהיגה. שימו לב את סיבות בסיס. קח את זה לאט, ולבחון את המצב שלך.

מאז קבלת לאחור במושב הנהג הוא לא בא בחשבון, עבור כעת, איך תוכל לכבוש פוביה שלך של נהיגה? ברגע שיש לך חשף את מקורותיה, שואף לנטרל אותו על ידי ניסיון גישה חלופית.

אם אתה דואג הכביש המהיר, לנסות לדרוש כביש צדדי, או מסלול מגורים. תניח ממנה כגישה להיות יצירתיים; זמן לעצמך. אבני דרך קבע ולאחר ציוני דרך כמו שאתה הולך יחד, כדי לעקוב אחר ההתקדמות שלך. חגורת הבטיחות, מראות, מביט מעבר לכתף שלך, ואתה מוכן להתחיל.

'אל ידאג, של נהיגה אינה חייבת כלל עולמכם. מתחשב, וסבלני, גישת נהיגה ברכב, יכולה להביא לך לתוך מושב הנהג.

 

סופרי חדר כבר כתיבת מאמרים באינטרנט במשך כמעט 2 שנים. לא רק יוצר זה מתמחה פוביות, אתה יכול גם לבדוק את אתר האינטרנט החדש שלו על:

וילאות מקלחת רחצה סוקרים ומפרט את הטוב ביותר

וילאות מקלחת לבנים

עוד פוביות מאמרים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top