הבנת הפוביה שלך ומה אתה יכול לעשות בקשר לזה

אם הפוביה שלך מונעת ממך לעשות משהו שאתה באמת רוצה לנסות לעשות אז אתה רוצה לעשות משהו כדי לדחוק אותו
לפני שנים היה פעם שיטה המכונה 'טיפול טבילה'. מישהו -presumably אויב עתיד היה לקבל להכריח אותך לנסות ולעשות את גורם לך לפחד. החשיבה מאחורי זה הייתה שברגע כנראה שעשית את המשימה או היית את המומחיות שאתה חושש היית מבחין כיצד רציונלית זה היה ולא צריך הפוביה יותר. בדרך כלל זה באמת עובד. רוב הפעמים זה רק יצרתי אתה שונא את מי הכריח אותך לפעול ואת הפוביה הפכה משופרת עם החוויה טראומטית הנוספת.
ואז פרוידיאנים לשים שלהם לקחת על זה ואמר כי פוביות היו תוצאות משאלות מיניות לא מודעות שאתה נדרש לשמור על עצמך ועל כן הדאגה הושמה על אובייקט חיצוני. שוב, בדרך כלל שעשוי להיות כך. עם זאת הם האמינו כי רק בטווח ארוך טיפול כדי לפתור את הסכסוך מינית יפתור את הפוביה. הזאתי לא שווה הרבה להקל אם אתה רוצה לנסוע על גשר להשרות כדי העבודה החדשה שלך ואתה לא יכול לעשות את זה.
מאוורר ביקש ממני להתלוות אליו על קפיצה ממטוס. הוא היה מורה מנוסה מוצדק לי שהוא יחזיק אותי בחוזקה. אני לא מכיר אם יש לי פוביה עם זאת אני בטוח להבין נהגתי להיות מפוחדים עד מוות מהמחשבה על זה. הוא הצמיד ואני נשארתי עמיד. אני יכול לחיות את החיים שלי טובים מאוד בלי לראות בכלל קפצו ממטוס. אז פוביה או פשוט דאגה רגילה, אני לא הולך לנסות את זה. זה לא משפיע על החיים שלי בכל דבר ועניין ולא מצאתי סיבה להכפיף את עצמי לדבר אחד שהתרוקן מכל פיתוי לי בכלל. אם זה סוג של פוביה אתה צריך ההמלצה שלי היא לחיות עם זה.
אם החיים שלך הוא להיות מושפע ברצינות תוכל להתגבר
איירליינס נהג לשאת קטגוריות עבור אלה עם פחד טיסה. הם השתמשו בשילוב של חינוך וחשיפה איטית כדי להבין עד הטיסה בפועל. שוב, זה היה גישה עבדה עבור חלק. עם זאת מאז פוביה היא דאגה לא רציונלית מתן חינוך אין בדרך כלל תוצאה בשפע על הפחד.
לרובם יש אנשי דבר אחד שהוא באמת מתעב עושה ולהימנע זה בעלות התואר הקלה. כך שיש פוביה הוא די נפוץ. כתוצאה זה גורמת להם ובכך לא נוח, כמה אנשים אי פעם לדבר בנוגע הפוביה שלהם. זה הסוד שלהם. אולי שלך יכול להיות גם סוד.
רוב הזמן הגישה המוצלחת ובראשונה להתגבר על פוביה היא לנסות לעשות את זה בעצמך
תוכל גם רוצה לבקש את עזרתו של חבר מהימן מאוד שלא יכול לדחוף אותך מהר ממה שאתה מוכן לצאת לדרך. יצירת לוח זמנים להתחיל לגשת לבעיה. זה צריך להיות כמו בדרך כלל כמו בר ביצוע יום מאוד עבור כל עוד אתה תעשה את זה. הפעלה על זה פעם בשבוע הוא לא הולך לעזור. בידיעה כי אתה הולך לנסות לתמרן קדימה כל שעות 2 או שלוש עלולים ליצור לך מודאג אבל זה עושה הבדל בצמדים. ההתקדמות הזעירה יש לך עשה לפני שלוש שעות לא הולכת לאיבוד. אתה בונה על מה יש לך מושלם. לכן לעשות לוח זמנים ולשמור אותו. זה מה החבר יכול להיות טוב; רק כדי לעודד אותך לסייע לנו לעמוד בלוח שלך.
הנה
למשלאם אתה עסק חי מעל גשר לקבוע לוח זמנים כדי להתחיל הולך קרוב לגשר כל 3 שעות. בכל פעם תיקח רק כמה דקות. התחל בכל מקום התחושה פובי להתחיל. לפעמים הם מתחילים בבית פשוט לדעת שיש נסיעה על גשר צורך להשרות למקום שבו אתה רוצה ללכת. רק להזיז קרוב ככל שאתה תהיה עד שהפחד עוצר אותך. ואז להעיף סביב. אבל לפני שאתה עושה להעלות את עצמך למה אתה צודק מפחד באותו רגע. מכיוון ממש ברגע שאתה בסדר. הישאר ממוקד הרגע. אל תדאגו הדקות הבאות. אך ורק מרחיק כל כך הרבה ככל שתוכל. ההתחלה בפעם הבאה בנקודה שהפסיקה ושואפת שוב לתמרן קצת יותר קרוב. זכור, החשש הוא שולט בך ואתה לתת לה. מצאתי כי זה באמת עובד טוב יותר כאשר האדם נמצא לבדו. אתה מקבל אמיץ כשאף אחד לא מסתכל. אבל אם אתה צריך חבר לקחת אחד. בסופו של דבר המטרה תהיה לנסות ולו בלבד. זה לא משנה כמה זמן זה ייקח. מה שחשוב הוא שאתה מבצע לוח זמנים, כי אתה יכול לעקוב אחרי ולהמשיך אותה. קח כל שבוע או הרבה אם אתה צריך את זה אבל לעבוד על זה באופן קבוע. אם אתה מקבל רק כל כך כל כך הרבה ולהפסיק יצירת התקדמות לשמור הגדלה למקום זה. זהו חזרה התכופים שיכול להיות מועילים ובראשונה להתגבר על הפחד.
הפוביות הגרועות נכה אתה
החייםאם אתה לא יכול לעשות את זה לבד ההחלטה מטפל ושאל אותם מה הגישה הם משתמשים לטיפול בפוביות. לא כל המטפלים לעשות זאת. לכן להפוך חיובי ששאלת לפני שאתה הולך. זה דבר אחד שאתה יכול להתגבר. תהיה לכם תחושה נהדרת של הישג פעם אתה נמצא בשליטה של ​​עצמך ולא הדאגה שלך שולט בך.

Dominnick אוונס כבר כתיבת מאמרים באינטרנט במשך כמעט 2 שנים. לא רק יוצר זה מתמחה פוביות, אתה יכול גם לבדוק על האתר החדש שלו:

בראון החשמלי מברשת שיניים סוקרות וכן מובא פירוט של
הטוב ביותרבראון Power מברשת שיניים

עוד פוביות מאמרים

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top