הבנת ההשפעות של הפרעות אכילה שונות

כמה אנשים מבלבלים בין הפרעות אכילה עם דיאטה קפדנית, אך הם אינם מהווים את הגורם הזהה בכלל. הם נגרמים על ידי בעיות נפשיות ורגשיות ולגרום הסובל לחוות תחושות של מחיר עצמית נמוכה, אשר בתורו לגרום בהתנהגותם כלפי אורח החיים ואת החברים והמשפחה שלהם.
אנורקסיה נרבוזה היא אחד מכל ההפרעות הראשונות. הביטוי עצמו אומר כי "היעדר רוצה לאכול". הסובל של אנורקסיה נרבוזה מאמין עצמם להיות שמן, לא משנה כמה דק הם הופכים. הם הופכים אובססיביים לגבי ספירת קלוריות ויכולים לאמץ התנהגות ערמומית כדי לדלג על ארוחות ולהסתיר מזון. במשותף עם כל ההפרעות האלה, Anorexics סובל שווה עצמי נמוך נוטה להשתמש במצב כאמצעי של ענישה עצמית.
ההפרעה השכיחה ביותר שלאחריה בולימיה נרבוזה, זה דמיון רב עם אנורקסיה אבל במהלך הסובלים המצב הזה לא להימנע ממזון, שהם אוכלים ואז הם לטהר. טיהור אמצעי שחיסול האוכל בכוונה מהגוף לפני נתנסה בה זמן להתעכל כראוי באמצעות או משלשלים או הקאות יזומות. בולימיות במשקל נוטה לנסוע מקיצוניות אחת לאחרת, אשר לעתים קרובות הוא המכונה יויו דיאטה.
לאחר התמכרות לאוכל נקרא כפייתי הפרעת אכילה. שוב זה יכול להיות באותו המצב לשנייה אנורקסיה ובולימיה בכך שהיא משפיעה הערכה עצמית אצל אמצעי שלילי נורא אולם זה שונה לגמרי בתוך מהבחינה זו לסובלים לא לטהר. בגלל שהם עושים לא לטהר זה מרמז הם שומרים את כל הקלוריות שהם צורכים כלומר הוא בדרך כלל בהרבה מעודף משקל. הרבה משקל הן מרוויחות פחות אפשריות זה יהיה להם כל חיים חברתיים סביר ואכן כמה להבחין עצמם מרותקים לא רק ביתם אבל מיטתם מדי, ולכן וכתוצאה מכך כל תחושות דיכאון.
אנשים הסובלים מהפרעת אכילה כפייתית נוטים לאכול באופן אובססיבי עד שהם סובלים מעודף משקל בצורה מסוכנת. תנאים כגון התקפי לב ושבץ פגיעים להיות סיבה לדאגה אמיתית בקרב הסובלים בגלל כולסטרול גבוה בדיאטה שלהם.
Binge הפרעת אכילה היא מחלה אחרת והדוקה עם הסובל מראה את אותם סימפטומים של ערך עצמי נמוך כמו בכל ההפרעות כאמורות. אכילה מוגזמת קשורה באופן הדוק ביותר כדי אכילה כפייתי הפרעה ומניות רבות אותן התכונות מלבד זה נעשה בתדירות נמוכה יותר.
אוכלים מוגזמים הם במיוחד חשאי ומזון חנות משם בכוונה לאכול כאשר הם יהיו לבדם. הם יכולים לאכול כמויות לא נוחות עד לנקודה שהם מרגישים חולים אבל לא להפוך את עצמם חולים. הרגשות של אשמה ובושה הקשורים לאכול כמויות עצומות כאלה של מזון בדרך כלל משמשים הענשה עצמית שנגרמה כפי שהם חושבים על עצמם ראויים ובלתי ראויים.

ג'ף פטרסון כבר כתיבת מאמרים באינטרנט במשך כמעט 2 שנים. לא רק יוצר זה מתמחה הפרעות אכילה, אתה יכול גם לבדוק את אתר האינטרנט החדש שלו על

אח חשמלי לבן

Posts created 547

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top